Домейн с трафик!

От: Домейн с трафик!

Наистина някои от домейните са супер.. като например doktor.bg .. Предполагам домейнът bgdate.bg е издразнил някои от потребителите на форума, защото и според мен има доста по-удачни домейни за сайтове за запознанства. Думата DATE не се използва от българи. Има си удачни БГ думи за такива домейни.. и представката БГ е нормално да издразни някои хора. date.bg звучи 1000 пъти по-яко.. В крайна сметка имаш правото да продаваш каквито си искаш домейни тук във форума, друг е въпросът дали общите условия на Регистър.БГ го позволяват.. да се прави така явно. Защото аз съм ги чел.. и не бих продавал толкова смело домейни .БГ :)

Поздрави
 
От: От: От: Домейн с трафик!

Темата е:
Продава се домейна: bgdate.bg8)
Да, но темата не е "Трябва да се продаде домейна на всяка цена". Който желае ще коментира в темата. Не е задължително всеки да се съобразява с желанието ти всички коментари да подкрепят продажбата на домейна на висока цена.
 
От: Домейн с трафик!

webholding: колко пари му търсиш на домейна?

П.П Тук повечето от сделките са на стойност до 8-9 лв така че е нормално някой като каже 200лв да го изядат с парцалите ;)
 
От: От: Домейн с трафик!

webholding: колко пари му търсиш на домейна?

П.П Тук повечето от сделките са на стойност до 8-9 лв така че е нормално някой като каже 200лв да го изядат с парцалите ;)

въпроса за домейна май от доста време не е на дневен ред :)
хора айде малко по сериозно моля
 
От: От: Домейн с трафик!

webholding: колко пари му търсиш на домейна?

П.П Тук повечето от сделките са на стойност до 8-9 лв така че е нормално някой като каже 200лв да го изядат с парцалите ;)


-цена на домейна: 150лв може и замяна,за домейн от 8-9 лв:mrgreen:
-Да се регистрира домейн с (.bg),струва 70,40 лв.Ако се продава колко да струва?
-А аз лично съм купувал неща от форума за над 2000 лв
 
От: Домейн с трафик!

Такава дива цензура не бях очаквал, но все пак:
Все пак, ако някой много иска може да си вземе свободните за регистрация datebg.bg, date-bg.bg, bg-date.bg... или квото друго си поиска завършващо на .bg щото има тонове хубави и свободни домейни.
 
От: Домейн с трафик!

По принцип не се бъркам в бизнеса на хората ама тия "уникални" (че и таргетирани!) дето се цитират толкова смело някакси ме дразнят с явната си неправдоподобност..

Постването на подходящи шотчета със статистики само би спомогнало за продажбата.
 
От: Домейн с трафик!

По принцип не се бъркам в бизнеса на хората ама тия "уникални" (че и таргетирани!) дето се цитират толкова смело някакси ме дразнят с явната си неправдоподобност..

Постването на подходящи шотчета със статистики само би спомогнало за продажбата.


Мога да насоча DNS-ите на домейна,да го тестваш8)
 
От: Домейн с трафик!

@Noke статистиката я има и винаги си я е имало public http://www.sedo.com/search/details....artnerid=14460&language=e&et_cid=25&et_lid=65[url]http://www.sedo.com/search/details.php4?domain=bgdate.bg&partnerid=14460&language=e&et_cid=25&et_lid=65[/URL] , ако човек има интерес към домейна и сам може да си набави информацията която му трябва, ако ли не всичко останало е "проветряване на устата".
 
От: Домейн с трафик!

Всеки който някога се е опитвал да търгува в Седо му е ясно колко струва тая статистика дето е линкната горе.

Продавачът би трябвало да обясни на евентуалните клиенти, че не трафикът на 1)празен сайт с 2)ПР1, 3)Алекса 25 мил. и 4)400 уникални на месец е определящ за стойността му.
 
От: Домейн с трафик!

Всеки който някога се е опитвал да търгува в Седо му е ясно колко струва тая статистика дето е линкната горе.

Продавачът би трябвало да обясни на евентуалните клиенти, че не трафикът на 1)празен сайт с 2)ПР1, 3)Алекса 25 мил. и 4)400 уникални на месец е определящ за стойността му.

какво друго,освен това което си видял искаш и мислиш,че трябва да обесня?
 
От: От: Домейн с трафик!

Visitors to this domain’s website:
364 (previous 31 days)

кое те кара да си мислиш че това е трафик от гугъл или някъде другаде само по тази статистика? аз пък си мисля че това е трафик само от седо .

@Noke статистиката я има и винаги си я е имало public http://www.sedo.com/search/details....artnerid=14460&language=e&et_cid=25&et_lid=65[url]http://www.sedo.com/search/details.php4?domain=bgdate.bg&partnerid=14460&language=e&et_cid=25&et_lid=65[/URL] , ако човек има интерес към домейна и сам може да си набави информацията която му трябва, ако ли не всичко останало е "проветряване на устата".
 
От: От: От: От: Домейн с трафик!

ми..напред да ни изкараш от тази заблуда..то само приказки не оправят работите.

аз пък си мисля че това е трафик само от седо .

не е вярно,заблудил си се.
 
От: От: От: От: От: Домейн с трафик!

ми..напред да ни изкараш от тази заблуда..то само приказки не оправят работите.


1.Говори в единствено число.
2.Слагаш в седо един домейн,който знаеш,че генерира 10 посещения на ден и ще се убедиш в заблудата си.
 

Горе