Досадни SEO Грешки Които Да Избягваме.

От: Досадни seo Грешки Които Да Избягваме.

Всичко това е пропорционално, не е като да броих ябълки и круши ( 7 пъти това 4 пъти онова ). Те думите ти и 50 пъти да ги споменеш ако статията ти е 5000 думи ще бледнее на фона на останалите и няма да ти ударят стъфинг-брадва. Относително е, просто пиши юзер-френдли със леки подправки и няма да имаш проблем - доказано е
 
От: Досадни SEO Грешки Които Да Избягваме.

Да, май е събирам :) Правя си ги тези (виж и после -"коиот"), от писането си е гледаме да има много инфо и се случва.
Между другото добре дошъл във форума и ти пожелава да си изкараш яко тук. А по въпроса ще помогне с това че сайта ти ще придобие популярност в мрежата, ще имаш и трафик от другаде(ако линка е качествен и страницата от която е - с висок трафик). Другото което може да се води за плюс, е че това помага и много при резултатите на търсачките. Хубаво е да си има линк билдинг стратегия - помага и то повече от добре. :wink:

А самото събиране е свързано със събмитване и кореспонденция с други webmaster-и. Там вече се преговаря и за PR, и други видове размяна ( 3 Way, 4 Way..). Ако искаш погледни тук: 10 Топ Съвета За Придобиване На Обратни Линкове (Backlinks) ; 6 Трика За Успешно Привличане На Линкове Към Вас & Как Да Направите Успешна Линк Кампания...

Мисля си че тези неща ще са ти интересни. :)
Успехи....
извинете че ще задам определено тъп въпрос , но понеже доста се заинтригувах от темата на форума и чета всичко наред за да осмисля нещата и да мога и аз някой ден (дано да е скоро) да коментирам или препоръчвам Affiliate или СЕО стратегии , та ми прави впечатления че линковете които Блинк поства не водт до никаде ( в смисал водят в средата на нищото или в тема нямаща общо с описанието на линка ) ... и се чудя дали проблема не е при мен ... и IE ?
или темите са били изтрити ... знам ли :oops:
 

Горе