Домейна, който регистрирахте днес

От: Домейна, който регистрирахте днес

Интересен домейн регистрирах днес: NOVINI.NEWS
 
Последно редактирано:
От: Домейна, който регистрирахте днес

GRAB DRONE ком и Grab droneS ком
 
Последно редактирано:
От: Домейна, който регистрирахте днес

Polpy.com
Decend.com

И аз ги пуснах в букета за одобрение, преди 2-3 седмици бях подал около 10 имена и днес получих мейл за 1 одобрено, пък да видим какво ще излезе. :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Polpy.com
Decend.com

И аз ги пуснах в букета за одобрение, преди 2-3 седмици бях подал около 10 имена и днес получих мейл за 1 одобрено, пък да видим какво ще излезе. :)

Хора, накратко да ви попитам, когато пуснете за одобрение домейн и бъдете одобрени заплащате такса нали така? След това домейна ви стои при тях докато се намери ентусиаст :)? Поздрави!
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Ами аз наскоро сефте пуснах там домейни, плаща се да.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Малко са нахални; )
Плащаш им и АКО ти продадат домейн те чарджат с комисионна: )
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Аз нямам нищо против, че ме чарджат, но проблема напоследък е, че след като ти приемат домейна и им платиш за листване, чакаш 10 дена за да ти направят лого и да ти го качат на сайта им.

Самото преглеждане на домейните също им отнема доста време ( незнам дали само при мен е така, но напоследък са доста бавни във всичко )
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Пуснах и аз един, минаха няколко дни и им писах. Отговориха ми, че процеса на одобрение отнема от 2 до 4 седмици.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Това го знам, въпроса че след това като им платиш да го листнат пак им отнема време

Ами моя одобрения от около 10 дни е пендинг...
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Ами моя одобрения от около 10 дни е пендинг...

Същото е и при мен, днес има някакви наченки, че се работи, добавили са описанието към домейна, но все още няма лого и не е листнат на сайта им
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Ако съм сигурен, че ще се продаде, ще чакам колкото трябва
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Ъпдейт
заложих на Octa - числото Осем и от там
Octa Car, Octa Won, Octa Up, Octa us и малко "китайски" 86688881 и 86788881 всички com
 

Горе