Егати наглото поведение!

mihluzin

Well-Known Member
С всякакви клиенти съм контактувал, но такова просташко и нагло поведение за пръв път виждам. И тъй като се случи тук във форума, мисля че си струва да го постна да се посмеете малко.
Всичко се развива на лични съобщения, като въпросния потребител няма нито едно мнение в този форум:

Потребителят е Ana Ivanova

Та както казах дискусията се развива на лични:

Ana Ivanonva:
Здравейте,
Имате реклама срещу 50 лв. можете да вкарате 3 000 лайка на страница? Важи ли още реклата и ако да бихме искали да се възползваме за 2 страници. Сравнително нови са. Не сме ползвали досега реклама. Обръщаме се към вас, защото се оказа, че масово само влизат и гледат или прекопират постове, дори и авторски без да харесват старниците.
Нямам скайп, но може да ми пишете или тук или на имейл: [email protected]
Ще чакам отговора ви!

Mihluzin:
Ами, кажете метод на плащане да ви изпратя данните и след като извършите плащането директно да ни пратите линковете за да започнем добавянето на феновете.

Ana Ivanova:
Ако сте от Варна,можем да се видим и да ви платим. Ако не - по банков път.
Сома че първо вкарвате гласове и после е плащането - ако искате маже вкарвате по 1500 души в 2 страници и ви превеждаме 50 лева и после на когато станат към 2800, да не чакате и вие до 3000 останалите 50.
Други идеи имате ли?

Mihluzin:
Плаща се предварително - то условие не подлежи на коментар.

Ana Ivanova:
Можете да забравите тогава - значи можете да вземете парите, щото нито давате телефон нито нищо и да не лайквате, но лайковете можете да си ги оттеглите.
От друга страна страниците са "тръпка" на гадже на един от големите в една групиравка - така че и като платят по банков път могат да ви намерят ама не си струва за 100 лева!
Така че, или приемате така или ЗАБРАВЕТЕ! Просто е прекалено "евтин" трик да изкарате едни 50-100 лева!

Ana Ivanova:
В ДОПЪЛНЕНИЕ КЪМ ПРЕДНОТО СЪОБЩЕНИЕ:
- така че, или се договаряме за поетапно плащане или забравете и не МИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО, ЧЕ И НА ХОРАТА С ВАЛШИВИТЕ ВИ ОБЯВИ, че ще платя всеки ден на публикуват на тази страница, че мамите!

Mihluzin:
Виж сега, прекалено нова си в този форум за да казвай кой какъв и още повече че ти ме търсиш, а не аз теб, за да определяш условия, щом не ти отърва - просто се разкарай.

Mihluzin:
Олеле, та ти дори нямаш нито едно мнение в този форум, никаква репутация и си тръгнала да постяваш условия. Егати наглото държание!

Ana Ivanova:
а ти искаш ли да си имаш работа с тимаджиите както се криеш тъй да те намерят и да ти теглят един бой дето лъжеш! тогава ще видиш кой какъв е!
само че не си струва да се занимават с друбни лъжци като тебе! повече бензин ще изгорят!
а само стой и гледай кво ще се публикува за тебе!

Ana Ivanova:
За тва че си крадец на дребно и за боя ти написах,нали?
да ти изпратя ли и мобилния си телефон да ти го кажа лично?

..............................

:) Ей така се прави бизнес - правиш си рег. във форума и без нито едно мнение почваш да плашиш хората на лични, с мутрите и ТИМ... :lol:
Постнах го, за да се посмеете и вие.. :)
 
От: Егати наглото поведение!

Между другото - ако съм постнал темата в грешен раздел, моля админите да го коригират...
 
От: Егати наглото поведение!

Ana Ivanova:
Можете да забравите тогава - значи можете да вземете парите, щото нито давате телефон нито нищо и да не лайквате, но лайковете можете да си ги оттеглите.
От друга страна страниците са "тръпка" на гадже на един от големите в една групиравка - така че и като платят по банков път могат да ви намерят ама не си струва за 100 лева!
Така че, или приемате така или ЗАБРАВЕТЕ! Просто е прекалено "евтин" трик да изкарате едни 50-100 лева!

Ana Ivanova:
В ДОПЪЛНЕНИЕ КЪМ ПРЕДНОТО СЪОБЩЕНИЕ:
- така че, или се договаряме за поетапно плащане или забравете и не МИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО, ЧЕ И НА ХОРАТА С ВАЛШИВИТЕ ВИ ОБЯВИ, че ще платя всеки ден на публикуват на тази страница, че мамите!

Ето това е много нагло и тъпо :twisted:. Пикла с групировки плаши :lol:. Баси хората има.
 
От: Егати наглото поведение!

Олеле докъде стигна светът.. съчувствам ти. На твое място биха ми избръмчали нервите колкото и спокоен да съм.
 
От: Егати наглото поведение!

Ако тимаджиите прочетат това, ще и/му се види тясна не само Варна... :lol:
 
От: Егати наглото поведение!

Това не е никаква пикла, само името такова. Някой селски пубер-тарикат се изживява като мутра.
 
От: Егати наглото поведение!

Няма значение мъжко ли е женско ли е, такива хора, които не знаят на кой свят са с лопата да ги ринеш.
 
От: Егати наглото поведение!

Ама и ти не се държиш много на ниво, с клиентите по принцип не трябва такова арогантно държание, да пишеш "разкарай се" и т.н. Казваш, че не става и готово. Иначе на мен това повече ми прилича на някакъв майтап, отколкото на нещо сериозно, може да е някое лапе, което те бъзика.
 
От: Егати наглото поведение!

Орхан Мурад - певеца оптимист

:-o Вискяре, кви са тия зеленчуци в твоята градина бре :-o
 
От: Егати наглото поведение!

Много е мамена жената според мен,затова реагира така,иначе кротко момиче ми се вижда:)

и на мен така ми се струва, доста културно си пита за условията, явно трудно се доверяваме вече българите, всеки си мисли, че другия иска да го прецака. Купувача че ако плати предварително няма да получи услугата, продавача че ако свърши работата може и да не получи парите.
 
От: Егати наглото поведение!

... че другия иска да го прецака. Купувача че ако плати предварително няма да получи услугата, продавача че ако свърши работата може и да не получи парите.

Има си начини за всичко, но да си изкарваш комплексарщината не говори добре и не е решение.
 
От: Егати наглото поведение!

Ехе ех в зората на тим, можеше и да и се случи заканата ....
 
От: Егати наглото поведение!

А и жените по принцип мразят някой да им отказва и са готови на всичко,за тях това е вид унижение.
Особено,ако им откаже мъж,малиии:)
 
От: Егати наглото поведение!

Активиране на ТИМ за 100 лева... това е като активация на ББ за пълномощник в изборна секция :lol:
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Егати наглото поведение!

А и жените по принцип мразят някой да им отказва и са готови на всичко,за тях това е вид унижение.
Особено,ако им откаже мъж,малиии:)

Това официално проучване ли е? :lol: Тука няма общо палавата игра и това, за което говориш.
 

Горе