Евтина реклама

Wicz

Member
Рейтинг - 100%
22   0   0
Евтина реклама в моя Сайт magic-points.info това е сайта
Метод на плащане СМС-и Epay
За контакти с мен
Скайп: Wiczzz
 
Последно редактирано:
От: Евтина реклама

Еми бате като пишеш с такъв език цитриам " арее е хора никой ли неще !! ? ? ?", лично аз не бих си купил реклама... Тва е форум за онлайн бизнес, не ти е женския пазар...
 
От: Евтина реклама

Ок извинявам се има ли желаещи за реклама ? :)
 
От: Евтина реклама

Рекламата се показва на всяка тема като 2ро мнение
Няма ли желаещи
 
От: Евтина реклама

Нова услуга вече има банери долу в футера. 2.40 за 10000 импресии
2.40 за 200 клика !
 
От: Евтина реклама

Статистика за днес 03.Март.(Вт)


Посещения: 172

Уникални: 89

Импресии: 6 474 :shock:
 
От: Евтина реклама

Нормално е за форум :)
Такамару ако искаш реклама пиши в скайп: Wiczzz
 
От: Евтина реклама

Айде пичове никой ли не иска реклама за сайта си ?
 
От: Евтина реклама

Посещенията се увеличена цената остава същата !
 
От: Евтина реклама

При Alexa 8,274,186 трудно ще заблудиш, че сайтът има някаква посещаемост. А тези дето се водят online ми се виждат фантоми с цел пвиличане на говеда дирещи стадо. Просто не можеш да имаш повече хора online отколкото са ти уникланите за ден.
 
От: Евтина реклама

ами представете си, невлизат само регистирани хора не всеки се регистрира.. че да го пише в онлайн днес...
 
От: От: Евтина реклама

ами представете си, невлизат само регистирани хора не всеки се регистрира.. че да го пише в онлайн днес...
Ти явно не ме разбра. Говоря точно за обратното. Точно защото не всички се регистрират е редно да няма толкова много регистрирани online, тъй като по прости груби сметки от Alexa-та може да се сметне, че няма как да имаш толкова много реални посетителя изобщо.
Аз лично не смятам за сериозни сайтове с Alexa над 1,000,000. Такива сайтове трябва да се постараят много преди да почнат да искат каквито и да е пари за каквото и да е и особено за реклама.
 
От: Евтина реклама

Добре и като "нямам" толково реални посещения откаде са ?
 

Горе