До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Статус
Not open for further replies.
Re: От: Re: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Сутринта и по нова казаха, само дето не ти направиха реклама на хоста :)
Хм, каква са казали? Има ли някъде линк към предаването?
 
От: Re: От: Re: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Хаха споменаха, че сайта е във Франция :Д
 
От: Re: От: Re: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Петко ти показа аз докато да рестартирам тая щайга :)
Хм, каква са казали? Има ли някъде линк към предаването?
 
От: Re: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

не мога да казвам кой е има прайфъси полиси ...

Е, така е, ти май нямаш право да кажеш, но аз пък мога да кажа кой е. Е, поне мога да изкажа предположенията си де... .

И така - във въпросния сайт има тиксо брояч, който брои трафика на bgvideo.net - tyxo.bg/d/158809/daily. А всички знаем, че няма такъв луд, да сложи чужд брояч на негов си сайт. При справка във whois-а излизат следните данни:

Reseller: Jump Hosting Solutions Ltd
Domain Status: clientTransferProhibited
Registry Registrant ID:
Registrant Name: Iliqn Ivanov
Registrant Organization: None
Registrant Street: Razgrad
Registrant City: Razgrad
Registrant State/Province: Razgrad
Registrant Postal Code: 7200
Registrant Country: BG
Registrant Phone: +359.0896545999
Registrant Phone Ext:
Registrant Fax: +359.0896545999
Registrant Fax Ext:
Registrant Email: 96ilian @ gmail.com

За съжаление не ми остана време да проверя дали видеа, снимки са визуализирани от bgvideo.net в e-novini.com, но предполагам, ще има. Така, че според мен собственик на сайта е въпросният Илиян Иванов, от Разград (ако посочените данни са верни!)

Допълвам с още малко информация: При проверка на адсенса на e-novini.com, излизат още няколко сайта, в които този адсенс е или е бил поставен: 24news-bg.com, news24-bg.in. И двата сайта са регистрирани от един и същ човек. Същият е регистрирал със същият имейл и още един сайт - uslugibg.com. И естествено - пак е от Разград!

Смятам, че тези имена са свързани и имат нещо общо с въпросния сайт.
 
Последно редактирано:
От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

А как брояча продължава да отчита посещения при положение, че сайта е смъкнат? Изобщо не ми се вярва собствениците на такива сайтове да дават коректни данни :)
 
От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Има болни мозъци на този свят, да правиш такива неща, за стотинки е ебахти падението. Тези хора, са си за съд и то до дупка..
 
От: Re: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Сутринта и по нова казаха, само дето не ти направиха реклама на хоста :)


Самo, като чух, че се хоства във Франция скокнах на компютъра да чекна who is-a. :D
 
От: От: Re: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Е, така е, ти май нямаш право да кажеш, но аз пък мога да кажа кой е. Е, поне мога да изкажа предположенията си де... .

И така - във въпросния сайт има тиксо брояч, който брои трафика на bgvideo.net - tyxo.bg/d/158809/daily. А всички знаем, че няма такъв луд, да сложи чужд брояч на негов си сайт. При справка във whois-а излизат следните данни:



За съжаление не ми остана време да проверя дали видеа, снимки са визуализирани от bgvideo.net в e-novini.com, но предполагам, ще има. Така, че според мен собственик на сайта е въпросният Илиян Иванов, от Разград (ако посочените данни са верни!)

Допълвам с още малко информация: При проверка на адсенса на e-novini.com, излизат още няколко сайта, в които този адсенс е или е бил поставен: 24news-bg.com, news24-bg.in. И двата сайта са регистрирани от един и същ човек. Същият е регистрирал със същият имейл и още един сайт - uslugibg.com. И естествено - пак е от Разград!

Смятам, че тези имена са свързани и имат нещо общо с въпросния сайт.
Здравей Странник искам да ти кажа, че това не е Мирян Василев. Той е мой близък приятел и говорих с него. Каза, че тия домейни са били негови и ги е продал. Моля не го обвинявайте. Тези whois данни не са 100% сигурни, че са на реалният собственик както е в сегашния случей.
 
Последно редактирано:
От: От: Re: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Е, така е, ти май нямаш право да кажеш, но аз пък мога да кажа кой е. Е, поне мога да изкажа предположенията си де... .

И така - във въпросния сайт има тиксо брояч, който брои трафика на bgvideo.net - tyxo.bg/d/158809/daily. А всички знаем, че няма такъв луд, да сложи чужд брояч на негов си сайт. При справка във whois-а излизат следните данни:



За съжаление не ми остана време да проверя дали видеа, снимки са визуализирани от bgvideo.net в e-novini.com, но предполагам, ще има. Така, че според мен собственик на сайта е въпросният Илиян Иванов, от Разград (ако посочените данни са верни!)

Допълвам с още малко информация: При проверка на адсенса на e-novini.com, излизат още няколко сайта, в които този адсенс е или е бил поставен: 24news-bg.com, news24-bg.in. И двата сайта са регистрирани от един и същ човек. Същият е регистрирал със същият имейл и още един сайт - uslugibg.com. И естествено - пак е от Разград!

Смятам, че тези имена са свързани и имат нещо общо с въпросния сайт.

ЕЙ КАВАЛ разбрахме , че си видял на кого е регистриран домейна и прочие ама айде не меши други имена !
ОТ МИРЯН:
Още 1 път някой педерунгел да ми спомене името относно подобни гаври с хората и други подобни простотии 1. Ще му изпратя някой мангал за 200 лева да му натроши пръстченцата с които пише тези глупости и 2. Ще го привикам в съда да видим , кой е прав кой е крив и с какво право ме обсъждате !
Това , че някой домейн е регистриран на моите имена по никакъв начин не значи , че тези лайна се пускат от мен или имам общо с тях ! Имам над 50 регистрирани домейна дори от ДАНС ми звъняха преди за 1 домейн да ме питат пак за някви глупости КАКТО КАЗАХ И НА ТЯХ ИМАТЕ СИ ХОСТИНГ ДОСТАВЧИЦИ ВИЖТЕ , КОЙ ПОДДЪРЖА САЙТА И ПРОЧИЕ !
Аз също се занимавам с подобни сайтове и т.н , но никога не съм погребал никой , тъй като не ми е толкова слаб манталитета и , ако обичате повече не ме споменявайте БЕЗ ПРИЧИНА щото ще ви стесня интернета ;)
 
От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Георги Петров => Ти ли си тоя МИРЯН или служиш за посредник? Ако си посредник - знаеш какъв е посредника, нали?

За твое сведение - никъде не съм казвал, че въпросния сайт е на МИРЯН! Ясно?! Само съм споменал информация, която е общодостъпна и всеки може да види! А съм го направил, за да може да се стигне по-бързо до собственика на този гаден сайт. Иначе не съм идиот и си личи, знам, че въпросния Мирян не е собственик на сайта.

И разбира се, изглежда, че аз трябва да счупя пръстченцата на тоя посредник, който преиначава моите думи и измисля неща, които никога никъде не съм казал. Георги Петров - ти ли си този посредник? А?!
 
От: От: Re: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Заслужаваш не само червеното ами и бан.
Не можа ли толкова по обикновен начин да се изразиш?
И като ще пращаш мангали прати и на мен тарикат, аз няма да ти откажа...
Интересно ми е човек който няма вина защо се пали толкова?
На това имаш ли готов отговор ?
ЕЙ КАВАЛ разбрахме , че си видял на кого е регистриран домейна и прочие ама айде не меши други имена !
ОТ МИРЯН:
Още 1 път някой педерунгел да ми спомене името относно подобни гаври с хората и други подобни простотии 1. Ще му изпратя някой мангал за 200 лева да му натроши пръстченцата с които пише тези глупости и 2. Ще го привикам в съда да видим , кой е прав кой е крив и с какво право ме обсъждате !
Това , че някой домейн е регистриран на моите имена по никакъв начин не значи , че тези лайна се пускат от мен или имам общо с тях ! Имам над 50 регистрирани домейна дори от ДАНС ми звъняха преди за 1 домейн да ме питат пак за някви глупости КАКТО КАЗАХ И НА ТЯХ ИМАТЕ СИ ХОСТИНГ ДОСТАВЧИЦИ ВИЖТЕ , КОЙ ПОДДЪРЖА САЙТА И ПРОЧИЕ !
Аз също се занимавам с подобни сайтове и т.н , но никога не съм погребал никой , тъй като не ми е толкова слаб манталитета и , ако обичате повече не ме споменявайте БЕЗ ПРИЧИНА щото ще ви стесня интернета ;)
 
От: От: От: Re: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Здравей Странник искам да ти кажа, че това не е Мирян Василев. Той е мой близък приятел и говорих с него. Каза, че тия домейни са били негови и ги е продал. Моля не го обвинявайте. Тези whois данни не са 100% сигурни, че са на реалният собственик както е в сегашния случей.

Е, знам, че сайта не е негов, видях това. И разбира се - никъде не съм казвал, че са негови. Единственото което правя, е че свързах сайтовете, защото имат нещо общо помежду си, и това, което съм написал не съм го измислил, а е реална, общодостъпна информация, която всеки може да провери! И съм го направил за да имаме повече информация и повече допирни точки, за да можем по-лесно да стигнем до собственика на тоя спамерски сайт.
 
От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Георги Петров => Ти ли си тоя МИРЯН или служиш за посредник? Ако си посредник - знаеш какъв е посредника, нали?

За твое сведение - никъде не съм казвал, че въпросния сайт е на МИРЯН! Ясно?! Само съм споменал информация, която е общодостъпна и всеки може да види! А съм го направил, за да може да се стигне по-бързо до собственика на този гаден сайт. Иначе не съм идиот и си личи, знам, че въпросния Мирян не е собственик на сайта.

И разбира се, изглежда, че аз трябва да счупя пръстченцата на тоя посредник, който преиначава моите думи и измисля неща, които никога никъде не съм казал. Георги Петров - ти ли си този посредник? А?!

Който има проблем да заповяда ще го решим начини , колкото си искате !
На който му трябва да стигне до тея кавали де пускат тия неща ако има малко мозък в главата 1 телефон , както беше споменато по горе и ще се разбере на кого е сайта ! ТИ не си споменавал Мирян , но като гледам поста ти пределно ясно се вижда ТОВА ИМЕ , за което ти нямаш право да го свързваш ! Предположенията си ги запази за себе си не ти е работа да обвиняваш тоя и оня ! Има си органи , които това им е работата , ако си я вършеха малко по добре нямаше да има такива глупости ;) Е вижте оная МОМА Иляз мислех , че са го опанделили , но явно не са той преди ги погребва наред не се очудвам и да продължава ако е на свобода !
Относно Илиян отрича да е пускал той тия неща , но дали лъже не съм аз човека да го съдя и да му търся отговорност ! Извинявам се за грубия тон просто не обичам да се срещат имената ми насам на там без да имам някаква вина или заслуга ! Гледайте си вашите неща и оставете , който трябва да се грижи за което трябва :) А и да вземат да понаправят някой друг закон , кой какво има право да си публикува в собственните сайтове и т.н НИКОЙ НЕ ЗАДЪЛЖАВА НИКОЙ ДА ИМ ЧЕТЕ ГЛУПОСТИТЕ ВСИЧКО Е ЗА ПАРИ ! аз също това правя естественно не по толкова жалък начин ,но по добре от това да убивам и крада и прочие ! Или завиждате или си нямате друга работа да се месите в хорските неща ! Няма нито 1 сайт , който да не пуска простотиии НЕВЕРНИ и прочие така , че осъдените трябва да са много не 1 ! И въпреки това аз имена няма да споменавам не ме интересуват ! От данс са ми звъняли веднъж за 1 домейн , казах че не го ползвам просто е закупен от мен ! Сменил съм 20 хостинга и съм закупил над 50 домейна до сега нито помня кой от къде нито кой на кого съм дал или съм ползвал ! Казах им вижте хостинг компанията беше ДЖЪМП прекалено ВИДНО и елементарно да се намери аз разбрах за 5 минути на кой е те май така и не са разбрали до ден днешен ! Звъннете на джъмпа и вижте кой администрира сайта , ако не по данни поне по заплащателните данни има методи по ай-пита и прочие намирайте го не ме занимавайте с глупостите си ;) ТОЧКА :)
Беше ми приятно да се включа в лафа ви надявам се повече да не бъда СПОМЕНАВАН , камоли обвиняван за нещо което дори нямах представа пак научавам от 3-ти лица и прочие ;) Хубава вечер.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе