arcsales

Active Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Офертата не е активна!

Търся всякакви дрехи от производители и вносители за износ за друга страна членка на европа.
Ще зареждаме няколко магазина и ни трябва доста стока.

Искам да разгледам с какви стоки разполагате и ако може ориентировачни цени за количества.
Ще купуваме от чорапи до якета, шапки и всичко друго свързано с облекло.

Може да изпращате снимки, каталози, всякаква информация тук или на емайл: [email protected]

Освен за тази оферта може да се договорим и за продажби в пределите на България.
Търсим краткосрочни и дългосрочни партньори.
 
Последно редактирано:
Надявам се колегата да не се сърди, че му ползвам темата, но ако може заинтересованите лица да пратят и на мен същата информация.
 
Ето малко продукти от естествена кожа, изключително качествени. Повече информация за продуктите в линка ТУК. Ако някой има интерес да ми пише на ЛС за цени на едро.
 
Здравейте, предлагам дрехи на едро в отлично състояние. Моля, който се интересува да се свърже с мен на тел. 0893010009
 
Здравейте, предлагам дрехи на едро в отлично състояние. Моля, който се интересува да се свърже с мен на тел. 0893010009
 
Здравейте, предлагаме тениски с щампи на едро, както и тениски по поръчка. Технолгията която използваме е текстилен ситопечат. Ето и сайта от който можете да разгледате нашите продукти и да се свържите с нас http://redfoxt-shirts.com/
 
Внасям качествени мъжки и дамски дрехи от Турция,по избор на клиента,на място се правят снимки,заявявате какво и колко броя желаете и получавате дрехите до Вашият магазин за срок от максимум 10 дни Ако се интересувате email [email protected]
 
Предлагаме дамски елегантни и спортно-елегантни дрехи на едро внос от Германия. Артикулите можете да разгледате на www.helene.one . При интерес пишете на Вайбър 0898251725.
 
Здравейте, и аз ще открадна темата.
Продаваме онлайн магазин за дамски дрехи и имаме стока на склад, която желаем да продадем.
При желание - пишете ми на лични.
 
Търся дистрибутори или resellers за извън България. Спортна марка дрехи, при интерес на лс.
 

Горе