Драгомир Георгиев - www.bgtester.com - измамник на дребно!!!

mihluzin

Well-Known Member
Принципно никога не съм пускал подобни теми, въпреки че са ме завличали с доста сериозни суми, но днес наглостта на Драгомир Георгиев премина всякакви граници.
Историята е следната:
Свърза се с мен по скайп, за да му пуснем реклама на http://www.bgtester.com. Разбрахме се за цена за клик, като отчитането ставаше с аналитикс, свърши капманията, че и 50% кликове отгоре му пуснахме като бонус и накрая като дойде врем за парите нашият човек Драгомир Георгиев се покри... - спря да ми отговаря по скайп...
Така няколко месеца без отговор, докато днес благоволи да ми отговори, че няма да ми плати, тъй според него от тези кликове "нямало файда":
Za koito se okaza che nqma nikakva faida neshto ...
Уговорката беше цена за клик + статистика с аналитикс, а не за брой продажби и т.н.
И най-якото: сумата която трябваше да ми плати е 50 лв.! :) Дам - 50лв., не 500, не и 5000, а само 50лв.!
Ами какво да ви кажа, някои хора явно толкова струват....
Имайте едно наум за този потребител.
 
От: Драгомир Георгиев - www.bgtester.com - измамник на дребно!!!

Само да добавя, че според аналитикс, има реализирани продажби от нашия трафик, не че има значение, след като уговорката е с цена за клик... :)
 
От: Драгомир Георгиев - www.bgtester.com - измамник на дребно!!!

Много кофти особено след като има продажби ...
 
От: Драгомир Георгиев - www.bgtester.com - измамник на дребно!!!

......много ме дразнят такива............

Дано да не ти се случва отново
 
От: Драгомир Георгиев - www.bgtester.com - измамник на дребно!!!

Ами не е за парите - в крайна сметка, той идва при нас да иска реклама, отговаряме на всичките му условия и накрая в очите ни казва че няма да ни плати, щото така му е кеф..
Това отношение е без коментар.....
 
От: Драгомир Георгиев - www.bgtester.com - измамник на дребно!!!

Продажбата на тестери е забранена, няма физически магазин за парфюми или поне не е споменато за такъв в сайта, което е едно и също по смисъла на закона, та ако го сигнализираш там където трябва (продаваш разработен магазин, би трябвало да знаеш къде да сигнализираш) и ще го друснат минимално с 5000 лева :)
 
От: Драгомир Георгиев - www.bgtester.com - измамник на дребно!!!

Имайте едно наум за този потребител.
Ситуацията просто няма нужда от коментар, но все пак - кой е този потребител? Nick name, линк към профила му тук?
 
От: Драгомир Георгиев - www.bgtester.com - измамник на дребно!!!

Za koito se okaza che nqma nikakva faida neshto ...

Никога не бих работил с човек, пишещ на шльокавица.
 
Взема пример от гърците. Консумира и като стане дума за пари ти казва 'охи'.
 
От: Драгомир Георгиев - www.bgtester.com - измамник на дребно!!!

Za koito se okaza che nqma nikakva faida neshto ...

въпросния потребител е най-вероятно непълнолетен :D
 
От: Драгомир Георгиев - www.bgtester.com - измамник на дребно!!!

Искай авансово пари от непознати потребители. Примерно да си предплати 50 лв и след това като се изчерпят и ако е доволен да си купи още един пакет.
 
От: Драгомир Георгиев - www.bgtester.com - измамник на дребно!!!

Пусни му КЗП и ще го разцепат.

В сайта му има редица нарушения. Ще го лепнат с няколко хиляди.

Никога не бих направил подобно нещо, да съобщавам за такива неща, и да "портя", но когато става въпрос за крайно нагли хора, за 50 лева, трябва да им излезе от където трябва.

Имай предвид, че измамника, ако го оставиш един път на свобода, той пак ще опита да направи същото.

Давай смело.
 
От: Драгомир Георгиев - www.bgtester.com - измамник на дребно!!!

Незнам за какъв сайт говорите, на мен ми дава, че домейна е изтекъл.
 
От: Драгомир Георгиев - www.bgtester.com - измамник на дребно!!!

Явно го е бил отписал, и за това не е платил.
 
От: Драгомир Георгиев - www.bgtester.com - измамник на дребно!!!

Явно го е бил отписал, и за това не е платил.

Добре, за чии ... му трябва да поръчва PPC на сайт, който е отписал? Тоя малкия е за шамари.

между другото домейна е регнат от няква Прендит Еоод на някой си Ивайло. Справка в търговския.
 
От: Драгомир Георгиев - www.bgtester.com - измамник на дребно!!!

А стига бре - вчера тествах като им поръчах и ми се обадиха за потвърждение..... А днес сайта го няма..
 
От: Драгомир Георгиев - www.bgtester.com - измамник на дребно!!!

mihluzin, между другото ти също ме завлече с някаква сума в един твой сайт. В началото всичко ти беше ОК, по едно време обаче нямаше никакви кликове и въпреки, че ме уверяваше, че ще се направят така и нищо не стана. Не си ги търся, даже не помня колко бяха... ама това е кармата. :)
 
От: Драгомир Георгиев - www.bgtester.com - измамник на дребно!!!

mihluzin, между другото ти също ме завлече с някаква сума в един твой сайт. В началото всичко ти беше ОК, по едно време обаче нямаше никакви кликове и въпреки, че ме уверяваше, че ще се направят така и нищо не стана. Не си ги търся, даже не помня колко бяха... ама това е кармата.
А, не...
1. Никога не съм крил - ако някой е бил недоволен от наша услуга винаги е имал възможност да ми пише, да изкоментираме и да се разберем.
2. Когато станах проблемите с с фалшивите кликове (когато добавихме и партньори и някои от тях почнаха да правят шмекерии) та тогава обявихме, че ще възстановяваме сумите по профилите за фалшивите кликове, или тези които искат могат да им върнем парите, които им бяха останали (говорим - останали след като приспаднем истинските кликове). Някои хора си взеха парите, а по-голямата част просто си ги изхарчиха в системата....
Защо не ни писа тогава..... а си оставил нещата така. Ние сме забравили или не сме видели... Така че не съм те завлякъл :) Тук съм и винаги съм бил и не съм се крил :)
 

Горе