ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

tuger

Well-Known Member
euro-2012-logo.jpg

Утре започва Евро 2012. Гледам, че никой още не открил тема, а събитието заслужава такава. И понеже нас пак няма, поне да обсъдим чуждите отбори.
За мен фаворит е Холандия. Испания ще отпаднат до полуфиналите, Англия и Германия хич не ги броя. Предполагам изненада - Дания или Хърватия.

Утре е първият мач Полша-Гърция -X :)
 

Прикачени файлове

  • euro-2012-logo.jpg
    euro-2012-logo.jpg
    25.2 KB · Преглеждания: 0
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Моя фаворит е Германия, а в изненада може да превърне Русия. :)
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Моя фаворит е Германия, а в изненада може да превърне Русия. :)

Определено и Русия имат шансове за нещо повече.
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Тези руснаци няма ли и те да направят ''своето първенство'', крайно време е:)
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Моя фаворит е Германия, а в изненада може да превърне Русия. :)

Русия няма да бъде изненада, напротив - ще е изненада ако отпаднат още в предварителните фази.
А какво ще кажете един финал: Испания - Русия?
Всъщност се търси втори финалист, първия вече е известен (Испания). :)
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Аз симпатизирам на Холандия, въпреки че Робен ме дразни страшно много, но какво да се прави...
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Според мен един от отборите от група Б ще спечели първенството :)
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Последните залози: Бразилия ще спечели Еврото и Меси ще стане гол майстор :lol:
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Мисля че, Испания ще се провали на това европейско, а новия шампион очаквам да е Германия. За изненада най-вероятно Полша. Домакини са, което значи, че и малко съдиите ще помогнат тук:), имат не лоши играчи, звездите им (Левандовски и т.н) станаха шампиони на Германия тая година с Борусия Дортмунд и се намират в доста добра форма.
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Полша - Гърция - Много твърда единица, братле. Не знам откъде го измисли тоя хикс.

Шампион ще стане Германия.
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

И аз си мисля ,че Германците ще спечелят.
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Полша - Гърция - Много твърда единица, братле. Не знам откъде го измисли тоя хикс.

Шампион ще стане Германия.

Държа си на хикса. Иначе Германия - вечният победител ... на хартия.
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

прегледах всички коментари и видях че основно за Испания , Германия и Холандия говорите , това са и основните фаворити.. Италия вече са оутсайдери заради мафията там.. нещата не вървят.. Никой не е споменал Франция, това е голямата изненада в това първенство, никой не ги подозира каква сила, вярно че се представяха зле през последните години, но оттогава имаше доста промени и ще се представят много силно , като очаквам и финал да играят..
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Никой не споменава Португалия. Вярно че са в кофти група, но мисля че могат да стигнат далеч.
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Никой не споменава Португалия. Вярно че са в кофти група, но мисля че могат да стигнат далеч.
Тия португалци са най-големите каръци. Всеки път с голямата торба тръгват и фейл:Д
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Аз симпатизирам на Полша не поради факта, че са домакини а защото, харесвам фен културата в тази държава. Иначе Германия както вече някой спомена по-горе е обичайният заподозрян. На този етап се въздържам от прогнози защото си мисля, че този път нещата ще бъдат много завързани предвид претенциите на много от неспоменатите в темата участници в първенството. Предполагам, че и вие като мен сте подготвили всичко необходимо бири, шишчета, картофки, сосчета или нещо по-твърдо със съответните разкоши и очаквате Евро 2012 няма спор, че има тръпка макар националите ни да отсъстват.
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

аз пък съм забравил че ше има. може да гледам някой мач към края с каса бира :D
 
От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Англия и Германия хич не ги броя

Без да искаш позна полуфинала или направо финала

Шампиона е ясен ГЕРМАНИЯ

Блядовете най-много първия кръг, макар че не вярвам да прескочат най-лесната група

PS

В такава тема е добре да има Групова фаза - Програма - Евро 2012
 
Полша ще вземат този първи мач, ако не с игра, то със съдийско рамо. Холандия не са никакъв фаворит, Германия са на финал, а да не изпускаме и Франция! Ето тук футболни прогнози за първата фаза.
 
Re: От: ЕВРО 2012 - прогнози, коментари, залози и др.

Последните залози: Бразилия ще спечели Еврото и Меси ще стане гол майстор :lol:
Това е най-масовия залог в Русия, блазе им на букмейкърите :cry:
 

Горе