Домейна, който регистрирахте днес

Здравейте,

От къде е най-добре да се купуват домейни?
където са най евтини, не и от суперхостинг и подобни

виж цените в динадот, неймсило, годеди ...
 
Здравейте,

От къде е най-добре да се купуват домейни?
PorkBun най добри цени без скъпи подновявания и подводни камъни. Точни и лесно управляемо, даже и да решиш да се махаш, става за 5 мин, без срокове.
 
PorkBun най добри цени без скъпи подновявания и подводни камъни. Точни и лесно управляемо, даже и да решиш да се махаш, става за 5 мин, без срокове.
динадот са една идея по евтини
 
регнах домейн за една марка пак да видим дали ще носи некъв трафик..

.bg е домейнчето ахаха
Кой
 
кога е регистриран web.bg
 
Малко преди да те пуснат от ареста.
Това, ще да е било след като си излежал каторгата. Между другото, абе ти да не си от расата на фръцо-пръцоянците?
 
Пак един малоумен въпрос от моя страна, ама понеже се разчетох по темата и ми стана интересно.
Е ли е възможно например купувам някакъв домейн днес и си го пускам да си висне за продажба веднага?
Понеже в sedo примерно гледам има домейни на по 10, 15, 20 години.
Сега ясно е че колкото по-стар е толкова по добре и повече струва, но говорим за малки продажби.
Примерно купиш си що годе сносно име на домейн, можеш ли да си го продадеш веднага?
 
Пак един малоумен въпрос от моя страна, ама понеже се разчетох по темата и ми стана интересно.
Е ли е възможно например купувам някакъв домейн днес и си го пускам да си висне за продажба веднага?
Понеже в sedo примерно гледам има домейни на по 10, 15, 20 години.
Сега ясно е че колкото по-стар е толкова по добре и повече струва, но говорим за малки продажби.
Примерно купиш си що годе сносно име на домейн, можеш ли да си го продадеш веднага?
.
 
Последно редактирано:
ако е сносен и за малко пари и тука ще го продадеш
 
Пак един малоумен въпрос от моя страна, ама понеже се разчетох по темата и ми стана интересно.
Е ли е възможно например купувам някакъв домейн днес и си го пускам да си висне за продажба веднага?
Понеже в sedo примерно гледам има домейни на по 10, 15, 20 години.
Сега ясно е че колкото по-стар е толкова по добре и повече струва, но говорим за малки продажби.
Примерно купиш си що годе сносно име на домейн, можеш ли да си го продадеш веднага?
Щи го кажа така както е.

Домейна струва толкова, колкото го иска клиента.

Иначе да … фактори много, авторитет, история, възраст, нооо съм продавал домейни, които нямат нищо от това.
 
Щи го кажа така както е.

Домейна струва толкова, колкото го иска клиента.

Иначе да … фактори много, авторитет, история, възраст, нооо съм продавал домейни, които нямат нищо от това.
Я кажи кой регна strangerzone.info
 

Горе