Допитване отностно бизнес във вкъщи.

От: Допитване отностно бизнес във вкъщи.

Сервиза е добра идея, от тук можеш да намериш специалисти да ти намерят и инсталират софтуер за всички модели автомобили, а най-скъпо напоследък е ремонта на новите модели които дават повече фира с тези компютри навсякъде по тях и от работа няма да се оплачеш
 
От: Допитване отностно бизнес във вкъщи.

За сервиз капитала няма да ти стигне според мен, а и едно е да оправяш собствената си кола друго няколко други, трябва да сте поне двама и то хора които сте работили това и преди всички където отвориха сервизи са бачкали преди това за някой друг, поне аз тези където познавам, иначе работа бол със тези стари автомобили не познавам един сервиз да са без работа дори и по некадърните монтьори.
 
От: Допитване отностно бизнес във вкъщи.

За сервиз капитала няма да ти стигне според мен, а и едно е да оправяш собствената си кола друго няколко други, трябва да сте поне двама и то хора които сте работили това и преди всички където отвориха сервизи са бачкали преди това за някой друг, поне аз тези където познавам, иначе работа бол със тези стари автомобили не познавам един сервиз да са без работа дори и по некадърните монтьори.
Ако ще е сервиз се прибавят още 10 000лв и се връзва,като аз имам телоподаващо и други скъпи все инструменти.Може би нямам куража все още,а и имам само един патрон - след изстрела трябва да се спре някъде иначе лошо..
 
От: Допитване отностно бизнес във вкъщи.

За сервиз опира малко или много и до връзките, ако имаш познати с фирми и да ги вържеш при теб за обслужване не е малко като начало, имам пирятел който обслужва колите в града на Спиди и Еконт, което е около 20 буса и пикапа, отделно познати и пирятели, абе без работа не съм го виждал
 
От: Допитване отностно бизнес във вкъщи.

Земи 10-20 от нaй-мaсовите трошки и ги рaзфaсовaи. Освен продaжбaтa нa чaсти вторa ръкa можеш дa си спретнеш и един сервис. Имaм проблем с колaтa и съм подочул че си добър мaйстор a и сигурно ще имa и чaсти при тебе. Със сигурност ще имaш клиенти. Освен вторa ръкa можеш дa се свържеш и с дистрибутори нa нови чaсти и дa подбивaш цените нa мaгaзините. Ще е готин сервиз.
 
От: Допитване отностно бизнес във вкъщи.

А не си ли се замислял в този двор, който имаш да отглеждаш например био продукти. Аз лично имам къща с двор на село, където родителите ми живеят и отглеждат зеленчуци, правят домашни сладка и всичко каквото се сетиш, био млякото в момента е много търсен продукт. Скоро леко се шокирах като чух от няколко познати, които купуват био мляко - демек домашно за по 5 лв. кг.. Имам и познат с ферма около Банско, направи сайт, разработи го и дори хора идват в къщата му да купуват плодове, зеленчуци, компоти... А и големите вериги магазини - ако се сдоговориш н някои вече можеш да се разрастнеш. Не изисква кой знае каква инвестиция дори и ако правиш оранжерия.
 

Горе