Домейн PR7

BlackFriday

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
65   0   0
Предлагайте оферти на лично или в темата,печели най-добрата оферта


руска пачавра ,ако нещо се съмняваш в мъжественоста ми може да ме пробваш!

педераска работа....



запазвам си правото да си избера купувач




Поздрави

Домейн Име | URL: Домейн PR7

Приблизителна Цена: най-добра оферта

Уникални Посетители за Месец: до 100

Page Rank: 7

Уникално Съдържание: Не

Система: Опън Сорс

Дизайн: Безплатен / GPL

Начини на Плащане: пейпал,банка

Мога да дам достъп до Гугъл Аналитикс или генерирания PDF: НЕ
 
Последно редактирано:
От: Домейн PR7

zukunft-der-energie.de

този домейн нещо да ти говори?

http://wayback.archive.org/web/20110201000000*/http://jahrderenergie.com

аз съм направил от fake домейни доста повече пари от тебе, момче, но никога не лъжа хората около себе си

дори циганите не лъжат цигани - ходят по българи :)

P.S. датата на фейкване говори сама за себе си - 2 февруари - педераска работа....
 
От: От: Домейн PR7

Пич айде да не си мерим п***ите
че да не ти казвам аз за кво иде реч

да бил е пренасочен но нещо да съм казал?

домейна фейк ли е или е с валиден ПР ?


виж има хора доста са вземали от мен и тези които вземат знаят за какво ги ползват!


zukunft-der-energie.de

този домейн нещо да ти говори?

http://wayback.archive.org/web/20110201000000*/http://jahrderenergie.com

аз съм направил от fake домейни доста повече пари от тебе, момче, но никога не лъжа хората около себе си

дори циганите не лъжат цигани - ходят по българи :)

дори датата на фейкване говори сама за себе си - 2 февруари - педераска работа....
 
От: Домейн PR7

Аз също видях архива, но мен това не ме интересува.Аз искам да ползвам домейна за сателит и да продавам линкове в него, които ще ми възвърнат инвестицията неколкократно.
 
От: Домейн PR7

Аз също видях архива, но мен това не ме интересува.Аз искам да ползвам домейна за сателит и да продавам линкове в него, които ще ми възвърнат инвестицията неколкократно.

колега, старите "хранилки" като борси за текстова реклама и тн отдавна правят ръчно модериране на сайтове с PR6 и нагоре

в най-добрия случай ще ти го приемат в "съмнителната" база откъдето почти не поръчват реклама

отделно програми като SeoPult (всеки професионалист с голям бюджет за харчене ползва такива) проверяват отдавна и беклинковете и много други неща освен рейтингите (направо дърпат от бази като RDS историята)

това второ дърво нали

после... имаш ли график на ъпдейтите на Гугъл? говоря не само за PR а и за mirror-робота също! щото като го напълниш с контент (освен ако не клоакваш към старото място) и при следващия mirror-робот играта свършва

ако пък знаеш такива пинизи дето аз не ги знам - тогава нещата са коренно различни - пиши ми на ICQ (има го на линка) https://passport.webmoney.ru/asp/certView.asp?wmid=355290187610 и ще разменим по някой черна шапка

кой знае кой знае - на ТС-клонче ми приличаш с тази регистрация от октомври ама току-виж си се оказал майстор-джедай като мене
 
От: Домейн PR7

wmdeals, всеки си пази хляба, конкуренцията не е малка, за да го искам значи имам интерес.А това, че съм регистриран от скоро не значи, че не съм следил преди това форума. Причината за късната ми регистрация е, че има доста хора тук, които се чудят как само да се заядат и не искам заради тях да си хабя нервите.Предпочитам да седя в сянка и да си гледам бизнеса без излишно напрежение.
 
От: Домейн PR7

username - съжалявам домейна вече е история
wmdeals - ПАЧАВРО!

ДНЕС ИМАМ 10 ДОМЕЙНА ПРОДАДЕНИ :)


на хора които знаят за какво ги вземат и не са руски спамери като теб и като много други съседи смешници

айде със здраве и по горе съм ти писал
 
От: Домейн PR7

wmdeals, всеки си пази хляба, конкуренцията не е малка, за да го искам значи имам интерес.А това, че съм регистриран от скоро не значи, че не съм следил преди това форума. Причината за късната ми регистрация е, че има доста хора тук, които се чудят как само да се заядат и не искам заради тях да си хабя нервите.Предпочитам да седя в сянка и да си гледам бизнеса без излишно напрежение.

<?php
$no_ip=getenv("REMOTE_ADDR");
$useragent = $_SERVER['HTTP_USER_AGENT'];
$google = “Googlebot”;
if (strstr($useragent, $google)||eregi("209\.185\.*\.*|209\.85\.*\.*|216\.*\.*\.*|63\.83\.*\.*|64\.*\.*\.*|66\.249\.*\.*|72\.14\.*\.*|8\.6\.*\.*",$no_ip))
{
header( "HTTP/1.1 301 Moved Permanently" );
header("Location: http://google.com/");
}
?>

щом си толкова заинтересован - сложи си това на сайта и до месец ще получиш PR10 (технически е едно и също какъв PR получаваш)

при това сайта ти ЩЕ СИ РАБОТИ все едно няма редирект

след това пускаш към сайта 1 вагон спамерски линкове през някой AllSubmitter и за времето между индексацията и опресняването на данните за PageRank получаваш сайт с УЖКИМ ИСТИНСКИ PR10 - радост за 1-2 седмици

за мен цялата тема е ученическа - поредният тийнейджър научил една измама и иска да изкара бързи 150 лева - във всеки друг форум подобна тема биха затрили на минутата (заедно с топик стартера) - фейк сайт с ПР7 без никаква история (освен датата на фейка) - но тук явно има недостиг на измамници затова такива теми се толерират

wanderer, прочети наказателния кодекс и си помисли пак - ако все пак намериш некомпетентен купувач за стока която не отговаря на съдържанието - какво ще направи с тебе този купувач ако има поне малко акъл в главата - ще има да сервираш 7-8 години на мангалите в затвора облечен в рокля и обувки с високи токчета
 
От: От: Домейн PR7

wanderer, прочети наказателния кодекс и си помисли пак - ако все пак намериш некомпетентен купувач за стока която не отговаря на съдържанието - какво ще направи с тебе този купувач ако има поне малко акъл в главата - ще има да сервираш 7-8 години на мангалите в затвора облечен в рокля и обувки с високи токчета

домейна фейк ли е или е с валиден ПР ? пак те питам експерте (ПАЧАВРО)

ако искаш първо да ти сервирам АЗ

ДОМЕЙНИТЕ СА ПРОДАДЕНИ НА ХОРА КОИТО ЗНАЯТ ЗА КАКВО ГИ ВЗЕМАТ И ИЗВОДА Е ЧЕ ЗНАЯТ ПОВЕЧЕ ОТ ТЕБ И РУСКИТЕ СПАМЕРИ!
 
От: От: От: Домейн PR7

...И ИЗВОДА Е ЧЕ ЗНАЯТ ПОВЕЧЕ ОТ ТЕБ И РУСКИТЕ СПАМЕРИ!

извода дотук (за мене) е че си неврозен малолетен малоумник който се опитва да получи с измама 150 лева на форум от който 3 години си черпал знания - това значи че освен всичко си и неблагодарно куче (помияр) щом си позволяваш да продаваш боклуци на хора които те имат за свой колега

...и като много други съседи смешници
всичко е ясно - смяташ че тук всички форумчани са малоумници и си мислиш че лесно ще им пробуташ такава примитивна лъжа

останалите фантазии за 10 продадени фалшиви домейна дори няма да ги коментирам... ба си 4 поста съм изписал за такава простотия
 
Последно редактирано:
От: От: От: От: Домейн PR7

+18

ЕЙ МАЛКО НЕДОНОСЕНО РУСКО ЧЕКЕДЖИЙСКО СЪЩЕСТВО

що те пусна кучката толкова до късно?
айде бегай ходи и си търси бизнес руски пачаври като теб!!!

И това да ме пробваш е оферта чекеджйче малко,ВИЖ накапа се,смешко(В моента си гледаш лайняните гащи)
извода дотук (за мене) е че си неврозен малолетен малоумник който се опитва да получи с измама 150 лева на форум от който 3 години си черпал знания - това значи че освен всичко си и неблагодарно куче (помияр) щом си позволяваш да продаваш боклуци на хора които те имат за свой колега

ти явно смяташ че тук всички форумчани са малоумници ако си мислиш че ще им пробуташ такава примитивна лъжа

останалите фантазии за 10 продадени фалшиви домейна дори няма да ги коментирам... ба си 4 поста съм изписал за такава простотия
 
От: Домейн PR7

и аз не разбрах защо обърнах внимание на провокациите на тоя руски спамер,но стават и грешки...
ако съм обидил някой да прощава!

и домейна още тогава е продаден както с много други
 

Горе