Един малко такъв въпрос за издаване на карта и Пейпал

От: Един малко такъв въпрос за издаване на карта и Пейпал

Мненията ми са точно по темата, а това, че ти се правиш на интересен и не ти харесват, си е твой проблем. Но знай, че тук във форума има много хора, предприемачи, които биха правили бизнес с теб и този "малък факт", че сметките ти са запорирани ще ги спре. След като те попитат какво, и тях ли така ще ги разкараш? Няма що... голям бизнесмен си... :D :cry:
 
От: Един малко такъв въпрос за издаване на карта и Пейпал

Ставаш досаден!
 
От: Един малко такъв въпрос за издаване на карта и Пейпал

Ако обясниш какво представлява, че вече аман от проучвания...:) Иначе попаднах на виртуална карта от ЦКБ (не се изисква банкова сметка), която може да бъде регистрирана в Пейпал. Или поне така твърдят. Ще трябва да вникна в самият процес на разплащане, за да преценя дали ще стане. Все пак ще трябва и да тегля (евентуално) пари...


Айде и аз да се заяда с теб.... "Ако обясниш какво представлява, че вече аман от проучвания" Ти май се шегуваш.Какво очакваш колега? Някойк да седне и да прави проучвания вместо теб? С форуми няма как да ти се получат нещата.
 
От: Един малко такъв въпрос за издаване на карта и Пейпал

Айде и аз да се заяда с теб.... "Ако обясниш какво представлява, че вече аман от проучвания" Ти май се шегуваш.Какво очакваш колега? Някойк да седне и да прави проучвания вместо теб? С форуми няма как да ти се получат нещата.

Съгласен. :)
 
От: От: Един малко такъв въпрос за издаване на карта и Пейпал

Да аз също имам виртуална карта от ЦКБ, става за ПейПал. За да си откриеш виртуална карта трябва да направиш първоначално зареждана на минимум 20 лева от друга карта или от ePay.bg. Ако имаш ePay.bg за няколко минути можеш да извадиш виртуална карта от ЦКБ.

За Payoneer просто се регистрираш в сайта и те ти изпращат картата по пощата, пристига за около 10 дни.

С тази карта можеш само да зареждаш ПП или може и да теглиш пари от пп към картата?
 
От: Един малко такъв въпрос за издаване на карта и Пейпал

С виртуалната от ЦКБ можеш да си теглиш парите от ПейПал.

За Payoneer е добре да добавиш сметката на картата и да теглиш към сметката.
 
Последно редактирано:
От: Един малко такъв въпрос за издаване на карта и Пейпал

С виртуалната от ЦКБ можеш да си теглиш парите от ПейПал.

За Payoneer е добре да добавиш да добавиш сметката към картата и да теглиш към сметката.

Извинявай - би ли обяснил какво точно означава второто ти изречение?
 
От: От: Един малко такъв въпрос за издаване на карта и Пейпал

С виртуалната от ЦКБ можеш да си теглиш парите от ПейПал.

За Payoneer е добре да добавиш сметката на картата и да теглиш към сметката.

Аз за ПП питам, с Payoneer не работя. :)

А може ли да ми кажеш как/къде се следи наличността и транзакциите на виртуалната карата? И как точно се правят банкови преводи (ако може де) от картата към банкова сметка.
И получавам ли напомняне от цкб при изтичане на валидността на картата?
 
От: От: От: Един малко такъв въпрос за издаване на карта и Пейпал

Аз за ПП питам, с Payoneer не работя. :)

А може ли да ми кажеш как/къде се следи наличността и транзакциите на виртуалната карата? И как точно се правят банкови преводи (ако може де) от картата към банкова сметка.
И получавам ли напомняне от цкб при изтичане на валидността на картата?

Всичко става в сайта (наличност, транзакции, преводи), просто се регистрираш.

Получаваш напомняне при изтичане на картата, но аз предпочитам да имам повече виртуални карти за по-сигурно. Можеш да си направиш много карти.

http://virtualcard.ccbank.bg/
 
От: Един малко такъв въпрос за издаване на карта и Пейпал

Как точно повечето карти ти осигуряват по-голяма сигурност?
 
От: Един малко такъв въпрос за издаване на карта и Пейпал

Например ако се случи да забравя, че някоя карта е изтекла, веднага имам друга, която да сложа.
 
От: Един малко такъв въпрос за издаване на карта и Пейпал

Това забравяне на струва ли пари? Като изтече парите в нея не изгарят ли?
 
От: Един малко такъв въпрос за издаване на карта и Пейпал

Аз имах предвид, когато ги ползвам за покупки, че винаги си имам поне една резервна.

Парите винаги могат да се изтеглят в брой от банката след изтичане на срока на картата.
 

Горе