Един колега, който се прочу!

Moko

Well-Known Member
25 годишният интернет предприемач Даниел Цветков е закупил най-скъпото жилище в Австралия... Дани е платил за него ...

Код:
http://svejo.net/home/link_summary/38998
 
От: Един колега, който се прочу!

Значи има как...
:)
 
От: Един колега, който се прочу!

Да, много се кефя като чуя такава новина за нашенец, но много странно защо не споменават с какъв бизнес е успял. Все едно да кажат имам жена ама няма да спемена от къде и каква е. Важното че имам.:)

Сори за критиката, но много орязана статийка. Купил си жилише и е направил парите си от онлайн бизнес. Много тахвърляно с общи приказки. Дори интервюто на момчето със сайтовете, който правел по $10 000 на месец беше по-добра.

Но му пожелава само така. Такива хора да славят името - българин. Само така, още много милиони да изкара - искрено му го желая.:)
 
От: Един колега, който се прочу!

Могъл изкарал :d И както виждате успеха не го е споходил за 5-6 дни или година трабва здраво бачкане по проектите и след време нещата ще почнат да се слуват ;)

иначе и на мен ми е интересно в коя ниша оперира :) и от каде е новината

пп на мен ли ми сеструва или свежото е претоварено
 
От: Един колега, който се прочу!

Да, много се кефя като чуя такава новина за нашенец, но много странно защо не споменават с какъв бизнес е успял. Все едно да кажат имам жена ама няма да спемена от къде и каква е. Важното че имам.:)

Сори за критиката, но много орязана статийка. Купил си жилише и е направил парите си от онлайн бизнес. Много тахвърляно с общи приказки. Дори интервюто на момчето със сайтовете, който правел по $10 000 на месец беше по-добра.

Но му пожелава само така. Такива хора да славят името - българин. Само така, още много милиони да изкара - искрено му го желая.:)

преразказ от news.bg е ... самата статия е толкова... даже по новините казаха 2-3 изречения само...
ама дайте по 1 глас за свежо де, не се стискайте :D
 
От: От: Един колега, който се прочу!

преразказ от news.bg е ... самата статия е толкова... даже по новините казаха 2-3 изречения само...
ама дайте по 1 глас за свежо де, не се стискайте :D
Няма нещо, което да не съм чел в свежо докрая и да не съм го вотнал.:) Пиши един глас от мен. Хареса ми новината, само трябваше да има повече инфо около онлайн бизнеса за да развълнува повече хора в мрежата.:)
 
От: Един колега, който се прочу!

Днес обаче австралийският всекидневник "Бризбейн таймс", цитиран от БТА, припомня, че милионерът, който се прочу из цял свят със сделката за имота, бил принуден да се защитава от неверни обвинения за финансова измама, отправени му миналата година. Цветков натрупал състоянието си от няколко фирми за бизнес в интернет, в това число и фирмата "Интабил".
Тази компания се занимава с търговия по интернет и извършва услуги в управлението на финансови транзакции. Фирмата в Милтън била обвинена миналата година, че е извършила десетки неразрешени банкови транзакции в САЩ, отбелязва "Бризбейн таймс". Говорителка на компанията сега заяви, че тези неразрешени банкови транзакции били извършени от американската компания "Грийнзап", която е бивш клиент на фирмата на Цветков.
Компанията неправомерно си послужила с името на фирмата "Интабил", за да извършва неразрешените транзакции в САЩ, каза говорителката. Научавайки това, Цветков наредил вътрешно разследване и предоставил събраната информация на ФБР, допълни говорителката на "Интабил", цитирана от "Бризбейн таймс".

http://dnes.dir.bg/2008/04/30/news2948404.html
 
От: Един колега, който се прочу!

абе е б*** злобата

никой не знае въобще за какво става въпрос, а само гледам някви коментари какъв престъпник бил

то е б*** завистта е б*** чудото

а за възможността - ми то е ясно че може, все пак става въпрос за 10 години ако повечето не са прочели, те американците милиони за по-малко от година правят, пък тука някой като направи нещо и айде ...

ами онуй 13-годишното хюм***, дето направило 1,000,000 от myspace, кво по-логично ли ви се струва???и то за по-малко от 1 година мисля че беше ... ама там всички му се кефиха до колкото си спомням

пък и друго чувство имам че по-скоро се мъчат да му намерят нещо, ако не по закон то поне за пред медиите

stankoff до колкото прочетох твоята статия по-скоро каквото и да е павел не виждам да става въпрос за кражба най-малкото

за тези коментари говоря
 
От: Един колега, който се прочу!

@gartar аз също си мисля, че нещо не му е чиста работата :)
Съмнявам се да е шефа на нетинфо или някоя от ранга.
Или може би ние в България гледаме с различно око на милионерите, заради спомените от "зората на демокрацията".
Чух нещо за баща му... но каква е истината кой знае.
 
От: Един колега, който се прочу!

Благодаря за гласовете :)
А наистина, не злобейте и не завиждайте! Завистта и злобата няма да ви направят по-богати, нито пък ще направят оня пич по-беден... А това между другото е един вид стимул - като гледаш че говорят лошо за теб (ако няма за какво) значи адски много ти завиждат и това трябва да те кара да продължаваш напред и нищо друго!
Гледайте си във вашето канче и т'ва е! Аз също на седмицата ако направя 20 цента от Адсенс ми е кяр, ама в същото време не завиждам на тия дето правят по 20$ на седмица.....
 
От: Един колега, който се прочу!

Никой не е озлобен от това че пича е милионер. Въпроса е с какво се занимава и каква е дейността. Все пак такива хора са мотивацията, която ни трябва. И е малко кофти после да разбереш, че е правел нек'ви си врътки. Затова статийте за такива случаи трябва да са цели, изчерпателни и без покрити неща.

Иначе аз лично съм много гор от факта, че един българин е станал милионер, както и че е с такива възможности. Да е жив и здрав и да продължава с печеленето на пари. Само успехи за такива хора...:)
 

Горе