Дъмпинг ~ design & development услуги

От: Дъмпинг ~ design & development услуги

На мантаман (спокойно може да си пожелаете да ви е клиент) проектчето: http://cleaningserviceslondon1.co.uk/
Направено е да привлича клиентела и да генерира поръчки. И да се харесва от Гугъл.

Ако не съм го споменал по-горе - не правя просто WP теми, а цели сайтове, които да носят доходи на собствениците си. Подреждам контента (който вие сте ми дали) в подходящ custom лейаут и поднесено на посетителя по подходящ начин. Без излишни уиджети и други отклоняващи вниманието глупости.

Възможно най-добра онпейдж оптимизация - заглавни тагове (подредени в правилна йерархия), тайтъли, таг-атрибути, каквото се сетите. Дори имената на картинковите файлове са оптимизирани и е направен вътрешен линк-билдинг. XHTML-ът е валиден.

Единствено не нося отговорност за контента, понеже не го създавам аз. Само давам препоръки, ако има нужда.
 
От: Дъмпинг ~ design & development услуги

Не е нищо особено ама все пак да бъмпна, та да има малко интервал (и повод за нов бъмп) докато дойде ред за по-интересното проектче...

28vc2f4.png


(различава се от използвания на сайта вариант, но просто това е любимата ми версия и затова показвам нея)
 
От: Дъмпинг ~ design & development услуги

Айде бъмп:

Gallera - премиум тема за Tumblr с необичайна за платформата функционалност - фото галерия, портфолио (на дизайнер или фотограф), уеб галерия, каталог или каквото друго ви дойде наум където централно място заемат изображенията...

С 25 опции за настройка и къстъмизация в админ панела, които няма как да покажа в момента.

Технически подробности (ако някой го интересува): HTML 5, обилно полят с CSS3 - изглежда най-добре в Сафари и Хром, но работи повече от прилично дори в IE6. Degrade-ва си съвсем gracefully (много фешън показател за работещите в бранша) дори при изключен Javascript (което не може да се каже за другите 3-4 премиум теми с подобна функционалност).
 
От: Дъмпинг ~ design & development услуги

Много ми харесаха и портфолиото ти и начина по който ги предлагаш. Дизайните са едновременно изчистени и креативни
Пожелавам ти много успешни реализации! :)
 
От: Дъмпинг ~ design & development услуги

Мерси, Caprice!

То всеки трябва да си хвали стоката, щом е убеден че предлага нещо повече в сравнение с по-голямата част от конкуренцията.

И трябваше да го отбележа по-рано ама забравих понеже темата беше отишла назад:
Обявените промоционални цени на първата страница не важат! От месец поне.

За груба ориентация: 4-5 до 10 пъти (а може и повече) от промоционалните числа. Все още чарджвам минимум за лога понеже не се смятам за особено добър в правенето им. И офертите ми са гъвкави по принцип, тъй че нищо не пречи да ме контактнете. Обикновено дори срещу малък бюджет мога да предложа по-добро качество от конкуренцията понеже съм бърз кодер.

ПС: Може да има и друга прИмоция ако по някое време остана без нищо интересно за правене. Но не планирам такъв период за в близко бъдеще.
 
От: Дъмпинг ~ design & development услуги

Последно творение -> Litefolio
Първата и май единствена засега тема за Tumblr със слайдер.

И двете теми са пуснати в themeforest. Ако някой случайно иска да си направи сайтче тип галерия или портфолио, без да плаща за хостинг и да се тормози с Уордпреси, ей туй тука са линковете (не са афилиейт):

1) Gallera ($11)
2) Litefolio ($11)

Блоговете в Tumblr, които редовно публикуват интересни картинки, се радват на луд трафик, понеже платформата сама ги промоутва (основно чрез прозорчето "Радар" в dashboard-a).
 

Горе