Домейн!

Snezanka

New Member
Привет,
започнах нов проект и искам евтин домейн на инфо или сом предлагайте.
Ако е от godaddy искам някой да му закупи аз ще му пратя парите по еконт или на ръка.
Благодаря Ви предварително!
 
От: Домейн!

Някакви насоки какъв е бизнеса и какъв да е домейна. Така как да ти помогне някой :)
Трябва си по подробна информация за да се реши някой ако има желания да помогне.
 
От: Домейн!

Привет,
нямам пейпал за да платя и искам някой да ми закупи, ако е от godaddy аз ще му пратя парите :)
Трябва ми домейн инфо или сом, но може и дадете други предложени.
Привет окил домейна ми трябва за лични неща.
 
От: Домейн!

Привет,
да нямам 18, но ми трябва евтино домейнче сом или инфо, а за смс хостинг имах педи домейн и много профилактики правеха даже сайта ми беше спиран за дни, а понякога и за 1 седмица
 
От: Домейн!

Дали? На един колега сайта му беше от там не искам да рекламирам и му беше спрян за 5-6 дни и загуби бая играчи.. :)
Дайте предложение, ако може цените в godaddy някой да ми каже за игфо и сом за 1-2 години. :)
 
От: Домейн!

Може да си купиш домейни с Биткойн. Никой не те пита на колко години си, ако имаш Биткойн.

А Биткойн може да купиш от Bitcoini.com (афилиейт връзка). Преди време предлагаха възможност да отидеш в офиса им в София и да платиш в брой. Може да се регистрираш в сайта и да ги попиташ.

Виж също и на Localbitcoins. Ако си от София може да си купиш Биткойн от битомат (робот, който продава биткойни - подобно на банкомат, само че няма нищо общо с банките).

А защо не ползваш дебитната карта на мама или тати? Или не искаш те да знаят, че се занимаваш с онлайн бизнес?
 
От: Домейн!

Благодаря за съвета мисля да пробвам. :) По-евтино ли ще излезе? Може и още някоя друга фирма/компания да си регистрирам домейна.
 
От: Домейн!

С Биткойн ще излезе по-скъпо, защото имаш разходи да се занимаваш да купуваш криптовалутата (тъй като си под 18 години е по-трудно).

Има някои български фирми, които се занимават с хостинг и домейни и имат офис, където да отидеш и да платиш в брой. Няма да те питат на колко си години.
 
От: Домейн!

Защо просто не си поръчаш домейн от която и да е фирма, предлагаща метод за плащане - EasyPay? Бързо, лесно и удобно. На края на поръчката ще имаш един код, който като отидеш в някой офис на EasyPay го продиктуваш на служителя и плащаш. Не се изискват години.
 
От: Домейн!

Така и не разбрах домейн ли се търси или хостинг. Щото на едно място по-горе пише "На един колега сайта му беше от там не искам да рекламирам и му беше спрян за 5-6 дни и загуби бая играчи..."
Та в общи линии домейна не пада, пада хостинга... А ако мислиш, че домейна и хостинга са едно и също нещо имаш проблем :)

Иначе конкретно на въпроса. В София, може да иде директно в офиса на хост.бг, суперхостинг.бг да си платиш на място за домейна (и) хостинга...
 

Горе