Предлагам: Евтини копирайтърски услуги

Jhin

Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Здравейте,
Предлагам услугите си като копирайтър. Мога да пиша и перифразирам текстове на всякаква тематика. Цената за 100 думи е 1 лев.
За първите трима проявили желание ще напиша по една статия безплатно.
ПП: Промоция валидна от 17 май (днес) до 27 май:
Всеки поръчал ще се възползва от 10% отстъпка. При по-големи поръчки ще направя по-голяма отстъпка. Заплащането става след като получите статиите (само за стари потребители на форума).
Приятен ден!
 
Последно редактирано:
Дай да видим тема по твой избор
 
Здравей,

Можеш ли да пишеш на тема "врати", "интериорни врати", "входни врати", "обзавеждане за дома" и такива разни...?
Ако да, то аз съм за една пробна статия - дължина според колкото решиш, че е полезно за заглавието/темата на статията...
 
Дай да видим тема по твой избор
Колегата се възползва от безплатна статия.
Здравей,

Можеш ли да пишеш на тема "врати", "интериорни врати", "входни врати", "обзавеждане за дома" и такива разни...?
Ако да, то аз съм за една пробна статия - дължина според колкото решиш, че е полезно за заглавието/темата на статията...
Може ли повече информация на ЛС.
 
Доста бързо си получих статията по зададената от мен тема. Добър стил на писане, без правописни грешки, уникалност 99%, лека за четене

ще си поръчам пакет от 10 кратки статии
 
  • Like
Реакции: Jhin
Здравейте,
Предлагам услугите си като копирайтър. Мога да пиша и перифразирам текстове на различна тематика. Цената за 100 думи е 1 лев.
За първите трима проявили желание ще напиша по една статия безплатно.
Приятен ден!
Здравейте,Интересувам се дали може да пишете статии за блог и каква е цената.Благодаря Ви
 
Добър ден,
Тази седмица за всички поръчали статии 10% отстъпка. Това означава 0,90/100 думи. Свободен съм за нови поръчки.
След получени материали се плаща. Без капаро, без предварително плащане само за стари потребители.
Приятен и успешен ден!
 
Здравейти, имам интерес към вашата оферта става на въпрос за статии на автомобилна тематика пътна помощ и оглед на кола и транспортни услуги имате ли възможност?
 
Последно редактирано:
Възползвах се от услугите му и останах много доволен. Бързо свърши работата си, уникалността на статиите бе над 99%. Препоръчвам!
 
  • Like
Реакции: Jhin
Ъп на темата. Има нова промоция за периода от 17 май (днес) до 27 май:
Всеки поръчал статия 10% получава . При по-големи поръчки ще направя по-голяма отстъпка. Заплащането става след като получите статиите (само за стари потребители на форума).
Приятен и успешен ден!
 
Възползвах се от услугите на колегата. Изключително отговорен, сериозен и прецизен.
Благодаря за отлично свършената работа! Препоръчвам!
 
  • Like
Реакции: Jhin

Горе