Домейна, който регистрирахте днес

От: Домейна, който регистрирахте днес

1476575_10156587691345711_6022814013162765989_n.jpg
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Както се казва, кой таковал-таковал, кака се омъжи.
Вече домеините в domain.com са на цени от по 9,99$
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Жалко, при другата промоция направо пускам 200 домейна при тях. При мен много бързо стана плащането и без проблеми. Тези дни щях да ударя доста ама пуста му работа, не остана време за домейните.....
А тоз моя домейн според мен направо бая ще ходи на някоя конференция като снимката на uphero :D
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Аз онзи ден взех VR4S(.)com , пуснах го за оценка в неймпрос, гледам че повечето го харесват там, вероятно ще се изкара някое и друго доларче от него :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Аз онзи ден взех VR4S(.)com , пуснах го за оценка в неймпрос, гледам че повечето го харесват там, вероятно ще се изкара някое и друго доларче от него :)

Ха, аз преди време взех VR6S.com - sixth Sense, шесто чувство :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Продавайте ги тия вр домейни докато е време.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Аз нещо се заиграх с цифровите домейни, в момента чета и следа разни новини в тази насока и пазара на 7 цифровите върви нагоре като цяло за миналата седмица средната цена на подобни домейни е над 200$ Вярно в момента се търсят задължително с 888 някаде в края в средата на домейна просто да са 888 вътре . Регистрирах към 20тина подобни и пуснах гледам има интерес ето ми линка към търга:
https://www.namepros.com/threads/4968889-com-chinese-premium-888-start-3.922920/
Направих и друго нещо регистрирах ето това :
о68886.com
за мое учудване има един бид почти веднага на този търг.
По мое наблюдение бърза печалба в момента е на цифровите е не е в хиляди долари но може да се прави добра печалба. След този търг мисля да позачакъм около месец два и да ги пусна другите.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Аз нещо се заиграх с цифровите домейни, в момента чета и следа разни новини в тази насока и пазара на 7 цифровите върви нагоре като цяло за миналата седмица средната цена на подобни домейни е над 200$ Вярно в момента се търсят задължително с 888 някаде в края в средата на домейна просто да са 888 вътре . Регистрирах към 20тина подобни и пуснах гледам има интерес ето ми линка към търга:
https://www.namepros.com/threads/4968889-com-chinese-premium-888-start-3.922920/
Направих и друго нещо регистрирах ето това :
о68886.com
за мое учудване има един бид почти веднага на този търг.
По мое наблюдение бърза печалба в момента е на цифровите е не е в хиляди долари но може да се прави добра печалба. След този търг мисля да позачакъм около месец два и да ги пусна другите.

Действай, щом виждаш възможност. Ако на всеки един докарваш няколкостотин процента печалба си е оферта!

За да не спамя, аз регнах zlobster.com
Учудих се, че е свободен, при условие че това си е 100% коректно изписана дума, а и е анимационен герой от игра и разни приложения.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Аз нещо се заиграх с цифровите домейни, в момента чета и следа разни новини в тази насока и пазара на 7 цифровите върви нагоре като цяло за миналата седмица средната цена на подобни домейни е над 200$ Вярно в момента се търсят задължително с 888 някаде в края в средата на домейна просто да са 888 вътре . Регистрирах към 20тина подобни и пуснах гледам има интерес ето ми линка към търга:
https://www.namepros.com/threads/4968889-com-chinese-premium-888-start-3.922920/
Направих и друго нещо регистрирах ето това :
о68886.com
за мое учудване има един бид почти веднага на този търг.
По мое наблюдение бърза печалба в момента е на цифровите е не е в хиляди долари но може да се прави добра печалба. След този търг мисля да позачакъм около месец два и да ги пусна другите.

Някой колега бе казал по-назад в темата, че свършили 7 цифрените.
Не е така, има още доста без числата 0 и 4 (всъщност стремете се никога да не взимате с числото 4)
За момента има малко стегнация на всякакви домейни, преди доста се продаваха 4 буквени .net домейни, в момента са в застой.
Аз разбира се съм аматьор в продажбата на домейни, имам всякакви домейни, дори и такива, публикувани в BB, но най-бързи пари ми носят цифровите домейни, онзи ден, на търг купих 5 домейна и то заради един (за мое учудване никой не билдваше и ги спечелих за...2$), от всичките, 4 са пълен боклук, чак се чудя как този пич ги е регнал, но единият е добър и имам оферти за 100$, но смятам да изчакам, защото преди няколко дена продадох далеч по-безсмислени домейни на по 100$ всеки.
Да не съм съвсем офф по темата, регнах поредният цифров домейн , само с числата 8 и 9 (вярно, 10 числа са, но пък вече има интерес)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Аз нямам цифрови домейни с изключение на един, къде според теб е най-добрия маркетплейс за такъв род домейни

Какъв е цифровия домейн напиши го мога да ти кажа в какъв диапазон може долу горе да се продаде
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

168666666.com, няма какво да го крия, до сега съм имал една оферта за него от $25 :)
Понеже доста четох, пък и имам познат китаец, та по същество
168 означава супер късмет , ако си мангизлия , може да си вземеш номер на телефон, който почва със 168 , на големите корпорации, телефоните почват със 168.
666 или "дяволското число", за нас, обаче в Китай не смятат така, всъщност и 13 им е късметлийско , та 666 е добро попадение, а като цяло, 168666... е добро.
Но като цяло, този домейн може да се продаде за 100$...а може би и за 500$, но още не му е дошъл момента, може би до 2-3 месеца ще се раздвижи пазара, че от както китайците излязоха в почивка за тяхната нова година, тотално числовите домейни се замотаха.
Ако можеш го задръж (извинявай, не съм специалист че точно пък на теб да давам акъл) и когато свършат смислените домейни ( тези с числа в 8, 9 и 7), ще ги почнат и тези.
Но това са домейни за такива като мен, "играчи" аматьори на дребно за по 100-150$ продажби на домейн и се радваме като "дебело момче в сладкарница"
 

Горе