Дропшопинг

Re: От: Дропшопинг

Здравейте и аз се интересувам от предложението ви, можете да се свържете с мен с лично съобщение, където ще ви дам данни за скайп, мейл или каквото ще ви е удобно. :)
Здравей и добре дошла. Само да кажа, че са ти нужни още 2-3 поста, за да можеш да отговарящ на лични. Успехи. ;)
 
От: Re: От: Дропшопинг

Здравей и добре дошла. Само да кажа, че са ти нужни още 2-3 поста, за да можеш да отговарящ на лични. Успехи. ;)

Блинки, защо не добавите някакво съобщение при регистрация с тези рестрикции, за да не се чуят начинаещите?
( съжалявам за офтопика )
 
Re: От: Re: От: Дропшопинг

Блинки, защо не добавите някакво съобщение при регистрация с тези рестрикции, за да не се чуят начинаещите?
( съжалявам за офтопика )

Няма проблем. Има бате, първи линк е да си прочетат условията правилата и там го пише, но за жалост практиката показва, че никой не чете. Но това не е голяма драма, защото е така навсякъде. :) Като се сблъскаш с проблема, тогава разбираш. :)
 
От: Re: От: Re: От: Дропшопинг

Няма проблем. Има бате, първи линк е да си прочетат условията правилата и там го пише, но за жалост практиката показва, че никой не чете. Но това не е голяма драма, защото е така навсякъде. :) Като се сблъскаш с проблема, тогава разбираш. :)

Е, сори тогава - забравил съм.
 
От: Дропшопинг

Инфо на Лично с данни за връка, ако може и за мен
 
От: Re: От: Дропшопинг

Да, усетих аз, че е такава работата, благодаря за припомнянето.
 
От: Дропшопинг

Здравейте,
аз се интересувам, но не мога да пиша ЛС, защото нямам необходимия бр. коментари. Моля пишете ми на лично, като ми дадете Ваш имейл. Аз ще Ви пиша да ми пратите малко снимки на артикулите.

Благодаря предварително.
 
Re: От: Дропшопинг

Здравейте,
аз се интересувам, но не мога да пиша ЛС, защото нямам необходимия бр. коментари. Моля пишете ми на лично, като ми дадете Ваш имейл. Аз ще Ви пиша да ми пратите малко снимки на артикулите.

Благодаря предварително.

Имаш още 6, може да ги направиш по темите. ;)

Иначе успехи от мен. ;)
 
От: Дропшопинг

По колко поръчки имаш на ден ако не е тайна ?
 

Горе