До колко е законно заключването на телефони от операторите

В договора какво пише?
Какво пише след като ти изтече договора и каква е процедурата по отключване? Ако всичко е точно и опоменато не знам какъв е проблемът?
След изтичане отиваш и им казваш да го отключат - отново не виждам проблем?
Или проблема е защо автоматично не ти го отключват след изтичане на договора?
 
Кви договори бе бате...ти виждал ли си договор на мобилен оператор :) Естествено никъде нищо за никакво заключване не пише :eek:

Що не ходиш да си играеш днес в морската градинка, ами хабиш потИнциал да поясняваш на кой къв му бил проблема, ама ако си толкУз в пояснитеско настроение, вкарай некоя мъдра икономическа мисъл, до колко е законно заключването на телефони :p
 
Кви договори бе бате...ти виждал ли си договор на мобилен оператор :) Естествено никъде нищо за никакво заключване не пише :eek:

Що не ходиш да си играеш днес в морската градинка, ами хабиш потИнциал да поясняваш на кой къв му бил проблема, ама ако си толкУз в пояснитеско настроение, вкарай некоя мъдра икономическа мисъл, до колко е законно заключването на телефони :p

Що си толкоз зъл Уе, Любене?!? Я се разтъпчи до Лидъла отсреща и си вземи една Щефансбрау бира белким се поуспокоиш!
 
Зъл съм кат комуникирам с гаУфони :D То ако и У тоз форум нема хора с глави на раменете, положението верно е пълен капут :p
 
Кви договори бе бате...ти виждал ли си договор на мобилен оператор :) Естествено никъде нищо за никакво заключване не пише :eek:

Що не ходиш да си играеш днес в морската градинка, ами хабиш потИнциал да поясняваш на кой къв му бил проблема, ама ако си толкУз в пояснитеско настроение, вкарай некоя мъдра икономическа мисъл, до колко е законно заключването на телефони :p

Явно ти си виждал, само договори на изплащане - там е заключено, затова те питах какво пише в договорът, но ти реши да се правиш на смешен. Към 2016 си плащаш пълната сума на телефона и се отключен - другото са месечните вноски.

Не бих си помислил да ти пояснявам точно този проблема що се заключват телефоните и това е стандарт по целият свят когато си вземеш на изплащане. Бих си помислил да ти поясни психичните отклонения(все пак изборът ти на ник е доброволен, а не задължителен), но по ми е интересно да разбера защо пръскаш толкова енергия в тази тема, вместо да отделиш 1/10 от нея и си отключиш телефона(ако си го изплатил), и останалите 9/10 да ги вложиш в нещо съзидателно.
 
StillMad, тоя телефон не го взе в кеш, а ти отстъпиха от цената + някакъв абонаментен план, нали? ;)

ПС: Превариха ме.
 
ахаха ейййй жалка беге историйка сте :D:D пак търсите под вола теле и не защото ви трябва, а просто защото фИрст приоритет ви е да лижете задници, така е било, така и ще бъде. Жалки, малки и подли :cool:

Взет си е кеш отсекъде! На мен никой никога няма да ми даде нещо на изплащане :D:D:D Но ако сте такива кУражлии, дайте неква интрига да има (облог) и ви давам бележки кви сакате, снимани, сканирани. Па ако не, драпайте си топките и трайте по теми, където капацитетът ви е тотална 0ла
 
аРе, кво стана бре шматки, нали сте многознайковци :D

Събираме се тримката (тамън да ви видим) + фози (че има тема за посредничество). Даваме в него по 500-1000лв (да не прекаляваме), накрая победителЯ взима всичко :D:D Той взима 20% за разкарването.
ОК ли сте??


груг път винаги четете първият пост .)
 
Пичу, и кеш да си го взел, като си се вързал с планче - влиза към него. Сега стоят по същият начин нещата, ако вземеш телефон кеш и план към него, който план след месец не ти харесва и искаш да наплатиш 3 такси и да го прекратиш. Възможно е да предплатиш 3 пъти, но ако не си взел телефонче, ако си взел телефонче трябва да платиш оригиналната му цена и тогава да се откажеш. Тъй че като си взел веднъж на версия, отключването от теб.

Изписа три фермана мрънканици, до сега да го беше разкодирал в сайта на оператора и забравил за него...
 
Абе няма верееесия бре :) Вие не разбрахте ли, че на мен на версия не ми дават :D Дай 100лв и ела си ги вземи после от мен да те видя :D:p:D

Както и да е, в крайна сметка се вижда, че не мрънкам аз, а реално - мрънкате вие. Какъв ви е случая и целта, нямам идея, може просто предновогодишно да си драпате топките, се ми е тая.
Кофти хора сте принципно, ясно се вижда. Гаврите се с всеки дето може и ако може - има 200 показни теми.
Боли ме фара общо взето.

От тук насетне, или коментирате по темата - законно ли да се заключват телефони ПЛАТЕНИ, до колко е законно това и тн или подминавате. Сеир си праете другаде. Инак или ще научите поне 20 нови думички, или Блинки пак ще ме банне, за радост на едни и тъга за други :p:p
 
А ти докато чакаш що не смениш дилъра или доктора? Не знам кой, но със сигурност те цака яко!
 
лапай патки най-страшни, измикяр недоклатен, другото дет беше, преди дел-а, са ме мързи, утре че ти го честитя предновогодишно :p:p
 

Горе