Домейн имена .com за 3 имена на обща цена от 7 лв.

От: Домейн имена .com за 3 имена на обща цена от 7 лв.

Възползвах се от промоцииката, колегата е много точен, офертата не е за изпускане.
И да попитам офертата еднократна ли е, в смисъл само по веднъж ли може :-o
 
От: Домейн имена .com за 3 имена на обща цена от 7 лв.

дано и следващите дни има нещо, че чак след понеделник се прибирам и ще тествам и аз колегата
 
От: Домейн имена .com за 3 имена на обща цена от 7 лв.

Здравей парво само .топ слагаш плащаш го и после си пускаш трите кома

Колега, току що си платих 1 .топ домейн през ипей, но в количката в сайта ми стои още неплатен, можеш ли да провериш, в ипей съм писал основание за плащане името на домейна.
 
От: Домейн имена .com за 3 имена на обща цена от 7 лв.

и сега какво пак ли да ги добавя в количката за да се платят автоматично?чесно тази непреведена система за нищо не става.
We could not find any orders. LIST ORDERS...
 
От: Домейн имена .com за 3 имена на обща цена от 7 лв.

Сега си добави топа който си платил както и комовете системата е напълно автоматизирана

Благодаря, колега, всичко е точно! Успех в бизнеса! :)
 
Последно редактирано:
От: Домейн имена .com за 3 имена на обща цена от 7 лв.

Възползвах се от промоцията на колегата и за 7 лв. се сдобих с 4 нови домейна, от които три .com, което си е отлична оферта. Пожелавам успех @saintbgbg и повече нови клиенти. Определено има потенциал за развитие.
 
От: Домейн имена .com за 3 имена на обща цена от 7 лв.

Не е лощо стъпките с инструкция да излизат при такава промоция, аз тръгнах да си взимам от предната промоция и като ми поиска да платя всичко се отказах.
 
От: Домейн имена .com за 3 имена на обща цена от 7 лв.

Тези промоции не са масови за сега пускаме ги само в определени сайтове, тук искам да помагаме на хората потребители на този сайт. При следващата промоция ще опиша подробно стъпките. Приемам забележката.
 
От: Домейн имена .com за 3 имена на обща цена от 7 лв.

Много доволен и много коректни.Препоръчвам ги много са добри!
 

Горе