Дропшипинг на играчки

mousetoys.eu

New Member
Здравейте,



Дропшипинг на детски дървени играчки. Предлагаме може би едни от най-ниските цени на пазара.



Какво е дропшипинг?

Дропшипинга е модел на бизнес, при който закупувате продуктите от доставчика само когато имате поръчка от Ваш клиент и ги изпращате директно на Вашия клиент.



Който се интересува да остави коментар.
 
Може ли малко повече инфо на лично!
Здравейте,
Вносители сме на брандовете Bigjigs, Melissa and Doug и Rex London. Склада се намира в София, ж.к. Люлин 7.


Ако имате и други въпроси, моля да се чуем на GSM: 0888569070
 
Последно редактирано:
Работих за кратко с тях, всичко беше точно до първата върната пратка. Изкараха някакво изискване, че ако има върнати пратки отстъпката е 10 или 15 процента. Същото правило ми беше спестено в началото и беше голяма загуба на време и ресурс, та който реши да работи с тях да има едно на ум и да пита как стоят нещата с върнатите пратки.
 
Работих за кратко с тях, всичко беше точно до първата върната пратка. Изкараха някакво изискване, че ако има върнати пратки отстъпката е 10 или 15 процента. Същото правило ми беше спестено в началото и беше голяма загуба на време и ресурс, та който реши да работи с тях да има едно на ум и да пита как стоят нещата с върнатите пратки.
Здравейте,


Вместо да я вземете върнатата пратка, да продадете на промоция с 30% отстъпка, да спечелите съвсем малко и да продължите да продавате и печелите от нашите брандове, Вие се отказвате и вече година не сте поръчвали играчки, а виждам доста добре сте продавали за краткото време съвместна работа. Това наистина не е продуктивно. Мога да кажа, че Маустойс ООД работи с над двадесет водещи онлайн магазина за детски играчки и Ви уверявам, че печелят доста добре. Даже Вие сам казвате, че всичко е било точно и това ме кара да си мисля, че при Вас проблема не е, че някой е спестил нещо както казвате, а това, че не желаете да инвестирате в една играчка.

Поздрави,
В. Найденов
 
Здравейте,


Вместо да я вземете върнатата пратка, да продадете на промоция с 30% отстъпка, да спечелите съвсем малко и да продължите да продавате и печелите от нашите брандове, Вие се отказвате и вече година не сте поръчвали играчки, а виждам доста добре сте продавали за краткото време съвместна работа. Това наистина не е продуктивно. Мога да кажа, че Маустойс ООД работи с над двадесет водещи онлайн магазина за детски играчки и Ви уверявам, че печелят доста добре. Даже Вие сам казвате, че всичко е било точно и това ме кара да си мисля, че при Вас проблема не е, че някой е спестил нещо както казвате, а това, че не желаете да инвестирате в една играчка.

Поздрави,
В. Найденов
Здравейте,
проблемът е че няма къде да ги съхранявам върнатите играчки, предполагам и много други ще имат същия проблем, важно е да споделяте това условие с новите си партнъори.

Успех
 
Здравейте,
проблемът е че няма къде да ги съхранявам върнатите играчки, предполагам и много други ще имат същия проблем, важно е да споделяте това условие с новите си партнъори.

Успех
Здравейте,

Не искам да прозвучи като финансов или бизнес съвет (опазил ме Господ да давам съвети), но да знаете, че пари се печелят, като инвестирате.
Благодаря за коментара Ви и успех в бизнеса.

Поздрави,
В. Найденов
 
Пратете ми повече информация - отстъпки, на какъв принцип работите дропшипинга и т.н.
 
Здравейте,

Имам интерес да обогатя продуктовата си гама в онлайн магазина ми. Моля, изпратете ми снимки и цени на лс.
Благодаря!

Поздрави
 
Здравейте, може ли и за мен малко повече информация на ЛС. Благодаря :)
 
Здравейте, ще се радвам да получа повече информация на [email protected] или Л.С.

Благодаря предварително :)
 

Горе