Домейн "szone.info"

ivanovvarna

New Member
Някакви идеи какво да правя с него? Изтича на 04.11.2010г.
Под наем за 5лв на месец, оферта ли е ? Искам съвети. :p

Май обърках раздела, извинявам се много, 4 сутринта е :D
 
Последно редактирано:
От: Домейн "szone.info"

При положение, че .info домейн струва $0,99 на година, кой би плащал 5лв на месец?
 
От: Домейн "szone.info"

При положение, че искам съвети - ти защо ми пишеш 'къде да си го набутам' ? Знам колко струва , но давай по темата :)
 
От: Домейн "szone.info"

При положение, че на напълно резонен и коректно зададен въпрос от колегата по темата отговаряш по този начин, то съветът към теб може да е само един - набутай си го където искаш и за колкото искаш и не занимавай другите със своите проблеми.
 
От: Домейн "szone.info"

По принцип приятел 5 лева си е прецаквация на месец. Както казаха по-горе 1$ ти струва за цяла година :) Но ако държиш на този домейн, szone.info ми звучи като спортен домейн S може да е съкратено от спорт :) Може да го направиш спортен портал или сайт свързан със спорта като цяло, за фитнес, тренировки, програми, диети :)
 
От: Домейн "szone.info"

Аз ше се пробвам да ти отговоря малко по-културно, макар че е под съмнение дали тоя домейн го заслужава.
Общо взето е непродаваем. Кажи домейна си на глас и ще разбереш що. И на кого му е притрябвал такъв домейн? Някаква тематика да изразява случайно? Или някое готино, идейно име?
 

Горе