Домейна, който регистрирахте днес

От: Домейна, който регистрирахте днес

Ами моя е акаунт е на година и половина и без проблем го използвах... само този код ми работи за отстъпка.

И при мен не работи, т.е. работи но сваля до $9.99

Иначе последно си взех:

l/o/g/o/l/e .com Някой знае ли това дали има превод на някакъв език, гугъл преводача не ми вдъхва доверие :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

logole - лого на естонски
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Преглеждането на стари теми в предприемач ме доведе до Cheezburger. net, колегата SEDO, го е продавал преди време и преди да му пиша на него реших да проверя дали е свободен и се оказа, че е :)

Нещо не успях да го пласирам тоз домейн, иначе е перфектен, като се има в предвид колко посещаван е основния .com домейн и сайт. Успех, ако го продадеш се надявам да споделиш с нас, ще е ценен опит за всички.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Здравейте. Домейна,който регистрирах е moiatagradina.com Взех го,защото мислех,да го развивам,но май ми минава мерака.
Другия,регистриран преди около месец е smoothie.ws
Какво мислите за тях?:)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

p/r/e/b/i/o/t/i/c NET

Пребиотици

Пребиотиците произхождат от въглехидрати, наречени олигозахариди - несмилаеми фибри, които преминават по цялата дължина на стомашно-чревния тракт без да се променят, т.е. Без да се усвояват. По време на това преминаване те стимулират растежа и развитието на полезните бактерии в червата. Олигофруктоза и инулин са само два от многото фруктоолигозахариди, които отговарят на критериите за пребиотици. Пребиотичните фибри са устойчиви на топлинни амплитуди и на повишената киселинност в стомаха, което ги прави перфектната храна за полезните чревни микроорганизми.Такива несмилаеми фибри можем да открием в най-големи количества в бобовите растения, пълнозърнестите храни и плодовете. Пребиотиците могат да бъдат приемани също под формата на хранителни добавки или да се добавят допълнително към храните още пир тяхното производство.

:)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Още един дето ще събира прах 8/a/m/ .biz :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

нещо с 8 часа сутринта може би :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

С каква цел е регистриран този? Понеже е кратък ли?

Целта е да го продам, а идеята е... :|

1c91d2b.png
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

EOOD.eu - предимно имам .СОМ домейни, но мисля този си заслужава...

Със сигурност, на някой адвокат, или счетоводна ще свърши перфектна работа. Има доста хляб в България по учредяването, вписването и управлението и осчетоводяването на малки фирми (ЕООД). Въпреки, че с електронните подписи стана с една идея по - лесно. Хубав домейн!
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Със сигурност, на някой адвокат, или счетоводна ще свърши перфектна работа. Има доста хляб в България по учредяването, вписването и управлението и осчетоводяването на малки фирми (ЕООД). Въпреки, че с електронните подписи стана с една идея по - лесно. Хубав домейн!

Мерси, имах едно запитване вече, но ми предлагаха 50лв. и аз отказах, пуснал съм го на 280лв и им се вижда скъпо, а не е като да няма потенцял този домейн, но каквото дойде...
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

А на бас че ако отидеш при същия адвокат, поискаш да осъдите някого и предложиш 280 даже ще му се видят малко :D

Всъщност и за табелка на вратата би платил повече.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Сигурно си прав, за мен проблема е по-дълбоко, ние нямаме домейн култура, българина ползва 3 азбуки ( кирилица, латиница и маймуницата ), докато си купуваме домейни от рода на: hamalivsofia.com така ще е.

Тези дето мислят за беанд се броят на пръсти

... Но това си е лично мнение
 

Горе