Домейна, който регистрирахте днес

От: Домейна, който регистрирахте днес

За китайците, 168 и 666 са им любими и се смята че им носят късмет, има доста сайтове с тези чцифри

Ех да имах 3-4 цифрови комове....
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Ех да имах 3-4 цифрови комове....

Да и на мен ми се иска, гледам че има обаче китайски сайтове с по 7,8,9 цифри но комбинацията е важна, всяка цифра има значение и е свързват с нещо
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

преди 2-3 години се продаваха за 1000-2000 долара четирицифрените.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

4-ката не се харесва при домейните с цифри, но ако е 446677 няма да откажа :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Не съм срещал още сайт само с цифри.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Аз лично някакси не мога да го разбера това набиване на пари в домейни от сорта на 398502.xxx или sjfhjw.xxx, но гледам че доста хора го правят. В същото време толкова много хубави домейни седят паркирани и показват глупави реклами на ония 10 човека дето се объркат да набият адреса директно....
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

168666.com , 1686666.com са действащи сайтове, а 16866666.сом е за продан на цена от $500.

На мен лично този ми е първия с цифри, за проба само, а 5 цифрени гледам, че бързо стигат до $400-$500
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

това за колко е за продан е едно на ръка...колко ще се продаде е друга реалност.
 
От: От: Домейна, който регистрирахте днес

E
X
X
A
C
T


Тук ще правя пачка.

COM ли е? Аз имам atvertise.com и до сега съм получил 3 оферти за него, но все ялови :) ако намериш клиент имаш 30%
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

разбира се, че е com - 18 годишен, както си трябва, а няма да ти казвам колко компании се казват така.

колкото до твоя домейн- напоследък не вървят такива - аз имам marketinq в com и повечето клиенти не искат да чуят за него. Въпреки че един пусна $200 оферта, но го застрелях с моето high $XXXX и дотам.

но бих се пробвал с VR домейните ти. знам кого биха заинтерсували.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

SmartBusiness - със сигурност можеш да му вземеш добра цена ..стига някои от компаниите да не е регистрирана преди 18 год и повече но се съмнявам..успех в продажбата и поне XXXX нагоре.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

това е най-хубавото - най-голямата такава е регистрирана половин година след това:) и съответно си купува тогава

е
х
х
а
с
т
с
о
r
p

Ще им дам шанс на тях първо - после по веригата. И под $xx xxx да не си въобразяват ама хич.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

но бих се пробвал с VR домейните ти. знам кого биха заинтерсували.

Офертата важи и за тяж, имаш пълна свобода на действие от моя страна, ако ти трябва пълен списък с VR домейните ми ще ти го пусна :roll:
 
От: От: Домейна, който регистрирахте днес

със сигурност ще му вземеш добри пари, (и все пак зависи колко си инвестирал,за колко си го купил и т.н. неща които са ти познати със сигурност) но за да му вземеш максимално то търпение му е майката..XX,XXX не се правят всеки ден :)

това е най-хубавото - най-голямата такава е регистрирана половин година след това:) и съответно си купува тогава

е
х
х
а
с
т
с
о
r
p

Ще им дам шанс на тях първо - после по веригата. И под $xx xxx да не си въобразяват ама хич.
 

Горе