Един оригинален начин за саит с много посещения

yovo

New Member
Код:
http://www.WhenisBritneyGoingtoDie.com/
саит на които можеш да дадеш предложение кога Бритни Спиърс ще умре саитът е доста посещаван и идеята е оригинална. Можеш да предпооложиш до точност с час и минути победителят печели PS3.
 
Сдържайте се да правите подобни сайтове за БГ певици, че като нищо някоя от тях ще си напише прогнозата и ще се гръмне в уреченото време за да спечели плейстейшъна :lol:
 
така става да беше използвала мойте парти пилс вместо кокаин нямаше да изперка и да стане за смях 8)
 
Междо другото ако се направи за бг изпулнител може да стане много скандален саит (което е голям +) но дали закона позволява???
 
yovo каза:
Междо другото ако се направи за бг изпулнител може да стане много скандален саит (което е голям +) но дали закона позволява???

Аз съм навит за такъв проект! После осигурявам зъл адвокат, който задължително ще спечели делото (ако има въобще такова).
Да забъркаме ли нещо такова?
 
линк баит батета ще го линкват всички които не харесват бритни (вижте какъв як сайт ) и накрая редирект 301 към някои комерсиален проект да прехвърли линк джуса и полсе се чудиш абе тоя как излиза в топ 10 а плеистеишъня я го дадът я не тя може и да не умре още 50 години
 
takamato каза:
yovo каза:
Междо другото ако се направи за бг изпулнител може да стане много скандален саит (което е голям +) но дали закона позволява???

Аз съм навит за такъв проект! После осигурявам зъл адвокат, който задължително ще спечели делото (ако има въобще такова).
Да забъркаме ли нещо такова?

Остави закона, ше те бият.
 
Дам забравих бг реалноста че мутренското мислене още го има ама пук галка малка от кариаризма си плаче за такув саит
 
Аз бих направил сайт "Познай кой първи ще стане гей" и голям списък с политици и до тях радиобутони :lol:
 
AxCx каза:
Аз бих направил сайт "Познай кой първи ще стане гей" и голям списък с политици и до тях радиобутони :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Горе