Домейна, който регистрирахте днес

От: Домейна, който регистрирахте днес

Добре де, мен ме вълнува така като регистрирате домейни на градове, някой не може ли да направи някакъв проблем? Примерно искам да регистрирам София.xxx да речем, някой няма ли да изяви някакви претенции?

Не би трябвало да имаш никакви проблеми, затова, че е име на град, поне аз не знам такова нещо.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Без значение дали ще го направя портал за града или сайт за обяви? То ако е така, доста пропуски има в домейн регването, точно затова ме кара да се замисля, дали аз нещо не изпускам?
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

icmah (dot) com

International Committee for Museums and Collections of Archaeology and History
Навлизам в бизнеса с музеите :)
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

най-после и аз да се разпиша - lakebaikal/./info - ще го направя едно адсенс информационно сайтче за мястото, пък да видим как ще продължат нещата.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

най-после и аз да се разпиша - lakebaikal/./info - ще го направя едно адсенс информационно сайтче за мястото, пък да видим как ще продължат нещата.

Страхотен домейн, точно онзи ден гледах документален филм за езерото Байкал. Дано помогне и домейна в оптимизацията, че Гугъл постоянно променя алгоритмите :D
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Добре де, мен ме вълнува така като регистрирате домейни на градове, някой не може ли да направи някакъв проблем? Примерно искам да регистрирам София.xxx да речем, някой няма ли да изяви някакви претенции?
Проблеми няма. Вади парите и го купува, или избира алтернативно име...
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Благодаря на колегата #sedo, че даде мнение за подобен тип регове, че както казах - после да не патя.
Иначе доста голямо проучване падна, кои парк или забележителност да е и този се оказа най-печеливш и с най-много търсения - 49 000 с по 3.31лв на клик - АЙДЕ чакам парите :D
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Благодаря на колегата #sedo, че даде мнение за подобен тип регове, че както казах - после да не патя.
Иначе доста голямо проучване падна, кои парк или забележителност да е и този се оказа най-печеливш и с най-много търсения - 49 000 с по 3.31лв на клик - АЙДЕ чакам парите :D

Наистина е гордост да имаш такъв домейн за езерото Байкал. Малко факти:
В езерото байкал се намират 20% от световния запас на чиста питейна вода.
Максималната дълбочина на езерото е 1637 метра, средната - 730 метра
В езерото се срещат растителни и животински видове, където ги няма никъде другаде по света


И благодаря на всички колеги, които споделят идеи и домейни, които са регистрирали. Така се учим всички, понякога се раждат и идеи, докато четеш за домейните, които някой е регистрирал или информацията около тях.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Точно така! Аз точно от теб видях за градове и забележителности, проучих въпроса и ей на, идеята за новият проект вече заработва.
Препоръчвам на всички, преди да купуват каквото и да било (домейни говоря) да направят дълбоко проучване.

Ето сега за тоз Байкал, ще направя информационен портал с колкото се може повече материал и от време на време по някоя статия. Хем търсене има, хем цените са прилични.
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Дори след дългото проучване което водих не бях проверявал дали домейнът е бил регистриран преди - оказа се че да 2005 година. Ехеее, дърто маааму дъртооо :D :D
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

musicstars.info ей така за експеримента да видим какво ще се случи :)

Ще се радвам все пак на коментар !
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Здравейте, не съм грам запознат с офертите на домейни и по никакъв начин не смятам да въртя бизнес с домейни. Виждам, че тук доста хора са запалени и са доста наясно, кое и как и за това реших да споделя новия домейн, който закупих току що и ще се радвам да споделите мнения дали покупката е била добра :)

Както споменах не съм грам наясно, но ей така ми доскуча 20-30 мин реших да ровичкам за комбинации на домейни и установих, че домейни с по 2-3-4 символа НЯМА СВОБОДНИ без значение, как са изсписани! Дори с по 5 рядко се намират, но случайно ударих свободна позиция на домейна xee2.com Защо го купих? Ами първо ми трябваше някакъв домейн за сайт, който не съм сигурен, какъв ще бъде. Тоест трябваше ми нещо, като име, на което мога да сложа всякакъв сайт. Смислени думи, ако търся за какъвто и сайт да е то трябва да е поне с 5-6-7 символа за .ком и главно всичко е заето дори и с повече символи да е.

Идеята ми беше да е лесно за писане, лесно за помнене и си налучквах в продължение на 20тина минути :D

Та ... какво мислите колеги за покупката ми на домейна xee2.com Сякаш не изглежда много кухо тая 2-ка усира малко, но веднага проверих всевъзможни комбинации с числа от 1 до 9 и т.н и всичко е заето без 2. Почти не губих време да го мисля не ме е яд смятам, че за следващия ми проект ще е идеален домейн, а ако някой има идея дали може да струва пари не бих се колебал да искарам някой лев от инвестицията си :)

Поздрави
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

romantichenweekend.bg малко е далго името
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

:) този домейн изби рибата. Romantichen Weekend

хаха , да :D
 
От: Домейна, който регистрирахте днес

Радвам се, че поне ви развеселих.
То не е само до името ма и до business model
 

Горе