Егати наглото поведение!

От: Егати наглото поведение!

Няма значение игра не игра:)

Има значение. Става дума за отношения между клиент и купувач. А купувачът в случая най-вероятно лъже за самоличността си. Те обикновено се правят на жени нарочно.
 
От: Егати наглото поведение!

Има значение. Става дума за отношения между клиент и купувач. А купувачът в случая най-вероятно лъже за самоличността си. Те обикновено се правят на жени нарочно.

Разбира се,аз говоря принципно,в случая според мен просто липсва такова отношение клиент и купувач,поне от страна на клиента.
Или по-точно има грубо отношение от една от двете страни:)
 
Последно редактирано:
От: Егати наглото поведение!

Разбира се,аз говоря принципно,в случая според мен просто липсва такова отношение клиент и купувач.

Така може :wink:.
 
От: Егати наглото поведение!

Имах 1 такъв познат... Искрено вярваше, че е в близки отношения с мафиотски структури и дрифти БМВ-та 7-ци из моловете.
Сблъсъка с реалността дойде, когато 2 пъти жени му разбиваха носа (буквално) и от време на време караше Сеата на татю си.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Егати наглото поведение!

Иначе да се заплашва с ТИМ вече е много остаряло, да. Сега на мода е - "Ще ти пратя полицията", те вече изпълняват частните поръчки и защитават личните интереси :)
 
От: Егати наглото поведение!

Лелеле каква история само, наистина е като виц :)
 
От: Егати наглото поведение!

Ами, казах му/й да се разкара, щото.... така или иначе не мислех да работя с него/нея без значение дали е сериозен или не. След подобно поведение няма как да се работи с подобен човек.....
Така де, да знаеш, че ТИМ ти висят над главата и ти да работиш... :lol::lol:
 
От: Егати наглото поведение!

Ти нормален ли си бе. Да не би тоя сайт примерно да има ранк в алекса и данни?! - http://domshirokalaka.bg/

Тръгнал да прави доброволно сео на Орхан Мурад, ХАХАХАХАХХА, ай сиктир :-o

Нещо с нервите ли не си добре напоследък, чичовото?
 
От: Егати наглото поведение!

страниците са "тръпка" на гадже на един от големите в една групиравка - така че и като платят по банков път могат да ви намерят ама не си струва за 100 лева!
РЕСПЕКТ
а ти искаш ли да си имаш работа с тимаджиите
Тези да не са следващо поколениe СИКаджии ?? :lol:
 
От: Егати наглото поведение!

Тя и на мен ми писа, но и отговорих най-учтиво, че първо трябва да си плати поне 50% и след това да и дигам страниците! :)
 
От: Егати наглото поведение!

Нещо с нервите ли не си добре напоследък, чичовото?

Добре съм си :) Просто ми се струва, че зеленчуците ти са почнали да загниват. Сериозно, как ти хрумна гениалната идея да правиш сео на сайта на Орхан Мурад :lol:
 
От: Егати наглото поведение!

Сериозно, как ти хрумна гениалната идея да правиш сео на сайта на Орхан Мурад :lol:
Е, това на човек като теб, естествено, му е непонятно.

NB
Извинявам се на всички за спама в тази тема. Това е последно, което пиша не по темата.
 
От: Егати наглото поведение!

Между другото оказа се че са коректни! Всъщност ме намери едно момче в skyp и ми плати за първите 1000 фена! После това момиче ми писа че това бил синът и ми каза името на страницата, която качвам! :)
Рядко срещано, но се оказва че не са измамници. Това естествено не оправдава кофти поведението към mihluzin! Той си е доста коректен и естествено не заслужава такова отношение! Разни хора, разни идеали!
 

Горе