Дропшипинг във Мarketplace България.

stan4oo

Member
Здравейте,
Пиша тази статия поради, причината че искам да намеря начин да се развивам много по-бързо. Както се вика искам всичко да става на бързи обороти. Та моята схема е тая, че продавам смарт часовници онлайн във Facebook. Вземам ги от АliExpress и ги разпродавам тук. Вземам по 2 големи кашона часовници. Доходите са добри, но искам да направя следващата крачка. Имам и сайт, но от сайта никой не поръчва. Готов съм да рискувам, но и също така искам и риска да не е прекалено голям. Та ако някой колега от форума е бил в подобна ситуация и се е развил във нещо подобно може да сподели мнението си отдолу.
Поздрави!
 
  • Love
Реакции: xvi_
Светкавично няма как стане, трябва си време и постояннство. Трябва ти оптимизация на сайта. Предлагам публикване на статии в наши сайтове с вечен линк. Този принцип работи дългосрочно. Пишете ми при интерес.
 
Бързо, едва ли, но сравнително плавно и успешно, защо не. То това си му е реда. Аз не видях някакви конкретни въпроси в поста ти. Иначе щом имаш сайт и искаш да го развиваш, давай. Смело. Не знам какво точно да те посъветвам, но опредено бих наблегнал сериозно на SEO, защото това в перспектива ще ти донесе много ползи, как - добър сайт, правилно оптимизиран, качествено съдържание и не на последно - хубави линкове. Публикувай тук там за себе си, виж някой друг блогър, защо да не подариш някой друг часовник, за малко реклама при някой популярен канал, и така. ;)

Но нещо конкретно интересува ли те? В смисъл, поне каква следваща стъпка да предприемеш? До къде си. Според мен не подценявай и маркет рисърча, защото това ще те подготви и ориентира в цялата картинка. Не се депресирай, големите ти конкуренти са може би не чак толкова далеч от теб, но това може също лесно да се определи, ако наистина си направиш труда някой ден да седнеш и да направиш по детайлен анализ. ;) Готино е, защото ще ти преначертае и някакъв план за действие. ;)
 
Здравейте,
Пиша тази статия поради, причината че искам да намеря начин да се развивам много по-бързо. Както се вика искам всичко да става на бързи обороти. Та моята схема е тая, че продавам смарт часовници онлайн във Facebook. Вземам ги от АliExpress и ги разпродавам тук. Вземам по 2 големи кашона часовници. Доходите са добри, но искам да направя следващата крачка. Имам и сайт, но от сайта никой не поръчва. Готов съм да рискувам, но и също така искам и риска да не е прекалено голям. Та ако някой колега от форума е бил в подобна ситуация и се е развил във нещо подобно може да сподели мнението си отдолу.
Поздрави!
Каква е следващата крачка която искаш да направиш?
Не става много ясно.
 
Трябва да развиеш сайта, за да продаваш на по-високи цени и да изградиш доверие в клиентите. Ако искаш го прати на ЛС или тук в темата го постни, за да ти кажат хората защо не продаваш през него и какво може да се подобри.
 

Горе