Аукцион за: Домейна deca.info

vladko82

Active Member
Рейтинг - 100%
11   0   0
Пускам на аукцион домейна deca.info , регистриран е в Суперхостинг и изтича юни 2016г. Безплатно прехвърляне към друг потребителски профил в Суперхостинг.
Начална цена: 20 лв.
Минимална стъпка: 5лв.
Край на търга: 24ч. след последния бид.
Начин на плащане: ипей, скрил, банков превод и пейпал.
 
От: Домейна deca.info

godaddy схемата е следната ,закупих си 10 домейна от гоодеди за по 2 долара ,но тази функция ме притеснява при подновяване я има. Pick the date your domains will renew! Just $1.49 per domain ($2.19 for domains with Private Registration), per month adjusted.
някои ползвал ли я ,и дали реално ако ги подновя за още по една година ,ще ми е по 2,19 примерно както пише в най-лошия случай.
 
От: Домейна deca.info

godaddy схемата е следната ,закупих си 10 домейна от гоодеди за по 2 долара ,но тази функция ме притеснява при подновяване я има. Pick the date your domains will renew! Just $1.49 per domain ($2.19 for domains with Private Registration), per month adjusted.
някои ползвал ли я ,и дали реално ако ги подновя за още по една година ,ще ми е по 2,19 примерно както пише в най-лошия случай.

Тази тема е за търг, но си нов още и няма да ти се карам. Предполагам са ти .ком домейните, 1,49$ за домейн на месец прави 17,88$ на домейн. Най-евтиния вариант за .ком домейни в Годеди е: като дойде време за подновяване, да си ги изместиш в неймчийп за 8,6-8,8$ на домейн, или за 10 домейна-около 86-88$. Зарибявката с промоциите и купоните е за първоначалната регистрация, после те дерат за подновяване мъжката. Купоните за подновяване са им 10 до 20%, което на 13-14$ цена за домей, пак излиза по-скъпо от гореспоменатата от мен тактика за прехвърляне към неймчийп.
 
От: Домейна deca.info

добре това беше полезно значи минавам към намечипа не ми остаха пари купих си хостинг за една година от суперхостинг супер про 105 кинта мисля да си поиграя.
 
От: Домейна deca.info

даже за две години ще ги взема 9.99$

Колега, достатъчно тактичен и толерантен съм, но започваш да ми спамиш темата. Секцията е Уебмастърски Пазар - Webmaster Marketplace и има много теми в другите секции относно проблема ти. Няма нужда да ми благодариш или да се извиняваш(и да оспамваш още повече темата ми). Благодаря!
 
От: От: Домейна deca.info

Давам началната цена - 20 лв.

Честито на колегата @pa_lta, според правилата на търга той е победител. Ще очаквам ЛС от него.

Сделката е приключена успешно и темата може да бъде заключена.
 
Последно редактирано:

Горе