#ЕСЕ?

CopyTheFunk

Active Member
За хора, които не са видяли за какво става въпрос:
IMG-57935bcb9b0bf64ff3e9469af991b8eb-V.jpg



Явно петъчната тема избърза с един ден. Положението е: И почвам да бегам бате. Вие как ги виждате нещата?


98TNKvP
 
Последно редактирано:
Аз мисля, че БТВ се опитват да направят някакъв социален експеримент. Иначе, да... Трагично е да виждаме толкова коментари на тази простотия.
 
Иначе политиците са им виновни на тия тупани. Когато си с IQ-то на шимпанзе, най-вече сам се преебваш в живота. На тия никой и нищо не може да им помогне.
 
И според мен е експеримент, ако е така, е добра идея, а е добра и от маркетингова гледна точка. Това че масата хората в БГ вярват сляпо на всичко е доста тъжно и трагично и трудно може да се промени с каквито и да било експерименти и кампании ми се струва.
 
И според мен е експеримент, ако е така, е добра идея, а е добра и от маркетингова гледна точка. Това че масата хората в БГ вярват сляпо на всичко е доста тъжно и трагично и трудно може да се промени с каквито и да било експерименти и кампании ми се струва.
трудно ще се промени наивното мислене на хората. Според тях, всичко което се пише е абсолютна истина, затова е може би една идея по лесно да продаваш стоки на хора на възраст +40 отколкото на млади и що годе още будни хора.
 
Какъв експеримент бе, хора... просто това е нивото. Всеки, прекарващ повече време във Фейсбук, може да го потвърди. Нивото е потресаващо.
 
Никакъв експеримент не е....това е нивото...ако знаете с какви хора съм си имал работа в онлайн магазина...просто шок и ужас, ама такива си ги гледаме и такива ще си ги търпим
 
Така е, които гледат тази телевизия. Според мен са им малко турските сериали. :) Комерсиална телевизия, на която аудиторията е с интелект между плесента и глухарче.

То като цяло не е никак високо нивото, но там определено е дъното. Нищо, да се лее драма от Босфора, другото не е важно. :)
 
Какъв експеримент бе, хора... просто това е нивото. Всеки, прекарващ повече време във Фейсбук, може да го потвърди. Нивото е потресаващо.
да бе това е ясно, ама защо бтв пускат толкова редардтнати постове? Аз с това си го обяснявам реално
 
да бе това е ясно, ама защо бтв пускат толкова редардтнати постове? Аз с това си го обяснявам реално
Също може да попитаме, защо пускат бози в прайм тайма....защото са БТВ и аудиторията им си го иска. :)
 
В голяма степен аудиторията на телевизията е на възраст 70+, а те си искат лесни за разбиране за тяхната възраст сериали, не се интересуват от кой знае колко сериозни неща, защото вече трудно ги разбират и така. Не е лесно да се предложи интересен и разбираем тв продукт и за тях, особено за 75 и нагоре годишните. Нещата, които ни интересуват по-младите, тях нито ги вълнуват, нито ги схващат, нито им пука за тях. А за младата аудитория е ясно нивото за съжаление...
 
Да, там освен за реклами за простатата, окапващи зъби, запеци, некви промоции на банани в някои супермаркети, каква да е аудиторията? А да, и кредити. Да има да се харче на поразия. То честно казано какво да пуснат след новините им изпълнени с убийства, измами, крадливи политици. Много ясно, че ще пуснат някакви бози от близкия изток. :) Да размие малко пихтиестото сиво вещество след поетата помия.
 

Горе