Дупка затвори аутобан в Германия

vaskoa

New Member
От: Дупка затвори аутобан в Германия

тука трябва да се затвори цялата шибана държава, то едва ли има участък по - дълък от 100 метра без дупка

а това на снимката за германците е дупка за нас обикновенна цепнатина
 
От: Дупка затвори аутобан в Германия

Според експерти, цитирани от властите, дупката на уатобана Хановер - Хамбург е потенциално опасна и дори може да предизвика транспортно произшествие.
Според нашите експерти нашите дупки са безопасни, няма от какво да се притеснявате:lol:
 
От: Дупка затвори аутобан в Германия

Ами най-вероятно си е актракция. Сигурно има германци, които не са виждали дупка на магистрала през живота си :)
 
От: Дупка затвори аутобан в Германия

Хахаха, тия на това дупка ли му викат? Ние през такива си минаваме, без дори да ги забележим.
 
Според нашите експерти нашите дупки са безопасни, няма от какво да се притеснявате:lol:
Да, това само истински експерти могат да го кажат. Такива ни оправят и дупките. :)

Тия германци какви са нежни. :) Я да дойдат тук да видят истинка балканска дупка. Като минеш през нея да ти паднат пломбите. ;)
 
От: Дупка затвори аутобан в Германия

Ей, тази снимка все едно пред нас е правена ....
 
От: Дупка затвори аутобан в Германия

Това клипче не знам дали сте го гледали:

http://www.vbox7.com/play:1bbf083b (музиката не е много хубава обаче)

На 26-27 секунда снимката е от магистрала Хемус мисля, минавал съм я хиляда пъти и наизуст и знам дупките (пък и да не е тя по същия начин изглежда).:lol:

PS: Не се блъскайте и бутайте винетки ще има за всички!:lol:
 
Последно редактирано:
Дупка затвори аутобан в Германия - Hole in the road

Не е лошо клипчето, музиката не е добра, но поне е по темата. :)

430x383.jpg


Тия германци са се изнежили нещо... :) Аз като изляза от входа на дома си съм вече стъпил в дупка, но това не ми пречи да си имам винетка. И си я нося с гордост. Ще искам и една за рождения ми ден. :)
 
От: Дупка затвори аутобан в Германия

Може и да са се изнежили ама са си прави, че щом са си платили трябва да им правят дупката пък ако ще и цепнатина да е само. :) Представям си като дойдат в България на море сигурно си мислят, че война е имало тука за да има такива трапищаци. :)
 
От: Дупка затвори аутобан в Германия

как ще са се изнежили
току що се прибирам от Пловдив-София-Пловдив
и има чат пат дупки по магистралата и мога да ви кажа че да минеш със 100+ през дупка си бало мамата
 
От: Дупка затвори аутобан в Германия

Тази новина ме върна към един много пресен спомен- връщам се от чужбина, забравил що е то дупка, и съвсем спокойно си карам аз. И "бам" се натресох в една нашенска. Не само пломбите ми изпадаха, ами и след това гума сменях, а на следващия ден и джанта изправях ( е не аз собственоръчно ама...).

Добре дошли в България!
 
От: Дупка затвори аутобан в Германия

Ето още нещо, което "вади" очи и окачвания:

puka.jpg


Красавица. Не ми направи впечатление самата дупка, а "пълнежа' й. Камани, друг асвалт и плоча от тротуар. :) Искам да стисна РЪКАТА на архитекта и фирмата изпълнител.

Ряпа да ядат германците. Тук никой не може да ни стъпи. :)
 

Горе