Евтина Facebook реклама в активни групи

От: От: [Реклама] В Няколко добри Facebook Групи

3 БЕЗПЛАТНИ РЕВЮ КОПИЯ ЗА ПОТРЕБИЛИТЕ С:

  • Над 200 мнения
  • светещи в доста ярко зелено
  • положителен iTrader
Срещу кратко ревю.
Аз бих се възползвал от едно cопие, ако има де, останали. :)

Дано влизам и в критериите, :) Определено ще дам едно хубаво ревю на услугата. ;)
 
От: [Реклама] В Няколко добри Facebook Групи

Точен, коректен и добър провайдър на услугите, за които пише тук.

Много съм доволен от свършената от него работа, като се надявам да работя с него и в бъдеще. И само за протокола, с него съм работил и преди.

Успехи с офертата, и аз лично споделям, че си струва парите. ;)
 
От: [Реклама] В Няколко добри Facebook Групи

100% коректен. Всичко беше свършено както беше поискано. :)

Препоръчвам!
 
От: [Реклама] В Няколко добри Facebook Групи

Точен, коректен и добър провайдър на услугите, за които пише тук.

Много съм доволен от свършената от него работа, като се надявам да работя с него и в бъдеще. И само за протокола, с него съм работил и преди.

Успехи с офертата, и аз лично споделям, че си струва парите. ;)

Благодаря за страхотния коментар!
За мен винаги е удоволствие да работим заедно ;)

100% коректен. Всичко беше свършено както беше поискано. :)

Препоръчвам!
Благодаря за коментара! :)

П.С.
Групите надхвърлят вече над 55 хиляди активни души..
Някой линкове правят по 700 посещения :)(зависи от тематиката на сайта)
 
От: [Реклама] В Няколко добри Facebook Групи

За доста таргетирана група хора(различна от тази на фб страницата) получих доста добър трафик. Доволен съм!!!
 
От: От: [Реклама] В Няколко добри Facebook Групи

За доста таргетирана група хора(различна от тази на фб страницата) получих доста добър трафик. Доволен съм!!!
Благодаря за ревюто! ;)

Променен е ценоразписа..
Сложени са пакети с повече линкове.

Очаква се цената да се покачи, защото феновете нараснаха :)
 
От: [Реклама] В Няколко добри Facebook Групи

В групите вече има около 80,000 фена.

Като станат 100,000 цените на линковете ще се покачат драстично! ;)
Сега е вашият шанс :p
 
От: Евтина Facebook реклама в активни групи

Може ли линкът да не е хоумпейдж? С други думи намислила съм си хубава статия, която разчитам да се хареса на тези хора и искам точно за нея да платя линк. Може ли така?
 
От: Евтина Facebook реклама в активни групи

Може ли линкът да не е хоумпейдж? С други думи намислила съм си хубава статия, която разчитам да се хареса на тези хора и искам точно за нея да платя линк. Може ли така?
Разбира се, че може ;)
 
От: Евтина Facebook реклама в активни групи

Отново направих поръчка и отново съм доволен. Като се подбере правилно съдържание, което да се пусне, резултатите се измерват в хиляди.
 
От: Евтина Facebook реклама в активни групи

Отново направих поръчка и отново съм доволен. Като се подбере правилно съдържание, което да се пусне, резултатите се измерват в хиляди.
Благодаря за коментара :)
Колегата, получи доста добър трафик, както каза той, в ХИЛЯДИ :)..
При правилно подбиране, се получава доста добър ефект!
 
От: Евтина Facebook реклама в активни групи

Заинтересован съм от предложението. Естествено, интересува ме повече информация за групата/фен страницата.
Ако може да ми пратите линк към станицата на ЛС, после бихме могли да продължим и по email.
Благодаря.
 
От: Евтина Facebook реклама в активни групи

Заинтересован съм от предложението. Естествено, интересува ме повече информация за групата/фен страницата.
Ако може да ми пратите линк към станицата на ЛС, после бихме могли да продължим и по email.
Благодаря.
Имаш ЛС.........
 
От: Евтина Facebook реклама в активни групи

Поръчах си пакет. Сравнително добър трафик получих. Рекламирах 2 фен страници и 1 сайт. Чувствително се покачи трафика и харесванията.
 
От: [Реклама] В Няколко добри Facebook Групи

Страхотно свършена работа от страна на Симеон! Малка забележка имам, че линка който му дадох беше с дълго име и не излизаше по дефаулт цялото заглавие(трябваше ръчно да се донапише), но се надявам следващия път всичко да е на 100% :) Като цяло съм много доволен от трафик+ефект! Препоръчвам.
 
От: [Реклама] В Няколко добри Facebook Групи

Поръчах си пакет. Сравнително добър трафик получих. Рекламирах 2 фен страници и 1 сайт. Чувствително се покачи трафика и харесванията.
Благодаря за коментара :)

Страхотно свършена работа от страна на Симеон! Малка забележка имам, че линка който му дадох беше с дълго име и не излизаше по дефаулт цялото заглавие(трябваше ръчно да се донапише), но се надявам следващия път всичко да е на 100% :) Като цяло съм много доволен от трафик+ефект! Препоръчвам.
Не съм го погледнал, че не излезнало името. Съжелявам за което :(

П.С.
Цената на линковете ще е такава още 3 ДНИ, след което се покачва, защото феновете се покачиха сравнително доста..
Вече наброяват около 127,000+++

Възползвайте се колкото можете по-бързо! :)
 
От: Евтина Facebook реклама в активни групи

Били ми изпратил линк към страниците на Лс?
 

Горе