Домейна, който регистрирахте днес

От: Домейна, който регистрирахте днес

малко да разнообразя с тези ВР
Взех си два домейна:
insightbetting /com
insightbets /com

На пръв поглед ми се струват интересни, вие какво мислите? :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

предложи ги на betting-insight дот com

малко да разнообразя с тези ВР
Взех си два домейна:
insightbetting /com
insightbets /com

На пръв поглед ми се струват интересни, вие какво мислите? :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

предложи ги на betting-insight дот com

Мерси за съвета :) Ще го обмисля, но засега само трупам мнения, че съм доста бос в тази сфера и нямам представа дали и какво изобщо мога да очквам евентуално.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Мерси за съвета :) Ще го обмисля, но засега само трупам мнения, че съм доста бос в тази сфера и нямам представа дали и какво изобщо мога да очквам евентуално.

Докато го мислиш, ето ти един примерен мейл ;)
Hello,

I recently aquired the domain name xxxx.xxx and found your site xxxx.xxx. Thinking you may be interested I am now emailing you to find out if you would like to purchase this name from me before I go ahead and sell it. If you are interested and would like to make an offer please reply to this email. Thank you for your time, I hope to hear from you soon.

Sincerely,
NAME

И само да вметна, че скоро ще дропне един супер-брандабъл домейн - PISHOK.com - ако на някой му се дебне, след около 3 дена трябва да е свободен вече.
http://www.namejet.com/Pages/Auctions/BackorderDetails.aspx?domainname=pishok.com
 
От: От: Домейна, който регистрирахте днес

Докато го мислиш, ето ти един примерен мейл ;)


И само да вметна, че скоро ще дропне един супер-брандабъл домейн - PISHOK.com - ако на някой му се дебне, след около 3 дена трябва да е свободен вече.
http://www.namejet.com/Pages/Auctions/BackorderDetails.aspx?domainname=pishok.com

За колко ли би се продал?
 
От: От: Домейна, който регистрирахте днес

Според мен ще си дропне и после можеш да си го вземеш за $10. Вероятността някой да бидне за него е минимална.

А ти иначе после за колко би го продал ли? Ами вероятно не повече от $20 :) Въпреки че е "дума", приложението му е крайно ограничено.
 
От: От: Домейна, който регистрирахте днес

Според мен ще си дропне и после можеш да си го вземеш за $10. Вероятността някой да бидне за него е минимална.

А ти иначе после за колко би го продал ли? Ами вероятно не повече от $20 :) Въпреки че е "дума", приложението му е крайно ограничено.

Аха, мислех, че мога да изкопча доста повече, но не си струва да следиш някой домейн на подобна печалба.
 
От: От: Домейна, който регистрирахте днес

Аха, мислех, че мога да изкопча доста повече, но не си струва да следиш някой домейн на подобна печалба.

Освен ако не си решил да го разработваш и имаш идиотска идея, която пасва на такъв идиотски домейн :)
 
От: От: Домейна, който регистрирахте днес

Освен ако не си решил да го разработваш и имаш идиотска идея, която пасва на такъв идиотски домейн :)

На подобен домейн ме е срам да си оставя името, не мисля чак толкова извратено...
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

А според вас има ли смисъл от закупуване на EMD домейни с много месечни търсения ?
примерно дума "откъде да купя къща" и има 60 000 месечни търсения примерно има ли смисъл да се купува домейн откъдедакупякъща.com
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

А според вас има ли смисъл от закупуване на EMD домейни с много месечни търсения ?
примерно дума "откъде да купя къща" и има 60 000 месечни търсения примерно има ли смисъл да се купува домейн откъдедакупякъща.com

Защо да няма смисъл? Би било интересна идея

А иначе аз регистрирах bgbiser.info и сега го продавам :D
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

А според вас има ли смисъл от закупуване на EMD домейни с много месечни търсения ?
примерно дума "откъде да купя къща" и има 60 000 месечни търсения примерно има ли смисъл да се купува домейн откъдедакупякъща.com

Според мен има зсмисъл, но зависи от нишата и комбинацията от думи, лично аз гледам да не е много дълго и макс. 3 думи
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Според мен има зсмисъл, но зависи от нишата и комбинацията от думи, лично аз гледам да не е много дълго и макс. 3 думи

Да и аз такива гледам да са по кратки и с над 50 000 търсения месечно, но май вече няма толкова пазар за тях, преди 1-2 години във флипата се продаваха яко такива домейни. А кофтито е че ако фразата е някаква тясно свързана, сайта трябва да е насочен само към една фраза примерно "как да боядисам къщата в жълто"
 
Последно редактирано:
От: Домейна, който регистрирахте днес

InternetAntennas.com
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Сега видях темата, иначе съм ги регнал преди месец и нещо:
luckybeat(.)me имах една идея и ще видим.
tsiap(.)com -стори ми се интересно и не заето, всъщност така се е наричал кетчупа първоначално, ke-tsiap
fabmy(.)com - това ще е новият ми проект за публикуване на снимки, рейнтване на снимки на потребители, с възможност за публикуване и от мобилен апарат (ще има и мобилно приложение) и общо взето ще е изненада за потребителите, в момента се пече :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Сега видях темата, иначе съм ги регнал преди месец и нещо:
luckybeat(.)me имах една идея и ще видим.
tsiap(.)com -стори ми се интересно и не заето, всъщност така се е наричал кетчупа първоначално, ke-tsiap
fabmy(.)com - това ще е новият ми проект за публикуване на снимки, рейнтване на снимки на потребители, с възможност за публикуване и от мобилен апарат (ще има и мобилно приложение) и общо взето ще е изненада за потребителите, в момента се пече :)

Хубави домейни, на мен ми допадат, успех, аз си регнах 168666666.СОМ
 

Горе