Един нов сайт - razmennik.net

IvelinB

New Member
ЕДИТ :

Очаквайте нов ъпдейт на сайта .Какво ще имаме :

- Освен Facebook, Google + , Youtube, Twitter и Трафик размяна, ще се добавят :

- Link Exhange
- Banner Exchange
- Article Exchange
- Skype
- SEO

За всяко действие получавате кредити, които да използвате за другите неща в сайта.Смятам да превърна razmennik.net в сайт, в който да може да се популяризира един сайт по всички възможни начини.

Link Exchange - Два сайта правят Link Exhange и за всеки клик и двата сайта получават кредити.

Banner Exchange - Два сайта правят Banner Exchange и за всеки клик и двата сайта получават кредити.

Article Exchange - Три нива за разпределяне на сайтове - Начинаещи, Напреднали и ПРО . Начинаещ пише статия за друг начинаещ и другия начинаещ пише статия за него, така е и с другите нива.И пак за всяко действие получавате кредити.

Skype - В профила се разменят линкове и пак за всеки клик получавате кредити.

Ъпдейта ще е завършен до 1 седмица.

Очаквам предложения на ЛС от всеки, който желае да помогне






Добър ден на всички


-- Искам да ви представя една нова услуга във ползва на всички предприемачи, които имат сайтове.


Какво представлява razmennik.net:

  • Всеки предприемач знае, че добрата реклама води до печалба.Напоследък много е нашумяла рекламата във facebook, google + и т.н.Колкото повече харесавния имате на дадена публикация например толкова повече хора я виждат.
  • razmennik.net представлява точно това.След регистрацията имате възможност да разменяте.
  • razmennik.net представлява инструмент чрез, който популяризирате сайта си.Харесвате публикации във фейсбук, гледате клипчета, google + -вате и за всяко едно от тези неща получавате по 1 кредит.
  • Тези кредити, можете да използвате за да добавите вашите сайтове, клипчета и т.н и да ги харесват другите потребители.Една идеална разменна система, вие харесвате и добавяте и другите потребители харесват и добавят.
  • И всичко става безплатно.Разбира се, ако искате можете да купувате кредити :)
Какви опции има razmennik.net:
  1. Автоматизрано получаване на кредити
  2. 5 основни услуги, включени във системата
fb48.png googleplus48.png twitter48.png websites48.pngyoutube48.png

Бонус за предприемачи

Първите 10 човека, регистрирани във razmennik.net и дошли от predpriemach получават 50 безплатни кредита, за своите сайтове.Така ще потръгне размяната и предполагам всички ще са доволни. Първите 10 да ми пишат на ЛС с потребителските си имена в разменник.

Сайтът още е бета, така че ако има нещо моля кажете ми ще го оправя и моля без да ме опреквате, всеки човек греши

http://razmennik.net






 
Последно редактирано:
От: Един нов сайт - razmennik.net

Добавих сайта си и написах заглавието на български, но излиза на маймуница. Оправи си енкодинга.



Едит: Може да добавиш и свежо.
 
От: Един нов сайт - razmennik.net

Колега IvelinB , напиши колко човека от тук вече има регнати, станаха ли 10 и кои са първите 10 :)
 
От: Един нов сайт - razmennik.net

Нямаме още 10 човека.Проблема с кирилицата е оправен.За сега 5 човека има, но ми се струва че 4 от тях са един и същ човек ;)
 
От: Един нов сайт - razmennik.net

Правописната грешка е оправена.

За сега моля да пишете заглавията на английски докато оправя проблема.
До 1 седмица ше има добавен svejo
П.П След добавянето на всеки сайт трябва да влезете във секция - Мои сайтове и срещу вашият сайт да изберете зелената иконка с плюса и да добавите колко кредита ще изхарчите за този сайт
 
От: От: Един нов сайт - razmennik.net

Ако са останали кредити за раздаване за OwnerBG
 
От: Един нов сайт - razmennik.net

Кредитите са добавени, още един път искам да се извиня за проблема с кирилицата, в най най скоро време ще бъдем оправен, но какво ли не опитах charset-и, промени в Mysql нищо не помага, ако някой може да ми помогне ще му бъда много благодарен
 
От: Един нов сайт - razmennik.net

Извинявам се.Първо моля да се обосновете и тогава да коментирате.Сайта е бета версия, така че не може да е перфектен.Моля обосновете се :)
 
От: Един нов сайт - razmennik.net

С това осрано начало... няма кака да се надяваме на сериозно продължение:)
както и ти няма да спечелиш сериозни потребители от тук...

Така като гледам... само плява събираш...
 
От: Един нов сайт - razmennik.net

Така си и знаех, вместо да пишете ЛС и просто да ми кажете за "осраното начало" или да ми дадете идеи винаги трябва някой да критикува.Вместо помощ - Изрази, като осрано начало, нямя как да се надяваме на сериозно продложение и т.н . Така е искам критика, за да знам какво да , но не и този вид критикуване, като нищо няма стане не се надявай.
 
От: Един нов сайт - razmennik.net

Е ти как искаш от нас сериозно отношение, като идваш и ни предлагаш уникален проект, който всъщност се оказа, нещо мислено и недомислено и изпълнено на предбазова основа... че даже и кирилицата му не работи ?
за несериозни проекти - несериозно отношение :)
 
От: Един нов сайт - razmennik.net

Та така помисли... ти предлагаш своя нов продукт на пазара.
Пускаш му реклама и то в професионални среди.
Значи харесваш продукта си и мислиш че е готов за показвана.
Пускаш му реклама и чакаш отзиви.
Изведнъж се оказва че продукта ти не е качествен и има още много какво да се желае от него.
Намират се десет аматьора които да го изтестват и дори те не го харесват.
И не стига че не е готов за масова употреба и се нуждае от много работа за да се изчистят дефектите,
ами и ти обявяваш че до седмица ще вкараш нови екстри.
хайде сега помисли ако това беше истински продукт или услуга който ти си произвел и предлагаш на пазара.
мислиш ли че щеше да имаш успех ? според мен щеше да има потрошени пари за реклама и върнати поръчки отказанаи, недоволни клиенти, загуби и нерви...
АЙДЕ СЕГА МАЩАБИРАЙ ТОВА НЕЩО И ПОМИСЛИ ЧЕ СИ ИЗТЕГЛИЛ ЗАЕМ ОТ 100 000 ЗА ДА ГО ПУСНЕШ В ОБРЪЩЕНИЕ
и трябва да печелиш от клиентите за да върнеш заема и да не ти фалира фирмата?
Готов ли си ?
 
От: Един нов сайт - razmennik.net

аз лично смятам ,че в идеята има хляб. Макар да съм от аматьорите.
Авторът получи известен урок, как нещата на трябва да се напъват, преди да са готови, но иначе вярвам ,че ще извади смислен продукт.
Знам, че е трудно прохождането, и затова ще му дам още един шанс.
 
От: Един нов сайт - razmennik.net

Та така помисли... ти предлагаш своя нов продукт на пазара.
Пускаш му реклама и то в професионални среди.
Значи харесваш продукта си и мислиш че е готов за показвана.
Пускаш му реклама и чакаш отзиви.
Изведнъж се оказва че продукта ти не е качествен и има още много какво да се желае от него.
Намират се десет аматьора които да го изтестват и дори те не го харесват.
И не стига че не е готов за масова употреба и се нуждае от много работа за да се изчистят дефектите,
ами и ти обявяваш че до седмица ще вкараш нови екстри.
хайде сега помисли ако това беше истински продукт или услуга който ти си произвел и предлагаш на пазара.
мислиш ли че щеше да имаш успех ? според мен щеше да има потрошени пари за реклама и върнати поръчки отказанаи, недоволни клиенти, загуби и нерви...
АЙДЕ СЕГА МАЩАБИРАЙ ТОВА НЕЩО И ПОМИСЛИ ЧЕ СИ ИЗТЕГЛИЛ ЗАЕМ ОТ 100 000 ЗА ДА ГО ПУСНЕШ В ОБРЪЩЕНИЕ
и трябва да печелиш от клиентите за да върнеш заема и да не ти фалира фирмата?
Готов ли си ?


Явно ти даже не си пощеставал сайта.Всички екстри бяха завършени вчера, кирилицата беше оправена вчера и всичко си работи идеално.
Значи харесваш продукта си и мислиш че е готов за показвана. - Нито съм казал, че е бил готов пускам го заради идеята.
Изведнъж се оказва че продукта ти не е качествен и има още много какво да се желае от него. - Кой продукт първата седмица е бил качествен и перфектен и е нямало какво да се желае отнего особенно ако е писано че е бета версия :)
Намират се десет аматьора които да го изтестват и дори те не го харесват. - Откъде разбра, че не го харесват.И тези 10 "аматьора" ми споделиха толкова неща, които трябва да се оправят.Много добре знаеш, че в началото всеки "продукт" има бъгове.
И не стига че не е готов за масова употреба и се нуждае от много работа за да се изчистят дефектите,
ами и ти обявяваш че до седмица ще вкараш нови екстри. - Явно ти даже не си пощеставал сайта.Всички екстри бяха завършени вчера, кирилицата беше оправена вчера и всичко си работи идеално.

И само критикуваш, критикуваш.Вместо да помогнеш, както в началото все някой ти е помогнал, ти критикуваш : ) Пуснал съм тука сайта, за да може хора с опит да ми помогнат по някакъв начин да ми дадат идеи.Не съм правил огромни реклами, не съм влагал много пари ( само за хостинг и домейн и скрипта), защото знам, че не е довършен.

Благодаря все пак, че правиш така да получавам негативна репутация и никой да не иска да посети сайта.Моля те недей пиша в тая тема.След като е готов сайта отвори го и пак провери и си давай мнението.
 

Горе