Домейн имена .com за 3 имена на обща цена от 7 лв.

От: Домейн имена .com за 3 имена на обща цена от 7 лв.

Активна ли е още промоцията. Искам да се възползвам :)
 
От: Домейн имена .com за 3 имена на обща цена от 7 лв.

Каква е тая мания за почти безплатни домейни :( Купуват се на килограм, а после като се зарежат отиват в забвение някъде и започват да струват майка си и баща си :shock:
 
От: Домейн имена .com за 3 имена на обща цена от 7 лв.

Много съм доволен !Дано не им излезе после скъпо на момчетата с тези безплатни .com :)

Не всичко е точно вече даваме 4 .com безплатни срещу 2 .com платени
 
  • Like
Реакции: sedo
От: Домейн имена .com за 3 имена на обща цена от 7 лв.

Не всичко е точно вече даваме 4 .com безплатни срещу 2 .com платени

До кога е офертата, аз също мисля да се възползвам тази седмица ;)
 
От: Домейн имена .com за 3 имена на обща цена от 7 лв.

Наистина са добри промоциите, стига да имате идеи за толкова много КОМ-ове :)
 
От: Домейн имена .com заплащате 2 домейна получавате 4 безплатни

....От днес пускаме персонално договаряне на пакет домейни. Независимо какви разширения желаете. Домейните трябва да са минимум 4 броя, може да ми пишете тук на лично съобщение и ще ви се даде персонална отстъпка.


Колега, може ли малко по-подробно да обясниш тук в темата относно това, за да не досаждаме поединично на ЛС. Благодаря!
 
От: Домейн имена .com за 3 имена на обща цена от 7 лв.

Идеята е следната понеже искаме да предоставим нов поглед на продажбата на домейни в БГ и да оставим пълен избор на хората просто да си купат домейни на добри цени а не от сорта домейн 5 лв. Но с платен хост за 1 год. Ние също предлагаме хостинг но искаме да няма обвързване задължително с някой хост пакет. Искате домейни ок само домейни ок и веднага да се сещате ,че ние ще ви дадем най-добрите цени. Затова събирате 4 имена независимо какви са и ние ви даваме персонална отстъпка.
 
От: Домейн имена .com за 3 имена на обща цена от 7 лв.

Идеята е следната понеже искаме да предоставим нов поглед на продажбата на домейни в БГ и да оставим пълен избор на хората просто да си купат домейни на добри цени а не от сорта домейн 5 лв. Но с платен хост за 1 год. Ние също предлагаме хостинг но искаме да няма обвързване задължително с някой хост пакет. Искате домейни ок само домейни ок и веднага да се сещате ,че ние ще ви дадем най-добрите цени. Затова събирате 4 имена независимо какви са и ние ви даваме персонална отстъпка.

Отстъпката фиксирана ли ще е или променлива и в какъв диапазон се движи? Благодаря!
 
От: Домейн имена .com за 3 имена на обща цена от 7 лв.

Отстъпката ще е променлива в зависиомст от разширенията може да се каже че ще преценяваме всяко запитване но ви гарантиръм че цената ще е 40 до 50% а заще не и поголям % по-ниска от всеки един регистър в БГ и не само в БГ сами ще се убедите при запитване.
 
От: Домейн имена .com заплащате 2 домейна получавате 4 безплатни

Стартираме нов промо пакет който е ограничен във времето до 03.11. до 00.00 часа наше време
Промото е следното:

Заплащате 2 домейна .com и получавате 4 домейна .com безплатно.
Ето стъпките , избирате 2 домейна .com селектирате ги и ги добавяте в кошницата,
Заплащате домейните. След което избирате 4 домейна .com и когато стигнете метода на заплащане избирате заплащане по банков път. И тези 4 домейна се регистрират автоматично безплатно.

ето линка към сайта:
http://domains-world.biz/

От днес пускаме персонално договаряне на пакет домейни. Независимо какви разширения желаете. Домейните трябва да са минимум 4 броя, може да ми пишете тук на лично съобщение и ще ви се даде персонална отстъпка.

Остават по-малко от 12 часа до края на промоцията :
Заплащате 2 домейна .com и получавате 4 домейна .com безплатно.
Поради интерес моля да погледнете стъпките за извършването на тази промоция , тай като тя е персонална за хората членове и гости посетили този сайт.
 
От: Домейн имена .com за 3 имена на обща цена от 7 лв.

Както гледам отново си стартирал добра промоция. Ако ми останат кинти, отново ще се възползвам! Браво!

Само да отбележа за сички закупили домейни до сега от този форум ще има допълнителен бонус към промоцията която върви в момента.
 
От: Заплащате 2 домейна получавате 10 безплатни

Стартираме нов промо пакет който е ограничен във времето до 06.11. до 22.00 часа наше време
Промото е следното:

Заплащате 2 домейн с разширения .com или .net получавате 3 домейн .coм и 7 домейна .xyz безплатно.
Ето стъпките , избирате 2 домейна .com или .net селектирате ги и ги добавяте в кошницата,
Заплащате домейните. След което избирате останалите домейн разширения в тази промоция и когато стигнете метода на заплащане избирате заплащане по банков път. И тези 10 домейна се регистрират автоматично безплатно.

ето линка към сайта:
http://domains-world.biz/

От днес пускаме персонално договаряне на пакет домейни. Независимо какви разширения желаете. Домейните трябва да са минимум 4 броя, може да ми пишете тук на лично съобщение и ще ви се даде персонална отстъпка.

Колеги текущата промоция се удължава до 00.00 часа днес . Поради много запитвания това е една от последните ни промоции така да се каже на килограм домейни. След което отново ще се дават безплатни домейни но не такива бройки.
 
От: Заплащате 2 домейна получавате 6 безплатни

Стартираме нов промо пакет който е ограничен във времето до 10.11. до 22.00 часа наше време
Промото е следното:

Заплащате 2 домейн с разширения .com или .net получавате 2 домейн .coм и 4 домейна .xyz безплатно.
Ето стъпките , избирате 2 домейна .com или .net селектирате ги и ги добавяте в кошницата,
Заплащате домейните. След което избирате останалите домейн разширения в тази промоция и когато стигнете метода на заплащане избирате заплащане по банков път. И тези 6 домейна се регистрират автоматично безплатно.

ето линка към сайта:
http://domains-world.biz/

пускаме персонално договаряне на пакет домейни. Независимо какви разширения желаете. Домейните трябва да са минимум 4 броя, може да ми пишете тук на лично съобщение и ще ви се даде персонална отстъпка.

Отново щастлив ден за българските домейнъри! Благодарско!
 

Горе