Допълнителни доходи за студент ?

От: Допълнителни доходи за студент ?

Тези PPC сайтове ми се виждат адски тъпи. Ако човек владее език, има умението да се "рови" в нета и да намира подходящата информация,как ще се занимава с кликания за мижави центове.
Аз самата търся подходяща работа в нета, но това хич не ми допада. Готова съм да работя много и нямам очаквания за някакви купища доходи. Все още търся, регистрирам се тук там, чета блогове на хора с опит - там също се намира полезна информация.
Просто, не е лесна задача..Но съм убедена, че ще се справя.
Само бих помолила за линкове към сайтове, които плащат за писане на статии.Ако имате инфо за такива, моля споделете.
Останалото е въпрос на четене, проба-грешка...Успех от мен!
 
От: Допълнителни доходи за студент ?

До Автора, колега какво стана започна ли някакъв онлайн бизнес или работа по-морето? Или се отказа..?
 
От: Допълнителни доходи за студент ?

Извинявам се предварително на автора на темата, но тъй като търся човек който може да си докарва допълнителни доходи реших да пиша в тази тема.......

Търся човек който обича да си губи времето във ФБ. докато прави това може да си докарва допълнителни доходи.

Става въпрос да се публикува ръчно, 15-16 линка на страница/а страниците са 20/. Всеки може да си прецени колко време ще му отнема и дали си заслужава.

с тая работа няма да забогатеете, но 100-200лв. може и да си докарате.
 

Горе