Дрехи за магазин, откъде зареждате?

Статус
Not open for further replies.

Sky

Well-Known Member
Откъде намирате стока за магазините си? Дайте доставчици и изисквания.
Интересувам се главно от дрехи - дамски/мъжки без детски.
Става дума пак да кажа за офлайн магазин.
 
От: Дрехи за магазин, откъде зареждате?

Тези ги знам, търсех други източници. Ако има де, не вярвам да само тези.
 
От: Дрехи за магазин, откъде зареждате?

Едва ли някой ще сподели директно адреси, гледаш в Гошо и разпращаш запитвания зависи какви дрехи ти трябват ето ти бельо примерно:), ето ти и примерно каталог на фирми които се намират в бившия завод Витоша.
Всичко за София обаче, ама повечето пращат по куриер предполагам.

Пишеш разпитваш договаряш цени...
 
От: Дрехи за магазин, откъде зареждате?

За какъв тип дрехи става въпрос? Като си набавях част от оборудването за магазин(olx), всеки втори, който разпродаваше щендери предлагаше и стока останала - предимно аутлет. Имаше и боклуци, но и такива които не са уцелили подходящото място и умират, а не че нещата са им толкова лоши.
 
От: Дрехи за магазин, откъде зареждате?

Какви дрехи по точно те интересуват? Младежки, костюми, евтини или хубави, марки или не?
Ако знам отговора, ще опитам да помогна.
 
От: Дрехи за магазин, откъде зареждате?

Утре ще ти пиша с повече информация.
Какви дрехи по точно те интересуват? Младежки, костюми, евтини или хубави, марки или не?
Ако знам отговора, ще опитам да помогна.
 
От: Дрехи за магазин, откъде зареждате?

Хасково и Димитровград. Повечето онлайн магазини купуват от там, или пък ходят направо в Турция. Заснемат дрехите на манекен и го представят за много добър продукт. Надценката също е много добра.
 
Re: От: Дрехи за магазин, откъде зареждате?

Хасково и Димитровград. Повечето онлайн магазини купуват от там, или пък ходят направо в Турция. Заснемат дрехите на манекен и го представят за много добър продукт. Надценката също е много добра.

Мои познати зареждат директно от Турция и то супер добри дрешки за деца. Опитаха се да вкарат някакви дамски и мъжки дрехи, направиха го, но прекалено много китайски боклуци има и им убиха мерака. ;) От Турция идват наистина с много добър търговски маржин, но не не знам как им седят нещата с документацията (фактури, сертификати и др.).

Но мисля, че тук във форума има доста дропшипъри на такива стоки. ;)
 
От: Дрехи за магазин, откъде зареждате?

Сертификати няма. За фактури кма някакви, мисля, че като в Илиянци - "за колко да ти напиша фактура" - имя нещо гнило с фактурите, защото има възможност да платиш на бройка по 1 долар, за да ти го прекарат през гряницата и да ти го доставят на твой адрес в България. Има хора занимавящи се точно с това - да кихат на митница, за да избегнат плащанена реално мито и ддс.
 
От: Re: От: Дрехи за магазин, откъде зареждате?

Blinky каза:
Но мисля, че тук във форума има доста дропшипъри на такива стоки. ;)

Кои са?
Всички продават пакети на едро, дропшипъри на дрехи аз тук не съм срещал или може би не съм търсил качествено:)
 
От: Дрехи за магазин, откъде зареждате?

Има магазини които взимат на едро от Турция и предлагат дропшип на други онлайн магазини, чрез експортен файл. И то точно не е дропшип, защото при поръчка не изпращат на крайния клиент, а на теб и ти си го пращаш.
 
От: Дрехи за магазин, откъде зареждате?

Точно към Турция съм се насочил и аз.
 
От: Дрехи за магазин, откъде зареждате?

Точно към Турция съм се насочил и аз.

Вземи си вазелин - Дрехи няма да купиш, поне да не ти е залудо ходенето
 
От: Дрехи за магазин, откъде зареждате?

Вземи си вазелин - Дрехи няма да купиш, поне да не ти е залудо ходенето
Що бе с вазелун ли обичаш да те онождат? С тоя мъжкарски ник мислех, че обичаш на сухо да те стържат.
 
От: Дрехи за магазин, откъде зареждате?

Няма ги вече тези хубави надценки, излезте малко от заблудата и оставете завистта. Навсякъде е пълно с евтина турска и китайска стока, на гадни места, с ниски наеми, а с продавалника на пазара- и такива без никакви разходи, където продавачите се радват и на 5лв надценка.
Ако някой тепърва ще се захваща, най добрият вариант за малки разходи по зареждането и хубава стока- Италия. От няколко години по хитрите търговци оперират там.
 
От: Дрехи за магазин, откъде зареждате?

Добре при наличието на толкова Български шивашки фирми с прилично качество защо всички зареждат от вън ми е интересно?
Ето пример за фирма за дамска мода която предлага качествени дрехи http://www.vanitta.com има и още много.
Взимате по-големи отстъпки ли какъв е номера?
Или всички фирми уж предлагат собствени дизайнерски дрехи пък бухат от вън?
 
Re: От: Re: От: Дрехи за магазин, откъде зареждате?

Кои са?
Всички продават пакети на едро, дропшипъри на дрехи аз тук не съм срещал или може би не съм търсил качествено:)

Не знам забелязах преди време, че имаше хора, предлагащи дрехи на дропшип метод. ;)

www.predpriemach.com/showthread.php?t=57893&p=691442#post691442 - тук нещо, ако изскочи. :)
 
От: Дрехи за магазин, откъде зареждате?

Българските производители на дрехи са много назад с мисленето и погледа върху модата, или направо липсват. Цените са им високи. Виждам голямо развитие само в производството на обувки.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе