Домейн .EU за 2.40 лв/година!

2fast4you

Well-Known Member
Суперхостинг
Промоцията е в сила до 15.01.2011 г. За поръчки, пуснати в периода на промоцията, но заплатени след 15.01.2011 г., в сила ще бъде стандартната цена за първата година от регистрацията - 13.75 лв.
Линк

Успех:neutral:
 
От: Домейн .EU за 2.40 лв/година!

Благодаря! Имаш реп.
Освен това - дават още 1000 напълно безплатни .EU домейна за всеки който има активна хостинг услуга!
Дерзайте!
 
От: Домейн .EU за 2.40 лв/година!

Благодаря! Имаш реп.
Освен това - дават още 1000 напълно безплатни .EU домейна за всеки който има активна хостинг услуга!
Дерзайте!

Да,пуснал съм тема и за тях ЦЪК просто си я пропуснал.
 
Опитвам се да регистрирам eu домейн на кирилица при тях и не става. Те ли са напълно изостанали от света или аз нещо пропускам?
 
От: Re: Домейн .EU за 2.40 лв/година!

Да, изказа се, един от водещите хостинги в бг, да не кажа водещия, е изостанал от света... Ако имаш проблеми с регистрацията, просто пиши на съпорта им :)
 
Re: От: Re: Домейн .EU за 2.40 лв/година!

Да, изказа се, един от водещите хостинги в бг, да не кажа водещия, е изостанал от света... Ако имаш проблеми с регистрацията, просто пиши на съпорта им :)

Ко речи? Ти пробвал ли си или просто си приказваш да става течение?

тест.eu:

Невалиднo име на домейн.
Името на домейн може да съдържа само букви на латиница, цифри и тире.
Тирето НЕ може да се намира в началото или края на името.

За какво да им пиша на съпорта?!??!? Че няма други фирми с работещи сайтове ли? Нещо по една бира да им взема не искаш ли? Да черпя за домейна.
 
Например в спейс бг.
 
От: Re: От: Re: Домейн .EU за 2.40 лв/година!

Ко речи? Ти пробвал ли си или просто си приказваш да става течение?

тест.eu:



За какво да им пиша на съпорта?!??!? Че няма други фирми с работещи сайтове ли? Нещо по една бира да им взема не искаш ли? Да черпя за домейна.

От доста време съм във форума и отдавна ми е минал мерака да пиша за бройката. Сигурно ги ползвам от 2-3 години и сигурно съм ползвал и други компании, за да твърдя такива неща.
 
Re: От: Re: От: Re: Домейн .EU за 2.40 лв/година!

От доста време съм във форума и отдавна ми е минал мерака да пиша за бройката. Сигурно ги ползвам от 2-3 години и сигурно съм ползвал и други компании, за да твърдя такива неща.

Ми сподели как става номера като знаеш. Аз лично оставам с впечатлението, че си нямаш идея.

Формата им със сигурност не работи с кирилица. А да седна да пиша на съпорта няма да стане, не ги харесвам чак толкова много, че да си правя този труд.

В интерес на истината прегледах няколко бг фирми и повечето са така. Смешна история.
 
От: Домейн .EU за 2.40 лв/година!

и в Godaddy не можеш да си вземеш кирилица ... повече на стратегия ми прилича, отколкото на неработеща форма ...
 
Е там е по-разбираемо май, клиентите им, които ползват кирилица са 1-2% сигурно. В resеllerclub също не може да регистрирам, но пък интересното е, че може да си трансферирам домейн на кирилица при тях без проблеми.

Ама за бг фирма ми се струва странно та чак смешно. Не е стратегия, ами не им се занимава да си преправят софтуера сигурно. А формата им си работи съвсем добре, просто не подържа такава регистрация :)

Тук има доста представители на такива фирми, може пък някой да се престраши да каже какъв е случая :)
 
От: Re: Домейн .EU за 2.40 лв/година!

За съжаление на този етап на поддържаме .EU IDN домейни. Както сам сте казал, ResellerClub за сега не ги поддържат, а ние работим с тях за регистрация на .EU. Това разбира се не означава, че няма да ги поддържаме в бъдеще било чрез ResellerClub или друг регистратор.

Е там е по-разбираемо май, клиентите им, които ползват кирилица са 1-2% сигурно. В resеllerclub също не може да регистрирам, но пък интересното е, че може да си трансферирам домейн на кирилица при тях без проблеми.

Ама за бг фирма ми се струва странно та чак смешно. Не е стратегия, ами не им се занимава да си преправят софтуера сигурно. А формата им си работи съвсем добре, просто не подържа такава регистрация :)

Тук има доста представители на такива фирми, може пък някой да се престраши да каже какъв е случая :)
 

Горе