До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Статус
Not open for further replies.
Re: От: Re: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Пич, регнат си от 3 години и още не си разбрал, че тук банани почти не се слагат ? То т'ва му е чара на тоя форум.

Бан има, но не за хора, които според други били еди какви си. Истинските и доказани измамници си го отнасят. И само да кажа, всеки е някакъв. Ако не е този, то ще е онзи и не е много ясно дали са от тук и кои точно са.
 
От: Re: От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Да, някой са на ръба на нервната криза. :) Ще се модерират глупости, които се изляха в последните постове. Не толерираме, сигналите са отреагирани и ще помоля за малко по-адекватни коментари и по-малко хейт и нервни изблици.
И двамката сте много заблудени за състоянието ми ;) Мноого съм спокоен даже , че и засмян :)
И ми е мноого чудничко защо Блинки изтри отговора ми към редрум?? И той ли беше хейт?? А пък неговия въпрос не е хейт??:D За останалите постове - ок, трябва да се почиства :)
А, когато доказвам , че някой тук е , меко казано, некоректен, че се опитва да подвежда и мами - и това ли е хейт?? Доказах го и то недвусмислено и много колеги потвърдиха това, не съм го твърдял само "според мене", но последствия - йок :) Както и да е , вие си знаете.
 
Защото така, защото тук не се обиждаме, както го направи в последните няколко поста. И ако обичаш пич, предпочитам да отговоря на новия потребител за дрипшипинга, вместо да ви решавам драмите. Темата е в кофата, а репортите са отреагирани. Какво още се очакваш? Пак казвам, човека има 25 мнения до тези 200 за публикуване там и ще му кажа и на него, че ако ще пише безполезни постове, за да се добере да си продаде по-бързо лайкджакинг страниците, е**х този бизнес. ;)
 
От: Re: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Защото така, защото тук не се обиждаме, както го направи в последните няколко поста. И ако обичаш пич, предпочитам да отговоря на новия потребител за дрипшипинга, вместо да ви решавам драмите. Темата е в кофата, а репортите са отреагирани. Какво още се очакваш? Пак казвам, човека има 25 мнения до тези 200 за публикуване там и ще му кажа и на него, че ако ще пише безполезни постове, за да се добере да си продаде по-бързо лайкджакинг страниците, е**х този бизнес. ;)
За обидите казах ок, така трябва да е нали? Попитах дали и мнението ми , в което отговорих на редрум, че съм си спокоен, и то ли е обида??
Попитах де факто и дали смяташ, че в темата за продажбата на "вирал скрипта" не съм доказал, че той е некоректен и е подвел и излъгал?
Разбира се, винаги можеш да ми отговориш с "защото така", че това, че той лъже и маже нагло и безнаказано е някаква си "драма" там и няма значение, че това е само "според мен" :) форума си е ваш...
 
От: Re: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Защото така, защото тук не се обиждаме, както го направи в последните няколко поста. И ако обичаш пич, предпочитам да отговоря на новия потребител за дрипшипинга, вместо да ви решавам драмите. Темата е в кофата, а репортите са отреагирани. Какво още се очакваш? Пак казвам, човека има 25 мнения до тези 200 за публикуване там и ще му кажа и на него, че ако ще пише безполезни постове, за да се добере да си продаде по-бързо лайкджакинг страниците, е**х този бизнес. ;)
За пореден път ви умолявам, отделете всичкия FB, LikeJack shit в собствен раздел. Така само се разводнява пазара. И без това има от дъжд на вятър по някоя смислена оферта.
Казвам го като човек, за когото мега сделки за по 100-200-300 лева не са интересни.
 
Re: От: Re: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

За пореден път ви умолявам, отделете всичкия FB, LikeJack shit в собствен раздел. Така само се разводнява пазара. И без това има от дъжд на вятър по някоя смислена оферта.
Казвам го като човек, за когото мега сделки за по 100-200-300 лева не са интересни.

Ок, това ще гледаме да до измислим как да стане. Имайте в предвид и тук да предупредя, че някои може и да не споделят това по какъв начин са набрани феновете. За това, искам само да вметна, че това по никакъв начин не гарантира отсяване, а просто разделение. ;) Знаете, че повечето желания се обмислят и прилагат. :)

Абе темата нямаше ли друг дух? :)
 
От: Re: От: Re: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Ок, това ще гледаме да до измислим как да стане. Имайте в предвид и тук да предупредя, че някои може и да не споделят това по какъв начин са набрани феновете. За това, искам само да вметна, че това по никакъв начин не гарантира отсяване, а просто разделение. ;) Знаете, че повечето желания се обмислят и прилагат. :)

Абе темата нямаше ли друг дух? :)
То за другото хората са го казали, няма смисъл да ги повтарям :D
 
От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Не оправдавам писачите на подобен тип "новини", но проблема е и в обществото. Ако се четяха по-адекватни неща и like jack-ерите щяха да щяха да пишат по-адекватни статии. От няколко години се занимавам с онлайн медии и винаги ми е правило много грозно впечатление, че проблеми реално тровещи обществото се оставят на заден план и нито се четат, нито коментират, заради неща които никой смислен, нормално развит човек би си губил времето да чете.
Нищо друго не привлича човешкото внимание така както човешката трагедия. Може би проблема не е само в България.
 
От: Re: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Не оправдавам писачите на подобен тип "новини", но проблема е и в обществото. Ако се четяха по-адекватни неща и like jack-ерите щяха да щяха да пишат по-адекватни статии. От няколко години се занимавам с онлайн медии и винаги ми е правило много грозно впечатление, че проблеми реално тровещи обществото се оставят на заден план и нито се четат, нито коментират, заради неща които никой смислен, нормално развит човек би си губил времето да чете.
Нищо друго не привлича човешкото внимание така както човешката трагедия. Може би проблема не е само в България.

В маркетинга основния фактор да хванеш вниманието на потребителя е да покажеш болката му(или на някой). Това най-много заинтригува потребителите, точно това и се прилага в тези сайтове. Те разчитат на "болката" на потребителите, че уж са "изгубили" човек когото харесват от популярните среди.
 
От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Просто трябва да се спре тези простотии, че минават рамките на нормалното и е изключително гадно и дразнещо... Да не говорим, че по този начин се накърнява и доверието в нета като цяло...
 
От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Най-лошото е, че тези олигофрени след време ще възпитават деца, евентуално!
:(
 
От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Сега прегледах "кеша" на въпросния сайт....
Ума ми не проумява, какви хора има, просто не мога да повярвам.....
 
Последно редактирано:
От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Сега прегледах "кеша" на въпросния сайт....
Ума ми не проумява, какви хора има, просто не мога да повярвам.....
Блинки, авторите на темите няма ли да хващат банана?
Вчера търсих сайта който да ми покаже кеш версията но не успях да го намеря, я ми го метни. :)
 
От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Ама много сте интересни...все едно това е български патент :?
по света постоянно се случват такива неща и не разбирам какво се възмущавате като червени бабки пред блока гласували откакто имат право все за БКП и недоволни, че им увеличили пенсията само с два лева
а тока постоянно се качва :shock:

Квото търсенето такова и предлагането. Това реално трябваше да е духа на темата. ;)
то и жълтите вестници трябва да бъдат съдени...но не съм чул за такова :)

Сега прегледах "кеша" на въпросния сайт....
кой е сайта? че абсурд е да гледам цялото видео за да го науча
 
От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

То това всъщност е типично за българина, да си мисли, че някакви свинщини са характерни само за нас.
 
Re: От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

то и жълтите вестници трябва да бъдат съдени...но не съм чул за такова :)
То в момента това са най-купуваните вестници - жълтите. Какво да предлага пазара, като това се търси. Лошото е, че хората се кефят. И не ги разбирам, да четат за нещастията на други. Не че другите таблоиди са кой знае с колко оптимистични новини, но поне знаят къде е границата.

Иначе знам, че сега министърката на здравеопазването Т.А. ще съди един сайт, заради едни снимки. И съм много за. Като се започне, то ще се научат. Преди време Слави беше съдил също и спечели. Така, че който ги е съдил, май все е печелил. ;)
 
От: До къде стигнаха мизериите за привличане на Фейсбук трафик.

Нормално е да печелят.

За снимките ми е интересен казуса обаче, би ли дал повече инфо за какво става въпрос? Има голяма разлика между снимки, които са фалшифицирани или заснемат човек в личнота му собственост и такива направени на публично място и показващи неща които не трябва да се случват.
 
Не може да си пропуснал скандала, в който са снимали министърката на плажа. И някакво доста хейт заглавие. Не знам дали седи още. Сайтът май беше ПИК. Но като цяло си е вкарала в съда жалбата и сега ще видим до къде ще стигнат. Не съм много фен на този сайт. Малко ми клони към жълтите медии. :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе