ЕТ Иво Иванов-Ивона - измамник

Pavel Qnev

New Member
Здравейте, регистрирах се тук, за да попитам някой дали има наблюдения относно фирмата посочена в заглавието със собственик Иво Иванов от Русе?

Моя роднина беше измамена от тази фирма. Направих проучване в интернет и пише доста лоши работи. Исках да попитам ако някой е пострадал или има информация да пише, ще съм много благодарен. Искаме да заведем съдебен иск, но малко се притесняваме и затова търсим повече информация.

Благодаря предварително.
 
Би ли споделил какво точно и къде пише обезпокоително, че аз нищо не намерех - оспорвал разни концесии пред община Русе и толкова. Ако не докажеш с нещо, че става въпрос за измама, по форумните правила, темата ти се счита за тролска и очерняща!

Проучване се прави преди това, не след като се обърне каруцата.

Здравейте, регистрирах се тук, за да попитам някой дали има наблюдения относно фирмата посочена в заглавието със собственик Иво Иванов от Русе?

Моя роднина беше измамена от тази фирма. Направих проучване в интернет и пише доста лоши работи. Исках да попитам ако някой е пострадал или има информация да пише, ще съм много благодарен. Искаме да заведем съдебен иск, но малко се притесняваме и затова търсим повече информация.

Благодаря предварително.
 
Каква информация търсите, която търговският регистър ви дава.

Дори да намерите тук 15 потърпевщи :) / измамени - какво ще искате от тях:

1. Да станат свидетели
2. Ще заведете общ съдебен иск

Каква е далаверата - ако аз съм изгорял от "Ивона"
 
Добре дошъл при нас. Но за жалост ние не сме от типа форуми за оплаквания. Ще е нужно някъде другаде да потърсиш съмишленици, ако за това е само регистрацията ти. Също така, когато пишеш някъде е добре да разкажеш по какъв начин са били измамени твоите роднини. Моят личен съвет е да видиш коментари в мрежата и да се насочиш към "най-наситеното" място с коментари, където реално има смисъл да копаеш. Тук само ще си загубиш времето. Но ако искаш да научиш нещо в онлайн маркетинга, девелопинга и изграждането на онлайн, и не само, бизнес, това е твоето място. ;)
 

Горе