Домейна, който регистрирахте днес

;)
 
Последно редактирано:
:)
 
Последно редактирано:
Попаднах на един доста стар домейн и успях да го регистрирам, като ще бъде линк директория
Link4e.com
 
Последно редактирано:
Тоя домейн е непродаваем… първо: .info е умряло отдавна, второ: 2 думи дето не са кой знае каво…съжалявам, че така директно, но…
Няма да го продавам.
Стара история.
 
  • Like
Реакции: dnc
Тоя домейн е непродаваем… първо: .info е умряло отдавна, второ: 2 думи дето не са кой знае каво…съжалявам, че така директно, но…
Как може да се провери, ако може де, откога докога е съществувал сайт?

И да питам по-знаещите понеже не ги разбирам тия неща - podpravka.net може ли да струва нещо?
 
Как може да се провери, ако може де, откога докога е съществувал сайт?

И да питам по-знаещите понеже не ги разбирам тия неща - podpravka.net може ли да струва нещо?
За първото: archive.org

Домейните струват колкото ги направиш да струват.
 
За първото: archive.org

Домейните струват колкото ги направиш да струват.
Но сигурно не може да се разбере какъв трафик е имал сайта, докато е бил онлайн?
Сайта е съществувал 11 години. Но след това повече от три години го е нямало. Като вероятно в този период и домейна не е съществувал.
За podpravka.net въпроса ми беше доколко атрактивен е самият домейн. Сайт няма. Имаше за малко.
 
Но сигурно не може да се разбере какъв трафик е имал сайта, докато е бил онлайн?
Сайта е съществувал 11 години. Но след това повече от три години го е нямало. Като вероятно в този период и домейна не е съществувал.
За podpravka.net въпроса ми беше доколко атрактивен е самият домейн. Сайт няма. Имаше за малко.
Няма как. Дори сайтовете като SimilarWeb и "покойната" Alexa не са особено точни, а и изискват минимум, за да показват актуални числа.

Атрактивен за какво? Гугъл не се вълнува от името на домейна. При Bing все още домейнът придава стойност на класирането по ключова дума, в случая "подправка", но Бинг не е популярен в БГ.

Затова казах, че зависи как ще си го развиеш. Не е лош домейнът.
 
Последно, закупихме домейн MnogoMilo.com
Предлагаме безплатно публикуване на статия, предложението е до 21 06 2022 г
 
Домейните струват колкото ги направиш да струват.
Kak?

Имах много домейни които изоставих след Google slap - загубиха си ранка и реших, че не ми трябват. Примерно домейни, които за били в топ 3 по 100+ супер кл думи с трафик 10-15к на месец таргетирани паднаха на 200-300 на месец и аз реших че не ми трябват. Сега ги гледам се продават в най-различни места - dan, sedo, брокери разни.... Единия се продава за $3860 в hugedomains, другия за $8750 w dan.com - стоят от 4-5 години... Имам един, който е в brandbucket листнат за $1999 (аз исках да го пусна за по-малко, но те не ми дават - бил много хубав) и вече 2-3 години няма интерес....Имах много домейни най-различни, нищо не съм продал нито във flippa, нито в NamePros.
 

Горе