Дропен английски домейн за български сайт

pgplamen

Active Member
Добър вечер на всички. Заслужава ли си дропен английски домейн за български сайт. Домейна е стар и има около 30 линка. Споделете според вас дали е удачен вариант.
 
От: Дропен английски домейн за български сайт

Имаш предвид домейн на латиница или .co.uk? Ако е co.uk не мисля, че ще е удобно за потребителите. Всъщност не съм виждал до сега български сайт на .co.uk (сигурно има де, ама не са популярни).
 
От: Дропен английски домейн за български сайт

Опаааа не се изразих ясно за което съжалявам. Домейна е com имало е сайт на английски. Съдържа ключова дума.
 
Re: От: Дропен английски домейн за български сайт

Опаааа не се изразих ясно за което съжалявам. Домейна е com имало е сайт на английски. Съдържа ключова дума.

Да, става. И най-важното - провери добре историята на домейна. Какво е имало на него, имали ли е някакви наказания и всичко, което може да ти помогне да вземеш по-лесно решение. ;0
 
От: Дропен английски домейн за български сайт

Имаш предвид домейн на латиница или .co.uk? Ако е co.uk не мисля, че ще е удобно за потребителите. Всъщност не съм виждал до сега български сайт на .co.uk (сигурно има де, ама не са популярни).

Има, има. Знам един доста популярен магазин за дрехи на .co.uk Иначе и аз съм на същото мнение, но винаги има изключения. :)
 
От: Дропен английски домейн за български сайт

Кой е? Сериозно, аз не съм виждал :)
 
От: Дропен английски домейн за български сайт

Така отказах се от домейна на английски и взех един стар дропен bg домейн. Домейна има хубави линкове от 24 часа и от Труд как да ги пренасоча (всички съм главния или да сочат към нови статии)
 
От: Дропен английски домейн за български сайт

Как ги намирате тея домейни с история? Честно, аз все на нови попадам.
 
От: Дропен английски домейн за български сайт

Как ги намирате тея домейни с история? Честно, аз все на нови попадам.
Моя го намерих тук
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=56074

Сега трябва да съм наясно как да пренасоча линковете.
 
От: Дропен английски домейн за български сайт

Мерси за препоръката - драсни ми на лично skype-a си и ще ти помогна с пренасочванията
 

Горе