Един продукт с няколко цени в Opencart 2.3?

Kill-op

Active Member
Здравейте, налага ми се да добавя нова категория продукти и се чудя откъде и как се правеше, че един прдукт да има няколко цени според грамажа му. Например:
Парфюм
15 мл. - 10 лв,
50 мл. - 20 лв,
100 мл. - 30 лв.
и потребителя да има опция да си избира кой грамаж да закупи. Някой дали би могъл да ми даде насоки как да го постигна?
 
Ти сам си казал отговора във въпроса. От опции го правиш, въвеждаш си като различни опции милилитрите и добавяш различни цени за всяка опция. На базова цена на продукта сложи най-ниската цена - примерно 10 лв. за 15 мл. И потребител като влезе на продуктовата да може да си избира милилитрите и ще му променя цените.
 
Ти сам си казал отговора във въпроса. От опции го правиш, въвеждаш си като различни опции милилитрите и добавяш различни цени за всяка опция. На базова цена на продукта сложи най-ниската цена - примерно 10 лв. за 15 мл. И потребител като влезе на продуктовата да може да си избира милилитрите и ще му променя цените.
Направих го, но тогава ми събира базовата цена + цената от опцията и в кошницата продукта става 30 лв /базовацена 10 лв + 20 лв за 50 мл./
 
Здравей, искаш модул който заменя главната цена от цената на избраната опция.

Пример: Продукта има 5 варианта, стандартна цена 20 лева на показан вариант, при избор на другите варианти като опция, цената от дадената опция става главната цена, не събира цената на опцията + главната цена на продукта?

Ето модул: https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=23647

Поздрави,
Станимир И
 

Горе