Допълнителни доходи за студент ?

От: Допълнителни доходи за студент ?

Еми като за начало няма да купувам много неща, първо искам да купя няколко глупости като калъфи и разни неща по десетина и двайсетина неща и да ги продавам малко малко ..
 
От: Допълнителни доходи за студент ?

Всъщност сега осъзнавам, че подобен въпрос е излишен, понеже к'вото и да ти кажем ти ще направиш така или иначе това, което си си наумил. Принципа е точно проба-грешка, както казаха колегите, само гледай да не си набиеш чепа много навътре с търговията, че като се окаже грешка, иска вадене : ).

Успех!
 
От: Допълнителни доходи за студент ?

Ами тогава кажете какво да направя ? Нали за това питам тук във форума .
 
От: Допълнителни доходи за студент ?

Нещо не те разбрах, какво имаш предвид ( От мен ;) ) ?

Можеш да купуваш стока от мен :) Можеш да взимаш добавки от мен на добри цени, ще ти кажа от кое ще печелиш най - много, можеш да купуваш оригинални парфюми от мен, като ще влагаш толкова колкото си сигурен че ще продадеш или по точно казано ще го купиш, когато някои ти го поръча на теб, може и дропшипинг :)
 
От: Допълнителни доходи за студент ?

Еми като за начало няма да купувам много неща, първо искам да купя няколко глупости като калъфи и разни неща по десетина и двайсетина неща и да ги продавам малко малко ..

Това са дребни работи. Хвани един бял лист и химикал и напиши на него какво умееш най-добре да правиш.
 
От: Допълнителни доходи за студент ?

Регистриран си от Ноември 2014 година. Вероятно си видял много хора какво правят, за да вадят пари.

Някои си имат по-сериозна дейност - търговия, услуги, производство - това обаче не е за теб, защото нямаш време за сериозна дейност, никакъв опит, а и средства за инвестиции. По-добре започни с нещо по-дребно и понатрупай някакъв опит и поглед. Може да се окаже, че си мързелив, без воля и не ти се получават нещата. Затова виж примера на другите.

Други работят нещо и доприпечелват с допълнителни дейности:
1. Пишат статии;
2. Вкарват продукти в магазини;
3. Добавят обяви;
4. и т.нат.

Почни с нещо от тези, създай и някакви контакти.

P.S. Как не си го измислил досега - толкова време четеш форума. Просто опитай и не го мисли толкова. Нали не си без воля или мързелив?!?!

P.S. 2. Търговията с 10 калъфа и 3 парфюма през OLX можеш съвсем отделно да я въртиш.
 
От: Допълнителни доходи за студент ?

Aми, дa, прaв е колегaтa, опитaй от всичко по мaлко и виж кое ще ти тръгне. После се концентрирaй върху него. Успех!
 
От: От: Допълнителни доходи за студент ?

Регистриран си от Ноември 2014 година. Вероятно си видял много хора какво правят, за да вадят пари.

Някои си имат по-сериозна дейност - търговия, услуги, производство - това обаче не е за теб, защото нямаш време за сериозна дейност, никакъв опит, а и средства за инвестиции. По-добре започни с нещо по-дребно и понатрупай някакъв опит и поглед. Може да се окаже, че си мързелив, без воля и не ти се получават нещата. Затова виж примера на другите.

Други работят нещо и доприпечелват с допълнителни дейности:
1. Пишат статии;
2. Вкарват продукти в магазини;
3. Добавят обяви;
4. и т.нат.

Почни с нещо от тези, създай и някакви контакти.

P.S. Как не си го измислил досега - толкова време четеш форума. Просто опитай и не го мисли толкова. Нали не си без воля или мързелив?!?!

P.S. 2. Търговията с 10 калъфа и 3 парфюма през OLX можеш съвсем отделно да я въртиш.

Да отдавна се регистрирах във форума но не я посещавах за жалост :( ...

От предложенията ти мога да направя само 2 и 3 точка, как мога да започна да вкарвам продукти или да добавям обяви ?

а и по това времe както си казал да продавам глупости из продавалника :D


@hahovec

Изпрати ми ценоразписа ти със продуктите на ЛС ако може :)
 
От: Допълнителни доходи за студент ?

Здравей!

Готина тема си отворил! Всички искат да помогнат, доста от колегите фактически! Ама никой няма да ти помогне по-добре от теб самият! Имам усещането, че можеш да бачкаш всичко само да ти го покажат, смелят и да има някой да ти дава заповеди и да те побутва. Мога и да греша ама от написаното по-горе така ми изглежда. :)

1. Имаш време до есента. Доколкото разбрах се прибираш към Силистра за лятото( с което вече ти казаха, че губиш адски много и аз смятам така). Какво ще правиш в Силистра? Варна Брато!!! Лято, море , жени, пясък! В момента обявите в джобса са сигурно над 200 всеки ден!!! Не се излагай, ами почвай да търсиш и пускай обяви! Ама ако си твърдо решен да се върнеш в Силистра - то от сега почвай да четеш в нета за правене на пари онлайн, че поне до есента да си наясно вече как да си докарваш допълнителни доходи или поне какво трябва да направиш за да започнеш! Започни от тук в Предприемач - има какво да се научи! Ама НЕ ЧАКАЙ НЯКОЙ ДА ТИ КАЖЕ КАК СТАВА!

2.CMS Wordpress - почвай да я разучаваш! Какво чакаш още? Има огромно количество материали за нея!

3.Ако имаш хоби или нещо, което ти е интересно се насочи към него!

Доста от потребителите по-горе са ти дали и други насоки! Ще се повторя сигурно!

Дерзай и успех и много работа :)
 
От: Допълнителни доходи за студент ?

Други предложения ?
 
От: Допълнителни доходи за студент ?

Събличай се по скайп за смс-и.
 
От: Допълнителни доходи за студент ?

Хаха много смешно !
 
От: Допълнителни доходи за студент ?

Никой няма да ти даде правилната пропорция как да печелиш пари...!! Колегите ти дадоха идеи, пак кат не ти харесват чичко гоогле знае всичко!!!
Просто напиши в google make money online и търсиш, докато не намериш "правилната пропорция", която няма да намериш, но пробвай..!!!
 
От: Допълнителни доходи за студент ?

Направи си WordPress сайт и развивай теми по специалността ти за предходни курсове. Като за достъп до цяла тема, потребителят трябва да се регистрира срещу заплащане на символична такса (по-ниска и оборот да има). Вържи си банковата сметка и картата към PayPal и използвай опцията за плащане (за потребителите) чрез банкова карта. Теглиш си без комисионна натрупаното салдо само към банковата сметка. След като си решил да се връщаш в родния си град, ще имаш достатъчно време да изградиш сайта. Може и пищови да подготвяш, готови за печатане (шегувам се).
 
От: Допълнителни доходи за студент ?

Направи си WordPress сайт и развивай теми по специалността ти за предходни курсове. Като за достъп до цяла тема, потребителят трябва да се регистрира срещу заплащане на символична такса (по-ниска и оборот да има). Вържи си банковата сметка и картата към PayPal и използвай опцията за плащане (за потребителите) чрез банкова карта. Теглиш си без комисионна натрупаното салдо само към банковата сметка. След като си решил да се връщаш в родния си град, ще имаш достатъчно време да изградиш сайта. Може и пищови да подготвяш, готови за печатане (шегувам се).

Супер Идея! Ако пък разбираш от задачи и т.н. по специалността( до колкото знам в ТУ се учат 5 вида математики) Виж за горните курсове, които ти предстоят, какво се учи. Направи готови пищови и продавай :) Това си е бизнес :) Имам доста приятели от ВИНС-а, които решават задачи и правят курсове за пари. 1 задача = 30 лева / 1 курсова работа = над 100 лв... ;)
 
От: Допълнителни доходи за студент ?

Колега идва лято, хвани се да бачкаш някъде през ваканцията

Това. Иди към морето, близо ти е. Не си търси работа по интернет, няма да е каквото пише - отиваш на място, зимаш си евтина квартира-мазе в Несебър за 3-4 дни и обикаляш по сл.бряг заведенията да питаш къде търсят персонал. До 25-ти май най-късно, между 15-20 идеално. Точно на твойта възраст направих същото като междувременно се занимавах с интернет бизнес/маркетинг, отне ми няколко години докато почнах да правя толкова пари колкото вадех от работа на морето, и то тогава беше доста по-лесно а имах и перфектен английски и доста маркетингов 'усет' (поне според мене) :D Да не говорим че после на 3 пъти фалирах и трябваше да почвам почти от начало.

В 2015-та не се вадят допълнителни доходи от интернет, или се занимаваш на 100% или въобще не се занимаваш, ходиш си на работа като всички останали и чакаш да дойде съботата за да се напиеш и да идеш на дискотека. Причината е че ваденето на допълнителен доход не е много по-лесно от ваденето на голям доход, хората правещи по 20 бона месечно от интернет работят същото време като хората правещи 200 лв месечно. Ако се хванеш сериозно, на 25 ще вадиш доста повече пари от която и да е работа, но се изисква определен тип човек да си, ако търсиш бърз допълнителен доход за малко работа не става.
 
Последно редактирано:
От: От: Допълнителни доходи за студент ?

Здравейте! Бих искала да споделя и моя опит. Наскоро се регистрирах в поредни сайт за реклами от типа neobux. Сайта е български. Мислех, че е поредната измама, но като потърсих малко повече информация и като поработих върху профила си, разбрах, че може да се изкарват допълнителни доходи. Трябва да имаш реферали, които не е толкова трудно да намериш, тъй като сайта е сравнително нов.
Знам, че много хора ще бъдат против моя пост, но съм сигурна, че ако някой има нужда от доходи ще опита всички варианти. Не мога да ви кажа, че ще изкарвате стотици левове, но и това не е невъзможно :) Ето и линк към сайта:

bux.bg/?ref=6272

Ако имате въпроси моля пишете ми на лично съобщение!
Успех на всички!
Хаахаххах репорт веднага и ти пляскам отрицателен РЕП.
 
От: От: Допълнителни доходи за студент ?

Здравейте! Бих искала да споделя и моя опит. Наскоро се регистрирах в поредни сайт за реклами от типа neobux. Сайта е български. Мислех, че е поредната измама, но като потърсих малко повече информация и като поработих върху профила си, разбрах, че може да се изкарват допълнителни доходи. Трябва да имаш реферали, които не е толкова трудно да намериш, тъй като сайта е сравнително нов.
Знам, че много хора ще бъдат против моя пост, но съм сигурна, че ако някой има нужда от доходи ще опита всички варианти. Не мога да ви кажа, че ще изкарвате стотици левове, но и това не е невъзможно :) Ето и линк към сайта:

bux.bg/?ref=6272

Ако имате въпроси моля пишете ми на лично съобщение!
Успех на всички!

Ххахахах първо се прочитат форумните правила и след това се пише! Присъединявам се към колегата! А доколкото знам този сайт е и на колега от предприемача :))) Дали ще сложи репа :)))
 
От: Допълнителни доходи за студент ?

Още ли има подобни сайтове, мислех че от 2005-та някъде не са актуални :lol:
 

Горе