До кога Гугъл индексира изтрито съдържание?

nan

Member
Ами това е въпросът ми. Изтрих около 30 публикации от стария ми блог с идеята да ги сложа в новия ми сайт. Но 2 седмици по-късно Гугъл все още ги индексира и предполагам ще ги приеме като дублирано съдържание. А не ми се пренаписват, тъй като съм ги писала веднъж. Как да постъпя?
 
Адресите на въпросните дублирани и вече изтрити страници е необходимо да бъдат пренасочени посредством 301 redirect към новите.
 
Блогът си е активен. Аз не искам той да води към новия сайт. Просто искам известно бивше съдържание от него да го сложа в сайта си, като съм го свалила от блога преди 2 седмици. При това Гугъл да е ок с това и да не го приема за дублирано съдържание.
 
Никой ли няма идея колко време след изтриване на съдържание Гугъл спира да го индексира?
 
Много благодаря! Ще го прегледам. И щом ги деиндексирам, мога да си ги качвам в сайта без Гугъл да ги приема за дублирани, нали?
 
Много благодаря! Ще го прегледам. И щом ги деиндексирам, мога да си ги качвам в сайта без Гугъл да ги приема за дублирани, нали?
Да, но за всеки случай провери ръчно с търсене в самата търсачка дали са деиндексирани. Можеш да го направиш като напишеш site:URL-a на статията или страницата, която искаш да се деиндексира. Ако не излезе никакъв резултат занчи е свалена.
 
2 седмици - голям си бързак :) за колкото време ги индексира, за толкова ще ги махне от индекса :) Зависи от сайта ти и кога ще мине бота, изчакай още малко и ще ги деиндексира.
 
[QUOTE = "Bagev Style, post: 863248, member: 18623"] 2 weeks - big hurry :)for how long it indexes them, how much will they remove them from the index :)Depends on your site and when will the bot go, deinterlaces them. [/ QUOTE]

yes, friend, you are right :)
 
Никой ли няма идея колко време след изтриване на съдържание Гугъл спира да го индексира?
От 6 месеца до 1 година, обикновено. Поне повечето ми линкове за толкова изчезват. Имало е и случаи 1-3 месеца. За седмици не съм виждал.
 

Горе