Европроекти и туризъм

wdas

Member
Здравейте, от няколко месеца гледам разни сайтове на крепости и други забележителности и като се зачета разбирам, че са направени с европари. Имям няколко сайта, един от които допринася за развитието в туризма в България. Дали може да ме насочите къде да почета или ако може директно да ми дадете идея, как да кандидатсвам за някаква субсидия? Сайтът прави над 15 000 посещения на месец за сега и след зимата сиг ще е над 30 000, като ако получа и финансиране може доста да помогне на турости с леснодостъпна информация за забележитвлности в държавата.

Blinky

Owner
Лично аз не съм чувал. Последно, което знаех бе за къщите за гости, където Европа накара част от проектите да връщат пари, защото бяха построени с евро средства за къщи за гости, а реално са били нечии вили или къщи за отдих, които хората са си направили за собствено ползване. Дори имам пример, съсед на мой роднина. Така върна парите. За друго не се сещам и не съм засичал. Ако някой има информация, ще е супер да сподели. За сайт, който искаш да развиеш, може би си за проекта на колегата, за който писа преди месец. Темата е някъде тук.

Горе