Доставки в цялата страна за 2,22лв до 2 дни до 2кг от ПРАТКА.бг

абе незнам ама, има къде къде по-развити фирми за 3.65 ти карат от адрес до адес пратката без минимални бройки и глупости. https://cvc.bg
тествано е лично. Каде сте тръгнали с тея оферти, аз ви предлагам да ви водя клиенти ми пишете наизуст..
3.65лв. без такса НП, добвави и таксата НП, която при тези е 1.20лв. минимум (абсурдно!) и картинката вече не е толкова красива.
 
3.65лв. без такса НП, добвави и таксата НП, която при тези е 1.20лв. минимум (абсурдно!) и картинката вече не е толкова красива.
Да, те и Спиди държат уж по-добри цени от Еконт, ама на кой услугите му са по предпочитани? :) Аз не бих съкратил некви къси пари, за да може после клиента да ми звънне и да ми сипе по телефона, че куриера нещо е омазал нещата. :)
 
Здравейте, всичко е перфектно, но мисля че, това не са ваши офиси, вие ползвате на Спиди услугите или на Еконт, цените са супер, но да твърдите че, имате 200+ офис, давам пример: ул. 20-ти Април - пазара Панагюрище, Пазарджик ето на Спиди адреса: https://services.speedy.bg/speedy_office_locator_widget/googleMaps.php?lang=bg&id=166&src=us

Иначе успех и браво за услугата и цените :)

Поздрави,
Станимир И
 
@Станимир И прав си, ползват офис локацията им.

Навярно става въпрос за човек от еконт, който има локален офис, и е решил да прави бизнес покрай тях. Не мога да схвана идеята на фирмата, ползва офисите на еконт? Иначе сайта е много калпав вмомента, за началната страница ползват # меню , за one page, но като си на други страници, освен началната, натискането на менюто естествено не работи.


Не ми вдъхва доверие, още повече, че в кои сме ние, са писали, че са иновативна фирма, пък сайта е мега калпав, и никакви интеграции, ако разчитаха на технологии, нямаше да е така. И ползвайте домейна на латиница, тая простотия на кирилица, не може да се напише ако някой 'средно статистически' юзър се опитва да ви пише сайта от визитка или от реклама / друго място.


Може и да съм в грешка, човека да си е измислил модел и да решава някакъв проблем дето еконт не го решават, и да работи с тях, знам ли, на тоя етап съм много скептичен.

icoming soon: PRATKACOIN , listed on BINANCE , powered by Binance Smart Chain (BEP-20). :D
 

Прикачени файлове

  • pratka-new.jpg
    pratka-new.jpg
    243.4 KB · Преглеждания: 14
Обърквам се, защо домейнът и бранд идеята са на кирилица? Всъщност, кой домейн трябва да запомня?

PRATKA.COM, PRATKA.BG, PRATKA.EU
 
В случая - който е бил свободен :) Какво му е на българицата..? Това има - това се взима, не е толкова лошо. А по-добре ли е pratka-bg.eu или друго, само защото трябва да е на латиница ;)
 
Е и двата отиват в хоп.. Искаш да кажеш, че е техен и са предпочели бг-то, пред това да ходи у хоп ли?
 
3.65лв. без такса НП, добвави и таксата НП, която при тези е 1.20лв. минимум (абсурдно!) и картинката вече не е толкова красива.
ами ако пращаш купчината от един офис на CVC и имаш наложен към всяка , и отива директно на адреса на получателя срещу 4.49 с ддс, мисля че е топ офертата. сега ако ходиш за 1 пратка до офиса им няма много далавера. но ти пращаш много може да ги тестваш леко.

 
ами ако пращаш купчината от един офис на CVC и имаш наложен към всяка , и отива директно на адреса на получателя срещу 4.49 с ддс, мисля че е топ офертата. сега ако ходиш за 1 пратка до офиса им няма много далавера. но ти пращаш много може да ги тестваш леко.

Ползват софтуера и инфраструктурата на Транспресс (с които работя и аз). Говорих с тях и няма как да ми предложат по-добри цени от това, което ползвам при Транспресс. А в моя случай за разходка до офис и дума не може да не става. Направлението, което ме интересува, е само адрес-адрес.
 
Ползват софтуера и инфраструктурата на Транспресс (с които работя и аз). Говорих с тях и няма как да ми предложат по-добри цени от това, което ползвам при Транспресс. А в моя случай за разходка до офис и дума не може да не става. Направлението, което ме интересува, е само адрес-адрес.
по-евтино ли ти излиза от адрес до адрес за 4.85 с ддс и всички такси н.п - доставка на следващия работен ден?
 
Е и двата отиват в хоп.. Искаш да кажеш, че е техен и са предпочели бг-то, пред това да ходи у хоп ли?
Не, имам предвид следното: Какво правим, ако и “ХОП” пусне бранд с куриерски услуги ползващи домейните PRATKA.BG и PRATKA.EU?
 
От това няма никой застрахован. Така или иначе не са имали много избор и за това са регнали бг-то
 
Чак пък да няма избор, създаваш си бранд със случайна или близка дума. Еконт някой да знае какво означава? А този домейн точно такива асоциации довежда - не се доредихме до топ домейн и затова сме с второкачествен такъв. И клиентите автоматично почват да се чудят кое друго в бизнеса си вършат през пръсти и с компромиси, както и домейна.

Колко популярни услуги с домейн на кирилица ползвате? Това е въпрос към пратка.бг.
 
Това е сериозен проблем, въпреки, че “Пратка.бг” е в срок за опозиция и възражение за регистрация на търговска марка, то един проект на “ХОП” или на PRATKA.COM би бил ужасен момент за бъдещото развитие на компанията. Споделям го защото крайният клиент е много вероятно да не разбере каква е разликата в услугите на “Пратка.бг” и “Pratka.bg”
 

Горе