Предлагам: Евтини копирайтърски услуги

Jhin

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,
Предлагам услугите си като копирайтър. Мога да пиша и перифразирам текстове на всякаква тематика. Цената за 100 думи е 1 лев.
За първите трима проявили желание ще напиша по една статия безплатно.
ПП: Промоция валидна от 17 май (днес) до 27 май:
Всеки поръчал ще се възползва от 10% отстъпка. При по-големи поръчки ще направя по-голяма отстъпка. Заплащането става след като получите статиите (само за стари потребители на форума).
Приятен ден!

Последно редактирано:

pepo_999

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
126   0   0
Дай да видим тема по твой избор

bormanbg

Active Member
Рейтинг - 100%
39   0   0
Здравей,

Можеш ли да пишеш на тема "врати", "интериорни врати", "входни врати", "обзавеждане за дома" и такива разни...?
Ако да, то аз съм за една пробна статия - дължина според колкото решиш, че е полезно за заглавието/темата на статията...

Jhin

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Дай да видим тема по твой избор
Колегата се възползва от безплатна статия.
Здравей,

Можеш ли да пишеш на тема "врати", "интериорни врати", "входни врати", "обзавеждане за дома" и такива разни...?
Ако да, то аз съм за една пробна статия - дължина според колкото решиш, че е полезно за заглавието/темата на статията...
Може ли повече информация на ЛС.

pepo_999

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
126   0   0
Доста бързо си получих статията по зададената от мен тема. Добър стил на писане, без правописни грешки, уникалност 99%, лека за четене

ще си поръчам пакет от 10 кратки статии

• Like
Реакции: Jhin

magnit

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
76   0   0
Аз искам да получа ако може, едно ревю, на тема " Продажба на домейни ". Благодаря предварително!

magnit

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
76   0   0
Отлична работа и отлична уникалност! Самият аз ще се възползвам от услугите му, когато ми се наложи! Препоръчвам! А+++++

• Like

artman14

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,
Предлагам услугите си като копирайтър. Мога да пиша и перифразирам текстове на различна тематика. Цената за 100 думи е 1 лев.
За първите трима проявили желание ще напиша по една статия безплатно.
Приятен ден!
Здравейте,Интересувам се дали може да пишете статии за блог и каква е цената.Благодаря Ви

Jhin

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Добър ден,
Тази седмица за всички поръчали статии 10% отстъпка. Това означава 0,90/100 думи. Свободен съм за нови поръчки.
След получени материали се плаща. Без капаро, без предварително плащане само за стари потребители.
Приятен и успешен ден!

towingbg

Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейти, имам интерес към вашата оферта става на въпрос за статии на автомобилна тематика пътна помощ и оглед на кола и транспортни услуги имате ли възможност?

Последно редактирано:

xvi_

Active Member
Рейтинг - 100%
5   0   0
Възползвах се от услугите му и останах много доволен. Бързо свърши работата си, уникалността на статиите бе над 99%. Препоръчвам!

• Like

Jhin

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Ъп на темата. Има нова промоция за периода от 17 май (днес) до 27 май:
Всеки поръчал статия 10% получава . При по-големи поръчки ще направя по-голяма отстъпка. Заплащането става след като получите статиите (само за стари потребители на форума).
Приятен и успешен ден!

veni8

Active Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Възползвах се от услугите на колегата. Изключително отговорен, сериозен и прецизен.
Благодаря за отлично свършената работа! Препоръчвам!

• Like

Горе