Евтин хостинг и домейн

Поръчай за
16,67 лв /месец
Поднови за 46.33 лв / месец
10000 GB Трафик...

само с това ме загуби като потенциален клиент...

освен това гледам и сайта ви не е довършен... специално за контакти да сложиш # ..... Не сте упоменали къде са колокирани сървърите , може да са във Виетнам .. макар да имат мега як хостинг там
 
Брат, ако мислиш, че е много лесно да правиш хостинг.....Дигитална агенция, която затваря цикъла и с хостинг услуги. Имам новина за теб - предвиди поне още двама да тъчкат сървъри и то 24/7/365 съпорт. Иновативни технологии, постоянно даливане в лицензи, комуникация с дейта центровете, и куп други неща. Все пак пожелавам ви успехи, но ако огледаш конкуренцията и поставиш себе си ннякъде там, ще прецениш дали си струва. ;)
 
ако смяташ , че всичко това което ти написах съм някакъв лайк на тема хостинг , значи си в дълбока заблуда! Първия ми самостоятелен хостинг съм го пускал още 2006 година , разбирам изключително много от хостинг , виртуални сървъри , мрежи , рутиране и т.н. Едва ли твоите двама системни администратори знаят и 20% от това което знам аз. Не се хваля , но ти казвам къде са ти основните грешки при представяне на услугите за хостване. Освен това ако смяташ , че ще привлечеш клиенти с евтин хостинг пак си в заблуда. Хората не търсят евтин хостинг, а хостинг с адекватна подръжка 365/24/7 , с достатъчно адекватна защита от DdoS , аз като гледам твоя сървър дори не си го прекарал през Cloudflare ... , имах предвид в пъряия си пост , че 10 000 ГБ трафик е много малко за най скъпия ти план. Имаш много неща да оправяш още преди да предлагаш хостинг.
 
Последно редактирано:
Хостинг бизнеса е може би един от най-неблагоданите, но това е мое лично мнение. Нека ти дойде един тънкажник на ниския план и да ти занимава съпорта всеки ден с по 1-2 тикета и да видим къде ти е избивката. А, ако се опиташ да гобичиш, ще получиш едни коментари по какви ли не страници колко е кофти услугата. За това, имайте го в предвид и това. ;) Нагледал съм се на такива олигофрени.
 
Хостинга не съм го създал аз нито пък сървърите са мои, целия хостинг е на afiliate маркетинг
но сайта за хостинга ти си го създавал
 
По-малко пари за хостинг от coolicehost като че ли не съм срещал. Сега да не вземат да вдигнат цените, заради този коментар?

За домейни неймчийп започва голяма кампания, но те се осраха сериозно в последно време. И нз.
 
Хостинга не съм го създал аз нито пък сървърите са мои, целия хостинг е на afiliate маркетинг
По-добре храни някаква риселърска програма или си вземи един минажиран VPS и си ги товари там, като после към тях си обяваваш друга цена. Това с афф за хостинг, нали се сещаш, че пак теб ще търсят, защото хем си този създал сайта им, хем този дал им хостинг, направо една комплексна цена поддръжка и хостинг им сложи и си ти. Направи го абонаментно, ако не си го направил до сега. Аз така бих го изиграл. И си томозиш админите, ако нещо има по сървъра. ;)
 
Линкът, който си сложил отваря директно някакъв клиентски портал за логване?!? Имам въпрос, защо по дяволите е на събдомейн? Доста несериозно.... купи поне един домейн бе брат.... като правиш нещо го направи като хората, иначе просто няма да има смисъл и ще си изгубиш времето и ресурсите излишно. Другото което е и самия сайт пренасочва към този клиентски портал и реално никакъв сайт не може да отвори човек да погледне повече информация?
Още се довършва работата ли?
 
Здравейте, не пиша с цел реклама ,но мисля ,че може да бъдем полезни със нашия хостинг и домейн на сносни цени.

Вижте ТУК
Какъв хостинг какви 5 лева? Сайта ви не се отваря като хората (отделно е и password protected).
Поне 5 минути време да бяхте отделили преди да го пуснете това..
Това направих аз за 2 минути с готов темплейт и домейн който ми седеше.
Вашото не е сериозно
 
Както писах и по-горе, този бизнес не е за всеки. Има си купища неща, които да се направят и изгладят, за да стигнеш до каквато и да е реклама или анонс за себе си. В този вид нещата не се случват. Не го говоря наизуст. Видял съм го, бил съм в такова.
 
  • Like
Реакции: Vbb
Какъв хостинг какви 5 лева? Сайта ви не се отваря като хората (отделно е и password protected).
Поне 5 минути време да бяхте отделили преди да го пуснете това..
Това направих аз за 2 минути с готов темплейт и домейн който ми седеше.
Вашото не е сериозно
Колко го даваш, трябва ми за сателит :D
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Колко го даваш, трябва ми за сателит :D
Без пари. Беше за проект, за който не ми остана време. Пиши на лично да ти го прехвърля
 
Много трудно се чете това на този тъмно син фон. Значи, както е доказано - тъмни букви на светъл фон е далеч по-лесно за четене.
Сори, че критикувам ама наистина много трудно се чете.
 
Много трудно се чете това на този тъмно син фон. Значи, както е доказано - тъмни букви на светъл фон е далеч по-лесно за четене.
Сори, че критикувам ама наистина много трудно се чете.
Да но такива бяха изискванията на афилейта който използваме.
 

Горе